.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Ще заминаваме за САЩ. Помощ!

    Здравейте! Ако на някой му се е случвало подобно преместване моля да пише горе-долу как става, трудно ли е и т.н.!

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Съжалявам всеки заминал за това място, което скоро ще изяде много голям хуй.

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Съжалявам всеки заминал за това място, което скоро ще изяде много голям хуй.
    +++++

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    имам познати там и нямат търпение да се върнат

    да не говорим за оная история за 10г виза дето и два дена не искам да им стоя в държавата
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Falstad
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    452
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    +++++

    Повече плюсове!!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    имам познати там и нямат търпение да се върнат

    да не говорим за оная история за 10г виза дето и два дена не искам да им стоя в държавата
    Ти пък си много добре тука националисте.
    Или си стоиш в село и гледаш кокошки или отиваш в София и работиш само за хляб.
    Разбирам те защо не искаш да им стоиш в държавата.

  7. #7
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Голяма драма...
    Welcome to the Jungle...

  8. #8
    Какво точно те интересува?

  9. #9
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    http://forum.all.bg/postlist.php?Board=livinginusa мисля, че този форум ще ти бъде по-полезен.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Една братовчедка беше там на бригада, отиде и после като се върна и си взе кола (ама повече не е повторила, не знам що), а един приятел ми разказа за един негов съученик дето много искал да отиде в САЩ да се ожени за някоя американка и така да се уреди с гражданство, но като отишъл и точно след няколко месеца се върнал и повече не искал да стъпне там, изобщо не му харесало.

    ама ти може се уредиш.

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ти пък си много добре тука националисте.
    Или си стоиш в село и гледаш кокошки или отиваш в София и работиш само за хляб.
    Разбирам те защо не искаш да им стоиш в държавата.
    лекувам кокошките не ги гледам...

    аз съм доволен от живота си и съм наясно че ако искам да се променят нещата в тая държава не трябва да бягам в чужбина

    и не съм националист


    но е много тъжно дето я опряхме до там че вече честитим когато някой заминава в чужбина даже му се завижда
    и си мечтаем да избягаме
    Последно редактирано от haritov : 01-21-2015 на 18:42
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Всяко начало е трудно, без значение в САЩ или в Европа, или в Азия...
    Със сигурност има и положителни и отрицателни черти тая работа. Камъкът си тежи на мястото казват, но пък светът става все по-малък и разстоянията все по-лесно преодолими. Много хора са заминали, на много им е харесало и са постигнали нещо, много са се върнали разочаровани. Факт е, че там за мързеливи и шмекери нещата са трудни, повечето ми познати, които са там бачкат като луди, за да си позволят разни глезотии, екскурзии, почивки и т.н. Аз съм на мнение, че няма нищо лошо човек да отиде, да опознае друга култура, друг бит, други традиции и виждания. Това дали им е добре уредена държавата и какво щяла да изяде скоро - хм... Всеки с мнението си... Ако не си бил там, за да видиш , едва ли представата ти е обективна и точна
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    464
    Цитирай Първоначално написано от Magi44 Виж мнението
    Здравейте! Ако на някой му се е случвало подобно преместване моля да пише горе-долу как става, трудно ли е и т.н.!
    Шансовете са, че скоро ще се върнеш в България. Живота не е песен тука. Особено за необраозваните и тъпите селяни дето си мислят, че някой ще им лиже гъза.

    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Съжалявам всеки заминал за това място, което скоро ще изяде много голям хуй.
    Успех! Щатите са в много по-добро икономическо състояние от Европа, камо ли България.

    Друг е въпроса, че 99% от Българите идващи тука са необразовани идиоти които очакват всичко да им е на готово и това което работят е да разнасят пица или да мият гъза на някой дъртак което им позволява да живеят в колиба и да карат 20 годишна хонда.
    Последно редактирано от NawleK : 01-25-2015 на 06:28
    Speed 3 Axela

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Съжалявам всеки заминал за това място, което скоро ще изяде много голям хуй.
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++

  15. #15
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NawleK Виж мнението
    Успех! Щатите са в много по-добро икономическо състояние от Европа, камо ли България.
    Фен на рекламата с мормоти ли си ?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Фен на рекламата с мормоти ли си ?
    ХАХАХАХАААААААААААААААААА АААААААА

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    464
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Фен на рекламата с мормоти ли си ?
    Ето този ти коментар опревергава останалите ти коментари на тази тема...
    Speed 3 Axela

  18. #18
    Повече от фен Аватара на obicham69
    Регистриран на
    Feb 2015
    Мнения
    345
    Цитирай Първоначално написано от Magi44 Виж мнението
    Здравейте! Ако на някой му се е случвало подобно преместване моля да пише горе-долу как става, трудно ли е и т.н.!

    за да не пиша едно и също ето моят опит от една бригада там:

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11239807

    ако те интересува нещо конкретно питай, с две думи от това което видях там е, че всеки гледа да се възползва от другия, който има по-малко опит или знания, всеки ще ти иска пари за всичко което се сетиш, ако могат да ти вземат пари и за въздуха който дишаш няма да се поколебаят

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си