.
Отговор в тема
Страница 10 от 14 ПървиПърви ... 67891011121314 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 340
  1. #226
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Той на 63, тя на 40, пак се ядва, има шанс да сте заедно, все пак такива връзки в световен мащаб не са малко…

  2. #227
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    А през тези две години харесвала ли си/имала ли си някакви увлечения към други момчета?
    Не, това е първото ми увлечение. Преди това само съм изпитвала симпатия към някои момчета, но дори не съм говорила с тях, само са ми са стрували приятни като хора.

  3. #228
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Разбира се, че има начин. Има много начини даже. ^^

  4. #229
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Как така начин?

  5. #230
    Аз съм изпитвал три години, има хора, дето са изпитвали и повече, но като завършиш и спреш окончателно да го срещаш, ще мине.

    Ти се питаш дали има някакъв шанс. Ами, събрала си смелост, казала си му. Недей да продължаваш, защото ставаш натрапчива. Ти си мислиш едно, ама той друго. Така е, пък и се притесняваш много.

  6. #231
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    И ти ли си бил влюбен в учител/ка?

  7. #232
    Не в учителка. Но кво значение има. Ако ще се влюбиш и в най-идеалния човек, ако той няма не изпита нищо?
    А пък на 15 с учител на 38 освен да правите секс няколко пъти и да се привършеш още повече в господина, друго няма да стане.

  8. #233
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    В началото обясних, че е показвал по-особен интерес към мен, сега не смятам, че би ми признал такова нещо, защото би било малко неморално от негова страна или поне той така би го приел. Едва ли ще ми каже, че изпитва нещо към мен. Аз просто ще продължа да се надявам. А с**с нямам намерение да правя, докато не се омъжа. ^___^

  9. #234
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    А на какво се надяваш всъщност?

  10. #235
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310




    Давайте, подигравайте се!

  11. #236
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Аз нищо лошо не виждам в това.
    След 3 години ставаш пълнолетна…

  12. #237
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Аз нищо лошо не виждам в това.
    След 3 години ставаш пълнолетна…
    Благодаря ти, имам нужда от това. <3

  13. #238
    Здравейте!Новичка съм в този форум������Може би не е това темата в която трябва да пиша,но все пак Така искам съвет от вас!от доста време излизаме в една компания с най-добрата ми приятелка и едно момче,та и двете харесваме това момче.Вчера незнам какво ми стана,но след като се прибрахме от една всекидневна разходка с него и приятелката ми,незнам какво ми стана но просто чувствата ми напираха и му признах всичко.Казах си ако наистина имам добра приятелка ще и споделя това и тя няма да ми се разсърди,да ама не!Не исках заради едно момче да се скараме и за това излъгах и двама им,че съм се пошегувала за да видя как ще реагират,но вътрешно сърцето ми се късаше,
    го обичам������моля ви кажете ми правилна ли е била постъпката ми

  14. #239
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    В началото обясних, че е показвал по-особен интерес към мен, сега не смятам, че би ми признал такова нещо, защото би било малко неморално от негова страна или поне той така би го приел. Едва ли ще ми каже, че изпитва нещо към мен. Аз просто ще продължа да се надявам. А с**с нямам намерение да правя, докато не се омъжа. ^___^
    Само ти се преструва, че е проявил някакъв интерес. Може би те усеща, издаваш се безсъзнателно и за това има друго отношение към теб. Въобще няма смисъл от надежди при такава разлика в годините, но рано или късно сама ще го осъзнаеш

  15. #240
    Цитирай Първоначално написано от Secrettt Виж мнението
    Здравейте!Новичка съм в този форум������Може би не е това темата в която трябва да пиша,но все пак Така искам съвет от вас!от доста време излизаме в една компания с най-добрата ми приятелка и едно момче,та и двете харесваме това момче.Вчера незнам какво ми стана,но след като се прибрахме от една всекидневна разходка с него и приятелката ми,незнам какво ми стана но просто чувствата ми напираха и му признах всичко.Казах си ако наистина имам добра приятелка ще и споделя това и тя няма да ми се разсърди,да ама не!Не исках заради едно момче да се скараме и за това излъгах и двама им,че съм се пошегувала за да видя как ще реагират,но вътрешно сърцето ми се късаше,
    го обичам������моля ви кажете ми правилна ли е била постъпката ми
    не, защото ще се разбере така или иначе. признай й. Ако приятелката ти те разкара, значи не ти е приятелка. Ако не й признаеш - ти не си приятелка.

