.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Support
    Guest

    Имам дребни за сега косми по пениса и от тях бели пъпчици!

    Здравейте аз съм на 14 години и се притеснявам дали на тази възраст е нормално да имам дребни косми по пениса почти не се виждат по пениса, но под тях от където излизат има дребни бели пъпчици по члена! Притеснявам се да не е някакъв проблем ,някой който разбира да пише моля !! Благодаря много!!

  2. #2
    Ха ха, смях! Образовай се малко. Естествено, че е нормално. Ако искаш ги махай, ако не искаш - недей. Аз съм си направил своя избор.

  3. #3
    по самия орган е нормално да има ,А да се махат е не много правилно- представи си какво ще стане след това.
    това,което наричаш бели пъпки също е нормален релеф на кожата в тази част- с цвета на кожата,не точно бели

  4. #4
    Относно това с махането - не съм казал, че съм, но не съм казал и че не съм. Всеки сам си разучава кое и как е по - добре за него. Това имах в предвид. Който каквото иска - това да си прави.

  5. #5
    Support
    Guest
    Е добре въпроса ми е дали ще се махнат след известно време.... и какво да се образовам не уча медицина на патки!

  6. #6
    Не, ще растат. Имаш Гугъл.

  7. #7
    Support
    Guest
    Гугъл? тва пък чудо какво е

  8. #8
    Support
    Guest
    Недей да ме лъжеш ,защото аз се притеснявам а на тебе сигурно ти е все триста!

  9. #9
    На всички ни е ясно, че си фалшив.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си