.
Отговор в тема
Страница 1 от 13 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 340

Hybrid View

  1. #1
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310

    Мисля, че съм влюбена в свой учител

    Мисля, че съм влюбена в един мой учител. На 15 съм, в десети клас - преподава ми вече втора година. Постоянно мисля за него. Искам да питам: Познавате ли някой, който да е в подобна ситуация? На вас случвало ли ви се е и как го преодоляхте?
    Последно редактирано от Challenger : 01-25-2015 на 00:14

  2. #2
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Да беше в университета някъв млад професор по-бива обаче на 15 мисля, че трябва да се откажеш.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Казвали са ми, че изглеждам на около 20, така че външният вид не е проблем. А и той не е много възрастен. Най-много да е на 42-43. Не съм го питала на колко е. Би било странно.

  4. #4
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Казвали са ми, че изглеждам на около 20, така че външният вид не е проблем.
    за него става въпрос

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    за него става въпрос
    Не разбирам какво искаш да кажеш.

  6. #6
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    А и той не е много възрастен. Най-много да е на 42-43. Не съм го питала на колко е. Би било странно.
    Странно е, че си на 15 и казваш, че човек на възраст 40+ не е много възрастен. Той може да ти е баща. И тогава може да се нарече педофилия. Външния ти вид няма абсолютно никакво значение.
    Представи си, че се получи нещо (казвам представи си, не че има някакъв голям шанс, даже е минимален, само когато учителят ти е педофил). Какво ще правиш с него? Някво пишлеме на 15, мисли за дрешки, обувки и джъстин бийбър с 40+ мъж, който мисли за семейство евентуално и основно за секс. На 15 деца ли ще му раждаш? Или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Странно е, че си на 15 и казваш, че човек на възраст 40+ не е много възрастен. Той може да ти е баща. И тогава може да се нарече педофилия. Външния ти вид няма абсолютно никакво значение.
    Представи си, че се получи нещо (казвам представи си, не че има някакъв голям шанс, даже е минимален, само когато учителят ти е педофил). Какво ще правиш с него? Някво пишлеме на 15, мисли за дрешки, обувки и джъстин бийбър с 40+ мъж, който мисли за семейство евентуално и основно за секс. На 15 деца ли ще му раждаш? Или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?
    За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
    Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
    Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.

  8. #8
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
    на ментално ниво определено е

  9. #9
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
    Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
    Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.
    Да не повярва човек, ти си първата тук, която виждам да осъзнава, какво точно е педофилия.
    Аз на 15 спах с една учителка, но дори да пусна тема тук, ще получа само похвали.

  10. #10
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
    Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
    Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.
    Ехх, че имаше някаква снимка, която показваше как някво около твоите годинки се натиска в купчина от салфетки с някъв 50-60 годишен. Леле, доповръща ми се. Пак си остават въпросите: на 15 деца ли ще му раждаш или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от lisi4ety Виж мнението
    Намалете малко pretty little liars
    Не гледам Лъжкините.

    Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    По твоите думи изглеждаш добре, намери си някакво момче на твоите години да те разсее малко, това с учителя ти не е работа.
    Как разбра, че изглеждам добре. Само по думите ли?

    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Ехх, че имаше някаква снимка, която показваше как някво около твоите годинки се натиска в купчина от салфетки с някъв 50-60 годишен. Леле, доповръща ми се. Пак си остават въпросите: на 15 деца ли ще му раждаш или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?
    Да ми "пори задника всяка вечер" звучи много вулгарно.

  12. #12
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Положението ти е гадно. А той показвал ли е някакъв по-особен интерес към теб? Или просто ти е teen crush?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Не знам. Може би си въобразявам, но ми се струва, че с мен се държи по-мило. В един клас съм с трима човека от компанията и по принцип се движа с тях и... той тях ги затапва някак си. И с другите от класа се държи горе-долу по същия начин. Усещам някакъв интерес, може и да е от различно естество, но мисля, че не съм му безразлична.

  14. #14
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200


  15. #15
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Една путка от бившия ми клас беше влюбена в класния ни. Даже му беше писала любовни писънца.. после няма да ти казвам колко подигравки отнесе от цялото даскало. Въобще как си представяш 15 годишно момиче да има връзка с 45 годишен чичак?