  16. #241
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Само ти се преструва, че е проявил някакъв интерес. Може би те усеща, издаваш се безсъзнателно и за това има друго отношение към теб. Въобще няма смисъл от надежди при такава разлика в годините, но рано или късно сама ще го осъзнаеш
    Всъщност има. Не е много разликата - 23 години.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #242
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Вариант 3. И двете забравяте за него…

  18. #243
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Всъщност има. Не е много разликата - 23 години.
    Първо не я подкрепяше, сега я подкрепяш???
    Последно редактирано от VinDiesel : 02-27-2015 на 16:05

  19. #244
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Всъщност има. Не е много разликата - 23 години.
    много са

    или за теб много трябва да е той да е на 90? Та до след 10 години човека ще е вече на 50, а тя на 25. За нейната годишна възрастова граница и 10 години по-възрастен ще е много.

  20. #245
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Първо не я подкрепяше, сега я подктепяш???
    Не съм изказала категорично мнение по темата. Намесих се, за да отбележа, че възрастовата разлика не е толкова голяма, колкото я изкарвате.

    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    много са

    или за теб много трябва да е той да е на 90? Та до след 10 години човека ще е вече на 50, а тя на 25. За нейната годишна възрастова граница и 10 години по-възрастен ще е много.
    Ако сметките ми са правилни, при положение че "обектът" сега е на 38, след 10 години ще е на 48, а "субектът", при положение че сега е на 15, на 25. На 48 години индивидите от мъжки пол обикновено не са грохнали старци, така че споменаването на 90-годишните е ирелевантно. Логично е от гледна точка на 97% от 15-30-годишните, към които се числиш и ти, предполагам, 30+ години да са белег на старческо безсилие, но никой няма да е вечно млад, надявам се го разбираш. Ако всичко това не звучи убедително, потвърждавам, че познавам двойки с 30+ години разлика във възрастта и щом не са се избили досега, значи пропастта не е толкова голяма.
    Последно редактирано от dreamwalker : 02-27-2015 на 16:05
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #246
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    много са

    или за теб много трябва да е той да е на 90? Та до след 10 години човека ще е вече на 50, а тя на 25. За нейната годишна възрастова граница и 10 години по-възрастен ще е много.
    Може да не мечтае за секс с различни момчета, купони и лайф до тридесетата си годишнина?

  22. #247
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от CoNviCt Виж мнението
    Може да не мечтае за секс с различни момчета, купони и лайф до тридесетата си годишнина?
    Това смятах да го включа, но реших, че ще прозвучи твърде осъдително за повечето коментиращи. Най-комерсиалният аргумент, който се излага в такива ситуации е: "Ама тя нали ще иска да живее, да ходи на дискотека, да си има гаджета, да пуши безброй глупости, да осъществява безразборни полови контакти с всеки трети на нейната възраст.........., пък той ще иска да седи и да гледа мачове по телевизията!"


    Последно редактирано от dreamwalker : 02-27-2015 на 16:11
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #248
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Не съм изказала категорично мнение по темата. Намесих се, за да отбележа, че възрастовата разлика не е толкова голяма, колкото я изкарвате.



    Ако сметките ми са правилни, при положение че "обектът" сега е на 38, след 10 години ще е на 48, а "субектът", при положение че сега е на 15, на 25. На 48 години индивидите от мъжки пол обикновено не са грохнали старци, така че споменаването на 90-годишните е ирелевантно. Логично е от гледна точка на 97% от 15-30-годишните, към които се числиш и ти, предполагам, 30+ години да са белег на старческо безсилие, но никой няма да е вечно млад, надявам се го разбираш. Ако всичко това не звучи убедително, потвърждавам, че познавам двойки с 30+ години разлика във възрастта и щом не са се избили досега, значи пропастта не е толкова голяма.
    Аз открих формулата за вечна младост, наскоро ми искаха лична карта .
    Иначе мненията ти клоняха към това, тя да седи просто така и да се мъчи още 3 години .......

  24. #249
    dreamwalker
    Логиката ти не работи.
    Тук не става въпрос само за физическо състояние, ами и за интелект. Психологически всеки човек минава през развитие и етапи. На 38 години мъжът освен, че е натрупал солиден опит от живота, но и разсъждава по по-различен начин. Целите му са други. Никой нормално уравновесен човек на 30-40 годишна възраст няма да иска да живее с 15 годишно дете. Никой нормален здраво мислещ развиващ се човек не се жени за 25 годишни на 48-50. Не и в 21 век.
    А че на теория е възможно съжителство и разполд - да, разбира се че е възможно, аз не го отричам. То и метеорит е възможно да падне на главата ти.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 02-27-2015 на 16:14

  25. #250
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Аз открих формулата за вечна младост, наскоро ми искаха лична карта .
    Иначе мненията ти клоняха към това, тя да седи просто така и да се мъчи още 3 години .......
    Да, защото... *insert drums here* девойката е непълнолетна.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си