.
Отговор в тема
Страница 5 от 14 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 340
  1. #101
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от Fisherman Виж мнението
    как така не е от значение,че е добре изглеждащ,това винаги е фактор
    нещо се съмнявам,че е интелигентен,забавен,мил и грижовен,може би така ти се струва защото го харесваш
    когато харесваш някой, черти от характера му ти се виждат много по-силни ,отколкото реално са
    Може и да си прав за това с характера, не отричам. Просто не мога да не го обичам и да не му се възхищавам... Знам, че в очите на някои изглежда нередно, но са се случвали и по-невероятни неща от това учител да тръгне с ученичка.

  2. #102
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    но са се случвали и по-невероятни неща от това учител да тръгне с ученичка.
    Хю Хефнър

  3. #103
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Сега се сещам, че една моя съученичка, когато бяхме на 13, много харесваше директора на училището, в което учим. Трябва някой път да я питам дали изпитва същите чувства и сега.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #104
    Повече от фен Аватара на Meoww
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    485
    Това е толкова сладко. Какво като е на 15? 15-годишните също могат да изпитват чувства, а дали те ще се запазят във времето... едва ли. Такам,..никога не съм се влюбвала в учител, но имах две съученички,които бяха хлътнали по двама наши учители. Едната му пращаше любовни писма в 11ти и 12ти клас, до колкото разбрах даже са имали флирт,бяха си разменили скайповете, писали са си доста, дори са се виждали,извън учебно време. Но не разбрах дали се е стигало до секс...мисля,че са се целували, или момичето му се е нахвърлило,защото то беше доста хлътнало и нахално. Спомням си,че го преследваше дори . След като завършихме, не знам дали връзката им е продължила...по-скоро съм склонна да мисля,че не е , защото момичето беше много настоятелно и нахално, а г-на беше точно обратното - спокоен,урановесен човек, даже леко флегматичен. Може би са разбрали,че не са един за друг...а и момичето е студентка, поела е по своя път - няма време за любов.

    Виж, ако ти е писана такава връзка, ще стане, независимо дали си на 15 , на 13 или на 12 . Аз ти я пожелавам тази връзка, защото знам какво е да обичаш, пък обстоятелствата да не са такива, каквито е трябвало да са...
    Последно редактирано от Meoww : 02-02-2015 на 16:50

  5. #105
    Това че обстоятелствата не са такива, каквито трябва да са, за да я има една връзка, понякога е плюс. Не знам... за мен каквото и да ни се случва (съответно и каквото не ни се случва) първо е с причина и второ е най-доброто за нас, независимо дали го осъзнаваме на момента. Така че авторката от тая история ще се промени и ще научи някои неща, обаче в никакъв случай не трябва да съжалява, че не се е получило - понякога е по-добре да си остане така.

  6. #106
    Хахахаха като видях темата се сетих за този епизод http://vbox7.com/play:5584d9155a

  7. #107
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    ^
    Съдби на кръстопът = bullshit. Не знам дали са истински историите, обаче след като изгледах няколко епизода ми идеше да счупя монитора. Със стол.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #108
    Не мисля че има значение на колко години е човек,такива чувства и симпатии са нормални!Аз ако бях на твое място,нямаше да си призная,замисли се сама какви са ползите и негативите да излизаш с по-голям от теб!Реакцията на съучениците каква ще бъде,на родителите ти..и т.н.
    The secret side of me
    I never let you see
    I keep it caged, but I can't control it, so stay away from me, the beast
    Is ugly, I feel the rage, and I just can't hold it ...



  9. #109
    Супер фен Аватара на chupachups
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 048
    Болни ли сте тея дето я окуражавате? Как да нямат значение годините? Тя е на 15, най-малкото е непълнолетна, оставяме тва, че миналата година си била малолента още. Тва не е нормално, от която и гледна точка да го погледнеш. Да кажем че е на 40, по нейните наблюдения, а тя на 15. Как си ги представяте ходейки по улицата, хванати за ръце, целувайки се?! Това са 25 години, не са 2-3-5-10, а 25, това е повече от колкото тя е живяла до сега. Тя сама каза, че я е галил по косата, казвал и е "мило" и то в извън учебно време, не е женен, уж имал по-различно отношение към нея само дето не и е казал да се ебът, щото ще го заключат в една сграда с решетки няколко години. Това е няква моментна емоция, предизвикана от бушуващи хормони. Разбирам да я окуражавате и да и казвате, че с 20 годишен е по-нормално, ама оня "чичак" както се изрази някой по-горе, който хем и е учител, хем е 25 години по-голям и хем и говори така, както не е много нормално за един учител в гимназия. Айде стига...

  10. #110
    Прав си че е нещо моментно,поне момичето споделя,било то само в интернет.
    Такива неща често водят до проблеми за цял живот,темата е много сложна!
    The secret side of me
    I never let you see
    I keep it caged, but I can't control it, so stay away from me, the beast
    Is ugly, I feel the rage, and I just can't hold it ...



  11. #111
    По-добре се откажи. Ако влезе в някаква афера с теб най-малкото ще си изгуби работата. На мен лично не ми се е случвало. Харесай си някое момче на твоята възраст. Забрави го.

  12. #112
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Не ви се е случвало и заради това ви е трудно да ме разберете. Пратих му валентинка. Анонимно, разбира се. <3

  13. #113
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от Graffa Виж мнението
    Не мисля че има значение на колко години е човек,такива чувства и симпатии са нормални!Аз ако бях на твое място,нямаше да си призная,замисли се сама какви са ползите и негативите да излизаш с по-голям от теб!Реакцията на съучениците каква ще бъде,на родителите ти..и т.н.
    Аз мога да изчакам. Просто ме е страх, че той ще си тръгне без да мога да му призная чувствата си.

