Днес си пътувам аз към Варна и до мен седна мормон.И преди ги бях виждала из Бургас,но никога не им бях обръщала внимание.Бяха двама и очевидно нарочно не седнаха един до друг.Този,който седна до мен започна да ме разпитва кои думи какво означавали на български език.До половината на пътя не спря да ми задава въпроси какво обичам да чета,гледам и тн.Искам само да вметна,че изглеждаха много добре,усмихнати,добре облечени и много възпитани.Честно да ви кажа в началото не се замислих за разговора ни,защото аз по принцип не съм много религиозна.За мое щастие се освободи една седалка и се преместих.Веднага след това влязох в интернет и започнах да чета за тях.Прочетох много гадости,направо се погнусих,дори се изплаших.Тази тема исках да я направя с цел обсъждане на мормони и всякакви подобни секти,защото мормоните целят да зарибяват млади хора и да ги привличат към себе си.Нека всички,които прочетат темата бъдат внимателни и предпазливи.
JUDGE ME
& i'll prove you wrong.
А, мормони има всякакви. Не всички са луди, супер религиозни сектанти. Но като цяло да, има и много странни измежду тях.
Вероятно е искал да станеш една от 4-те му жени. :>
Welcome to the Jungle...
като цяло трябва да се пазиш дете
не само от мормони
умната
като те зарибят ти искали 10% от имуществото и доходите ти като дарения към църквата
КАто цяло са доста възпитани и много по издигнати от повечето българи с изключение на това ,че има и такива от ,които човек трябва да се пази.Имам приятели на които са помогнали така наречените мормони.
може би има предвид че ходят с костюми и бели ризи и са винаги изкъпани и не миришат на пот и шкембе чорба
всички секти в началото са много усмихнати и вежливи, след като те оплетат в мрежите си те манипулират за да ти вземат парите, на един познат жена му влезе в такава секта, след това постоянно изнасяше предмети от тях да ги продава и да им носи парите
големи психолози са, виждат лабилните хора отдалече (тази жена имаше проблем с детето си) и после почват да ги цедят за пари по най различни поводи
Последно редактирано от dreamwalker : 05-05-2015 на 11:12
I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.