.
Отговор в тема
Страница 7 от 14 ПървиПърви ... 34567891011 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 340
  1. #151
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Просто... не знам. Дали да се преместя в друго училище, за да не го виждам.

  2. #152
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975


    Много интересно ми стана какъв е този човек.
    Обсесиите не водят до нищо добро.
    П.П. Къде живееш?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #153
    Има ли си жена?
    Ако те харесва не виждам нищо лошо малко е стар ама все пак има един израз "за любовта няма възраст" нещо подобно беше ..

  4. #154
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Знам, Вин, но ти не знаеш какво чувствам, не е детска игра, казвам ти. Това, че съм на 15, не ме прави тъпа. Знам, че не бива, да не мислиш, че не знам. Не мога да контролирам сърцето си.
    Аз ти казах да му признаеш за чувствата си, не да ги подтиснеш и да се мъчиш.....

  5. #155
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Аз ти казах да му признаеш за чувствата си, не да ги подтиснеш и да се мъчиш.....
    Аз пък мисля, че такава постъпка би била глупава.
    И като ги признае, какво ще стане? Само ще се чувства по-зле. Пък и не знаем какъв човек е обектът на чувствата ѝ - може да се окаже непочтен човек и да се опита да се възползва от нея. Тя е заслепена дотолкова, че ще направи всичко, което той ѝ каже.
    Последно редактирано от dreamwalker : 02-22-2015 на 17:35
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #156
    виж ся разликата м/у родителите ми е около 17 години така че имай надежда

  7. #157
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от 4zr43l Виж мнението
    виж ся разликата м/у родителите ми е около 17 години така че имай надежда
    Не става дума за разликата във възрастта, а за това, че ѝ е учител.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #158
    ако бяха на една и съща възраст едва ли щеше да има толкова много проблеми
    според мен дори тема във форум нямаше да пуска
    само си го представи

  9. #159
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от 4zr43l Виж мнението
    ако бяха на една и съща възраст едва ли щеше да има толкова много проблеми
    според мен дори тема във форум нямаше да пуска
    само си го представи
    Да, ама темата не се казва "Мисля, че съм влюбена в по-възрастен човек", а "Мисля, че съм влюбена в свой учител". Тук ключовата дума е учител, т.е. едното е следствие на другото - няма как да ѝ преподава, ако не е по-възрастен от нея. А и тук се намесва училището като институция и т.н. Той ѝ е учител, следователно е в авторитетна позиция спрямо нея. Оставам с впечатлението, че Challenger, клетото чадо, е леко наивничко и си мисля, че ако обектът на чувствата ѝ е по-... безскрупулен тип, може лесно да я манипулира. Не знам дали успявам да се изразя правилно.
    Последно редактирано от dreamwalker : 02-22-2015 на 18:25
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #160
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Аз пък мисля, че такава постъпка би била глупава.
    И като ги признае, какво ще стане? Само ще се чувства по-зле. Пък и не знаем какъв човек е обектът на чувствата ѝ - може да се окаже непочтен човек и да се опита да се възползва от нея. Тя е заслепена дотолкова, че ще направи всичко, което той ѝ каже.
    Ами нека с всеки изминал ден, да страда повече и повече. Шанса той да седне и да поговори с нея, като родител е доста по-голям, отколкото да се възползва само сексуално от нея.
    Според мен, ако тя си признае за чувствата, а той поговори с нея като възрастен, ще й олекне, защото е получила отказ.
    Има минимален шанс да са заедно и щастливи.
    Има и още по-минимален шанс, да се възползва от нея.

    А ако тя си седи така, всеки ден гледаща го и без да вземе някакво решение, само ще се измъчва и страда.
    Това страдане може сериозно да повлияе на психическото й здраве. Мисля че си наясно с това.

  11. #161
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Ами нека с всеки изминал ден, да страда повече и повече. Шанса той да седне и да поговори с нея, като родител е доста по-голям, отколкото да се възползва само сексуално от нея.
    Според мен, ако тя си признае за чувствата, а той поговори с нея като възрастен, ще й олекне, защото е получила отказ.
    Има минимален шанс да са заедно и щастливи.
    Има и още по-минимален шанс, да се възползва от нея.

    А ако тя си седи така, всеки ден гледаща го и без да вземе някакво решение, само ще се измъчва и страда.
    Това страдане може сериозно да повлияе на психическото й здраве. Мисля че си наясно с това.
    I take your point, but...
    Не съм казала, че задължително ще се възползва от нея, нищо подобно. Но трябваше да отбележа, че, за съжаление, съществуват и такива хора... Не всичко, което блести, е злато.
    Относно страданието: все някога ще свърши. Ако му признае, ще се чувства много по-зле, защото после няма да може да го погледне в очите. Представяш ли си да продължава така няколко години, тя е сега на 15 - т.е. още 3.
    Последно редактирано от dreamwalker : 02-22-2015 на 18:40
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #162
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Според мен, по-лошия вариант е още 3 години да страда по него, влюбена без да му каже, това ще я съсипе, щом обмисля преместване, значи от сега не може да издържи.

