.
Отговор в тема
Страница 2 от 14 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 340
  1. #26
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Много ми е интересно, какво стана после? Пак казвам, че не знам на колко години е. Не мога да определям възраст, а и за мен няма значение.
    за конвенцията за закрила на детето има

  2. #27
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Ама той не отговаря на чувствата ти, достойнство нямаш ли, дръж се като възрастен и избери мен.

  3. #28
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    А и той не е много възрастен. Най-много да е на 42-43. Не съм го питала на колко е. Би било странно.
    Странно е, че си на 15 и казваш, че човек на възраст 40+ не е много възрастен. Той може да ти е баща. И тогава може да се нарече педофилия. Външния ти вид няма абсолютно никакво значение.
    Представи си, че се получи нещо (казвам представи си, не че има някакъв голям шанс, даже е минимален, само когато учителят ти е педофил). Какво ще правиш с него? Някво пишлеме на 15, мисли за дрешки, обувки и джъстин бийбър с 40+ мъж, който мисли за семейство евентуално и основно за секс. На 15 деца ли ще му раждаш? Или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?

  4. #29
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Странно е, че си на 15 и казваш, че човек на възраст 40+ не е много възрастен. Той може да ти е баща. И тогава може да се нарече педофилия. Външния ти вид няма абсолютно никакво значение.
    Представи си, че се получи нещо (казвам представи си, не че има някакъв голям шанс, даже е минимален, само когато учителят ти е педофил). Какво ще правиш с него? Някво пишлеме на 15, мисли за дрешки, обувки и джъстин бийбър с 40+ мъж, който мисли за семейство евентуално и основно за секс. На 15 деца ли ще му раждаш? Или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?
    За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
    Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
    Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.

  5. #30
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
    на ментално ниво определено е

  6. #31
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
    Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
    Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.
    Да не повярва човек, ти си първата тук, която виждам да осъзнава, какво точно е педофилия.
    Аз на 15 спах с една учителка, но дори да пусна тема тук, ще получа само похвали.

  7. #32
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Мисля, че съм влюбена в един мой учител. На 15 съм, в десети клас - преподава ми вече втора година. Постоянно мисля за него. Искам да питам: Познавате ли някой, който да е в подобна ситуация? На вас случвало ли ви се е и как го преодоляхте?
    завърших, и започнах да излизам с по-дърти от него
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #33
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Добре замисли се така, след 10 години ти ще си в едни от най-хубавите ти години, ще ти се купонясва, излиза и тнт, а той ще си седи вкъщи 50 годишен и ще го мързи да стане от дивана. Това ли искаш ?

  9. #34
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    Добре замисли се така, след 10 години ти ще си в едни от най-хубавите ти години, ще ти се купонясва, излиза и тнт, а той ще си седи вкъщи 50 годишен и ще го мързи да стане от дивана. Това ли искаш ?
    това, че иска да го прасне, не значи, че иска да се женят
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #35
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    завърших, и започнах да излизам с по-дърти от него
    Най-сетне някой да ми влезе в положението! <3 Ти признавала ли си му чувствата си?

  11. #36
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Най-сетне някой да ми влезе в положението!
    Ако е за влизане, ще се намерят кандидати да ти влязат в гащите

  12. #37
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Не мислех, че може да си по-вулгарен. Очевидно можело... Аз съм романтичен човек, а ти...

  13. #38
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Аз исках да те накарам да мислиш за мен, успях.

  14. #39
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Пратих ти лично съобщение, Папу.
    Последно редактирано от Challenger : 01-25-2015 на 21:45

  15. #40
    И защо харесваш този чичка ,а не някой на твойте години?

  16. #41
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от Ronney Виж мнението
    И защо харесваш този чичка ,а не някой на твойте години?
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Човек не избира в кого да се влюби все пак.
    Не съм си казвала: Ей сега ще се влюбя в този или онзи.

  17. #42
    Е,да ..ама ти наистина вярваш ли си ,че нещо ще се получи между вас и той ще те обича НАИСТИНА ✌✌

  18. #43
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Не виждам причина защо да не ме обича. Между другото, това ти ли си на профилната си снимка?
    Последно редактирано от Challenger : 01-25-2015 на 21:48

  19. #44
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Не мислех, че може да си по-вулгарен. Очевидно можело... Аз съм романтичен човек, а ти...
    Според мен си нищо повече от заблуден човек.

  20. #45
    Ти сериозно ли? Дано след време да видиш какво си писала .. и да осъзнаеш какви простотии си писала .. Не се занимавай с глупости ! Не създавай проблеми на теб и даскала ти и умната .. колко годишен е ? толкова ли е хубав ,че чак си влюбена

  21. #46
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Външният вид няма значение за мен, затова не съм коментирала как изглежда, колко е висок и не-знам-си-какво. Не знам на колко години е. Предполагам 35-45 - в този интервал. Какви точно простотии съм писала?

  22. #47
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Аз мисля, че трябва да питаш баща си как да забиеш някой на неговите години, той със сигурност ще знае

  23. #48
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Баща ми не е измежду живите от три години вече. Благодаря за съвета.

  24. #49
    Да,аз съм
    Не искам да ти казвам какво да правиш,но си помисли добре какво правиш и после да няма лоши последици .. Хората не са такива каквито ни се струват понякога!
    Успех
    Мойте съболезнования ! Знам какво е да изгубиш мъжката ръка в семейството ! Да не би да го харесваш от липса на татко ти

  25. #50
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Да ти кажа тогава: Много си красива!
    Не знам дали е заради баща ми. Синдром на Електра и тем подобни... И това ми е минавало през главата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си