  16. #16
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Една путка от бившия ми клас беше влюбена в класния ни. Даже му беше писала любовни писънца.. после няма да ти казвам колко подигравки отнесе от цялото даскало. Въобще как си представяш 15 годишно момиче да има връзка с 45 годишен чичак?
    Преди около 6-7 десетилетия това е било често срещано в България, а и сега се случва на много места по света. Не е толкова ненормално. Виж, това че ѝ е учител променя нещата. Ако се разчуе, няма да се чувстват добре, както се е случило и с това момиче, за което говориш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #17
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Преди около 6-7 десетилетия това е било често срещано в България, а и сега се случва на много места по света. Не е толкова ненормално. Виж, това че ѝ е учител променя нещата. Ако се разчуе, няма да се чувстват добре, както се е случило и с това момиче, за което говориш.
    Добре, ти как си ги представяш заедно? Той е на 40-45 години, вероятно е женен или разведен.. Вероятно има деца на нейната възраст.. Или пък ако не е женен и няма деца на тази възраст представи си що за човек е. Ако е стигнал до там да си пада по малолетни ученички.. Тя е тийнейджърка, може да залитне, но той..
    А и що за връзка би било това? Тя тепърва ще иска да лудее, да излиза по разни места, да прави щуротии, а той най-вероятно ще иска да води спокоен и уравновесен начин на живот, вечер като се прибере да бъде с "половинката" си, да разговарят на различни теми, да имат стабилен интимен живот... Което няма как да се случи с едно 15 годишно момиче, което живее с мама и тате. Това просто е извратено. А и родителите и няма да го позволят. според мен тя си въобразява, че той гледа на нея по този начин. Има хора с харизма, които карат околните да си мислят, че човека им обръща специално внимание, но всъщност изобщо нямат такива намерения. И дано да е така, защото в противен случай този човек не трябва да е учител. Или поне не в гимназията.

  18. #18
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Добре, ти как си ги представяш заедно? Той е на 40-45 години, вероятно е женен или разведен.. Вероятно има деца на нейната възраст.. Или пък ако не е женен и няма деца на тази възраст представи си що за човек е. Ако е стигнал до там да си пада по малолетни ученички.. Тя е тийнейджърка, може да залитне, но той..
    А и що за връзка би било това? Тя тепърва ще иска да лудее, да излиза по разни места, да прави щуротии, а той най-вероятно ще иска да води спокоен и уравновесен начин на живот, вечер като се прибере да бъде с "половинката" си, да разговарят на различни теми, да имат стабилен интимен живот... Което няма как да се случи с едно 15 годишно момиче, което живее с мама и тате. Това просто е извратено. А и родителите и няма да го позволят. според мен тя си въобразява, че той гледа на нея по този начин. Има хора с харизма, които карат околните да си мислят, че човека им обръща специално внимание, но всъщност изобщо нямат такива намерения. И дано да е така, защото в противен случай този човек не трябва да е учител. Или поне не в гимназията.
    Заедно сега не. Но щом Чалънджър е толкова влюбена, ще изчака няколко години.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #19
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    problema e che si momiche...ako e momche na 15 god s milfka nqma qdove ama durt muj s 15 godi6na si e pedofiliq po-dobre ne pravi n6 6toto nai-mnogo da mu navleche6 nqkvi problemi s policiqta

  20. #20
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    В моето даскало имаше навремето такава двойка, само че учителят беше към 30 годишен, криха се от всички, докато тя не стана на 18 години.

  21. #21
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    В моето даскало имаше навремето такава двойка, само че учителят беше към 30 годишен, криха се от всички, докато тя не стана на 18 години.
    Много ми е интересно, какво стана после? Пак казвам, че не знам на колко години е. Не мога да определям възраст, а и за мен няма значение.

  22. #22
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Много ми е интересно, какво стана после? Пак казвам, че не знам на колко години е. Не мога да определям възраст, а и за мен няма значение.
    за конвенцията за закрила на детето има

  23. #23
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Заедно са още и си имат дете.

  24. #24
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Заедно са още и си имат дете.
    Колко сладко!

  25. #25
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    ^
    Ти направо я окуражи.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си