  14. #114
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Аз мога да изчакам. Просто ме е страх, че той ще си тръгне без да мога да му призная чувствата си.
    Той може би вече си има някаква бегла идея, че имаш симпатии към него, особено след това:
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Не ви се е случвало и заради това ви е трудно да ме разберете. Пратих му валентинка. Анонимно, разбира се. <3
    Винаги може да му признаеш чувствата си, няма нищо лошо да си искрена, какво изпитваш към учителя си. Може да се окаже така, че ще си изгубиш времето в чакане на нещо, което няма да се случи.
    Не малко учители са били обект на желание от ученици, но колко от тях са имали връзки с ученици....

  15. #115
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Трябваше да стана учител

  16. #116
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от chupachups Виж мнението
    Болни ли сте тея дето я окуражавате? Как да нямат значение годините? Тя е на 15, най-малкото е непълнолетна, оставяме тва, че миналата година си била малолента още. Тва не е нормално, от която и гледна точка да го погледнеш.
    Кое точно е ненормално? Че е на 15 или че харесва учителя си повече, отколкото би трябвало?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #117
    Супер фен Аватара на chupachups
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Кое точно е ненормално? Че е на 15 или че харесва учителя си повече, отколкото би трябвало?
    Това за годините го написах, главно защото някой беше решил да каже че нямат значение годините и какво от това, че тя има чувства 40 годишния си учител. Може би по-фрапиращи за мен са годините, но и това че и е учител почти не отсъпва.

  18. #118
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Ех, едно време когато бях хлапе и аз си бях харесала един учител. Преподаваше по рисуване и беше толкова мил, свиреше ни на китара, докато ние рисувахме и играеше баскетбол с момчетата от класа след училище, а момиченцата ходехме да го гледаме :д
    Нищо не стана естествено, не съм и очаквала нещо, бях малка, но пък рисуването ми стана любимият предмет и с нетърпение чаках да имаме час при него. :д

  19. #119
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Не те съветвам да се занимаваш. Ти си твърде млада, а той е твърде голям, на различни етапи сте, в различни светове сте, ако щеш... Предполагам на него му е време да се задоми, жена, деца, семейство, а ти тепърва ще искаш да срещаш нови хора, да завързваш нови контакти, да излизаш. Има някакъв чар в това, че ти е учител, може би усещаш, че като е по-голям е грижовен, усещаш, че може да ти е опора, но я се замисли дали би могла да правиш с него нещата, които би правила с някой по-близък до твоята възраст и твоя свят? Как биха реагирали родителите ти? Приятелите? Да, годините не са толкова важни, но когато говорим за двойки,в които и двамата са успели да видят нещо от живота по отделно, поне аз така мисля. Имай в предвид, че докато тие учител нищо не може да се случи, не можете да излизате заедно, да бъдете сред хора, като двойка, ще се виждате само за секс, което според мен е тъпо... Няма логика едно 15 годишно момиче да иска да бъде скритата секс играчка на някой чичка, пък бил той и мил, грижовен и т.н.
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  20. #120
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Бих подкрепил такава връзка, ако тя е изцяло платонична. Ако учителят и пише неподписани стихотворения. Ако и помага да се развива, да опознава себе си. Ако я учи да диша, да вижда, да чува, да вярва, да си представя, да чувства, да оценява. Ако тайно я пази от всичко дребно, което може да я нарани. Ако я полива.И я пази от вятъра. Като цвете.

  21. #121
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    то тва го има само по филмите
    като го фане за асдф дори да е бил с такива идеи ще отлетят набързо

  22. #122
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от CoNviCt Виж мнението
    Бих подкрепил такава връзка, ако тя е изцяло платонична. Ако учителят и пише неподписани стихотворения. Ако и помага да се развива, да опознава себе си. Ако я учи да диша, да вижда, да чува, да вярва, да си представя, да чувства, да оценява. Ако тайно я пази от всичко дребно, което може да я нарани. Ако я полива.И я пази от вятъра. Като цвете.
    Трогателно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #123
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Защо да е трогателно?

  24. #124
    Започни да го сваляш. Сериозно, какво очакваш да излезе от тази история?

  25. #125
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от TheDeath Виж мнението
    Не те съветвам да се занимаваш. Ти си твърде млада, а той е твърде голям, на различни етапи сте, в различни светове сте, ако щеш... Предполагам на него му е време да се задоми, жена, деца, семейство, а ти тепърва ще искаш да срещаш нови хора, да завързваш нови контакти, да излизаш. Има някакъв чар в това, че ти е учител, може би усещаш, че като е по-голям е грижовен, усещаш, че може да ти е опора, но я се замисли дали би могла да правиш с него нещата, които би правила с някой по-близък до твоята възраст и твоя свят? Как биха реагирали родителите ти? Приятелите? Да, годините не са толкова важни, но когато говорим за двойки,в които и двамата са успели да видят нещо от живота по отделно, поне аз така мисля. Имай в предвид, че докато тие учител нищо не може да се случи, не можете да излизате заедно, да бъдете сред хора, като двойка, ще се виждате само за секс, което според мен е тъпо... Няма логика едно 15 годишно момиче да иска да бъде скритата секс играчка на някой чичка, пък бил той и мил, грижовен и т.н.
    @CoNviCt, толкова си мил! <3
    @TheDeath, защо всички се вторачвате толкова с сексуалната страна. Тъжно ми е да чета такива неща.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си