  13. #163
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Клетото чадо!
    Challenger, това е за теб, душа!


    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  14. #164
    Ехе колко много страници станаха
    Още ли страдаш по него ?

  15. #165
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Днес говорих с него. Ако не е знаел... вече знае.

  16. #166
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Разкажи какво стана де, как реагира той?

  17. #167
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Помолих го на излизане от училище да поговорим. Първо сякаш беше изненадан, но после през цялото време потискаше някаква усмивка или поне на мен така ми се стори. През цялото време треперех... Каза, че всички имат такива моменти и че не ми се сърди, защото аз поне 50 пъти го помолих да не ми се разсърди или нещо подобно... После ме покани у тях и каза, че ако имам някакъв проблем или просто се чувствам самотна, винаги съм добре дошла и т.н. Олекна ми, въпреки че сега съм още по-притеснена и не знам как ще се държа в час, изобщо не знам дали беше добра идея, но поне ми олекна. И само му казах: Може ли да ви прегърна веднъж? И той ме прегърна... <3 ^__^
    Господи, сигурно звуча страшно глупаво отстрани! Но не мога просто...
    Последно редактирано от Challenger : 02-23-2015 на 14:41

  18. #168
    anonymous895156
    Guest
    учителят ти е педофил

  19. #169
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    учителят ти е педофил
    Аз съм на 15 и това не е педофилия. И нямаме "връзка". Аз просто му признах, че съм влюбена в него, за да ми олекне. Втора година го държа в себе си.

  20. #170
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    учителят ти е педофил
    Абсолютен...

    Следващия път като се почувстваш самотна отиди у тях с кутия презервативи. Ще ти трябват..

  21. #171
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Аз пък най-наивно допускам, че го е казал без да има намерение да си ляга с нея.

  22. #172
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Отиде ли в тях или само те покани?
    Това имах на предвид, със сигурност щеше да ти е по-тежко, ако го беше таила в себе си. Махнала си товара от себе си, естествено че ще се усмихва, гъделичкаш му егото. Сега поне има с кого да поговориш, когато изпитваш някакви неволи. Един съвет, имай си едно на ум, не ходи у тях, ако те кани….
    Когато бях 12 клас, дойде нова и млада учителка, мисля че беше на 27… Не бях точно влюбен, но ми харесваше доста, а аз бях на 19. Един месец мислех за нея и не издържах. След един от часовете я помолих да остане, за да я питам нещо, а забравих да кажа, че беше госпожица.. Поканих я да излезем на дискотека Тя ми отвърна, че дискотеки не посещава от моите години, че съм много привлекателно момче, но с ученици няма да излезе на среща никога. Каза за заключение, че има доста хубави момичета в училище, с които ще ми е много по-приятно да се срещам и така.
    Макар че ми разби мечтите, голям товар ми падна от сърцето. Относно отношението й към мен, не се влоши, може би си фантазирам, но с мен се държеше по-приятелски. Беше ме срам единствено следващия час, но като видях, че всичко е ок, срамът ми изчезна.
    Затова те карах, да му споделиш за чувствата си. По-умния вариант избра!
    Последно редактирано от VinDiesel : 02-23-2015 на 15:22

  23. #173
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Не съм ходила у тях. Беше мило да ме покани, ама то това оставаше, не стига че му натрапвам чувствата си, пък и ще се натрапвам в дома му.

    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Абсолютен...

    Следващия път като се почувстваш самотна отиди у тях с кутия презервативи. Ще ти трябват..
    Хаха, много забавно.
    Последно редактирано от Challenger : 02-23-2015 на 15:23

  24. #174
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от puprleunicorn Виж мнението
    Има ли си жена?
    Ако те харесва не виждам нищо лошо малко е стар ама все пак има един израз "за любовта няма възраст" нещо подобно беше ..
    Късно виждам коментара ти: Не, не е женен. Семейства няма да разбивам.

  25. #175
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Помолих го на излизане от училище да поговорим. Първо сякаш беше изненадан, но после през цялото време потискаше някаква усмивка или поне на мен така ми се стори. През цялото време треперех... Каза, че всички имат такива моменти и че не ми се сърди, защото аз поне 50 пъти го помолих да не ми се разсърди или нещо подобно... После ме покани у тях и каза, че ако имам някакъв проблем или просто се чувствам самотна, винаги съм добре дошла и т.н. Олекна ми, въпреки че сега съм още по-притеснена и не знам как ще се държа в час, изобщо не знам дали беше добра идея, но поне ми олекна. И само му казах: Може ли да ви прегърна веднъж? И той ме прегърна... <3 ^__^
    Господи, сигурно звуча страшно глупаво отстрани! Но не мога просто...
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си