.
Отговор в тема
Страница 14 от 14 ПървиПърви ... 41011121314
Резултати от 326 до 340 от общо 340
  1. #326
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Тя се забавлява с новата си половинка, няма време да пише тук, но смея да предположа, че нещата са се развили г/д по този начин.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #327
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    ^
    многозле.com

  3. #328
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    ^
    многозле.com
    Очевидно заплащането е на ниво.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #329
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    ^ Злодей ;/

  5. #330
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    ^ Злодей ;/
    Да разбирам ли, че си бил влюбен в учителя си, когато си бил на 15?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #331
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Да не разбираш.

  7. #332
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    ^
    многозле.com
    историята ми? О.о
    Мислех да я издам в сборник с еротични разкази

  8. #333
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    историята ми? О.о
    Мислех да я издам в сборник с еротични разкази
    Какво ще е заглавието?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #334
    Следната история за мнозина ще се стори пресолена, но познавам (да уточня: бегло) едно момиче, което пропътува половината свят, за да бъде близо до своя възлюбен - 15-20 г. по-възрастен от нея, но за сметка на това помощник-професор...

    Не е ли любовта красива?

  10. #335
    Освен, че споделя, че обожава да ближе банановия сладолед, момичето се наслаждава, когато правят химически експерименти с помщ. професора.

  11. #336
    Та....как се развиват нещата? о.О

  12. #337
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Nadezhda Виж мнението
    Та....как се развиват нещата? о.О
    живеят си щастливо заедно

  13. #338
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Мисля, че съм влюбена в един мой учител. На 15 съм, в десети клас - преподава ми вече втора година. Постоянно мисля за него. Искам да питам: Познавате ли някой, който да е в подобна ситуация? На вас случвало ли ви се е и как го преодоляхте?
    Напий се и щи мине

  14. #339
    Пфф, откривам този сайт чак сега :Д. Иначе, прочетох целите 14 страници, стана ми интересна историята. Та, как се развиват нещата? Имах една идея за песен, и като прочетох това, реших да добавя част от история (или като цяло цялата тема в история) като допълнителен куплет. Между другото, това ще е четвъртата ми песен от един албум, който пиша вече година (по-скоро написах дебютната преди година и като написах втората песен, с наподобяваща тематика, реших да ги запиша в албум, като вчера го допълних с още една песен, и смятах следващата ми песен да е свързано със забранената любов, един вид), най-вероятно ще го запиша с един приятел лятото, като събера пари за китара. Иначе, сега момичето трябва да е на 20, нали? Майко, колко бързо минава времето! Не че много добре помня какво съм правил аз през 2015, но това е друга тема.
    Та, ако може да я намери и да я пита за края на историята - не само заради песента, а от цялостно любопитство. Насладих се много на историйката, момичето изглежда много добричко и сериозно. По принцип намерих този форум като търсех из сайтове за различни мнения относно едно училище, но като влязох днес да видя как стоят темите, забелязах тази и я прочетох. Даже специално си направих профил, че да мога да пиша :Д. Ще се радвам ако някой (или самата тя) ми каже как се е развила историята
    Иначе, до самата песен, ако някога я напиша и издам, непременно ще ви ъпдейтна :3. Благодаря за вдъхновението, де да бях роден по-рано да се наслаждавам на повече кадърни и морални хора, и техните истории.

  15. #340
    Можеш до му направиш една *******

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си