.
Отговор в тема
Страница 1 от 14 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 340
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310

    Мисля, че съм влюбена в свой учител

    Мисля, че съм влюбена в един мой учител. На 15 съм, в десети клас - преподава ми вече втора година. Постоянно мисля за него. Искам да питам: Познавате ли някой, който да е в подобна ситуация? На вас случвало ли ви се е и как го преодоляхте?
    Последно редактирано от Challenger : 01-25-2015 на 00:14

  2. #2
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Да беше в университета някъв млад професор по-бива обаче на 15 мисля, че трябва да се откажеш.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Казвали са ми, че изглеждам на около 20, така че външният вид не е проблем. А и той не е много възрастен. Най-много да е на 42-43. Не съм го питала на колко е. Би било странно.

  4. #4
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Казвали са ми, че изглеждам на около 20, така че външният вид не е проблем.
    за него става въпрос

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    за него става въпрос
    Не разбирам какво искаш да кажеш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Положението ти е гадно. А той показвал ли е някакъв по-особен интерес към теб? Или просто ти е teen crush?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Не знам. Може би си въобразявам, но ми се струва, че с мен се държи по-мило. В един клас съм с трима човека от компанията и по принцип се движа с тях и... той тях ги затапва някак си. И с другите от класа се държи горе-долу по същия начин. Усещам някакъв интерес, може и да е от различно естество, но мисля, че не съм му безразлична.

  8. #8
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200


  9. #9
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Една путка от бившия ми клас беше влюбена в класния ни. Даже му беше писала любовни писънца.. после няма да ти казвам колко подигравки отнесе от цялото даскало. Въобще как си представяш 15 годишно момиче да има връзка с 45 годишен чичак?

  10. #10
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    problema e che si momiche...ako e momche na 15 god s milfka nqma qdove ama durt muj s 15 godi6na si e pedofiliq po-dobre ne pravi n6 6toto nai-mnogo da mu navleche6 nqkvi problemi s policiqta

  11. #11
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    В моето даскало имаше навремето такава двойка, само че учителят беше към 30 годишен, криха се от всички, докато тя не стана на 18 години.

  12. #12
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Една путка от бившия ми клас беше влюбена в класния ни. Даже му беше писала любовни писънца.. после няма да ти казвам колко подигравки отнесе от цялото даскало. Въобще как си представяш 15 годишно момиче да има връзка с 45 годишен чичак?
    Преди около 6-7 десетилетия това е било често срещано в България, а и сега се случва на много места по света. Не е толкова ненормално. Виж, това че ѝ е учител променя нещата. Ако се разчуе, няма да се чувстват добре, както се е случило и с това момиче, за което говориш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    В моето даскало имаше навремето такава двойка, само че учителят беше към 30 годишен, криха се от всички, докато тя не стана на 18 години.
    Много ми е интересно, какво стана после? Пак казвам, че не знам на колко години е. Не мога да определям възраст, а и за мен няма значение.

  14. #14
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Заедно са още и си имат дете.

  15. #15
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    ^
    Ти направо я окуражи.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Ще се радвам, ако не ми се подигравате. Човек не избира в кого да се влюби все пак.

  17. #17
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Заедно са още и си имат дете.
    Колко сладко!

  18. #18
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Ще се радвам, ако не ми се подигравате. Човек не избира в кого да се влюби все пак.
    Искаш ли да ти давам частни уроци ?

  19. #19
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Преди около 6-7 десетилетия това е било често срещано в България, а и сега се случва на много места по света. Не е толкова ненормално. Виж, това че ѝ е учител променя нещата. Ако се разчуе, няма да се чувстват добре, както се е случило и с това момиче, за което говориш.
    Добре, ти как си ги представяш заедно? Той е на 40-45 години, вероятно е женен или разведен.. Вероятно има деца на нейната възраст.. Или пък ако не е женен и няма деца на тази възраст представи си що за човек е. Ако е стигнал до там да си пада по малолетни ученички.. Тя е тийнейджърка, може да залитне, но той..
    А и що за връзка би било това? Тя тепърва ще иска да лудее, да излиза по разни места, да прави щуротии, а той най-вероятно ще иска да води спокоен и уравновесен начин на живот, вечер като се прибере да бъде с "половинката" си, да разговарят на различни теми, да имат стабилен интимен живот... Което няма как да се случи с едно 15 годишно момиче, което живее с мама и тате. Това просто е извратено. А и родителите и няма да го позволят. според мен тя си въобразява, че той гледа на нея по този начин. Има хора с харизма, които карат околните да си мислят, че човека им обръща специално внимание, но всъщност изобщо нямат такива намерения. И дано да е така, защото в противен случай този човек не трябва да е учител. Или поне не в гимназията.

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Искаш ли да ти давам частни уроци ?
    Защо?

  21. #21
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Защо?
    Добър овек съм, освен всичко друго с влюбването в учител, какъвто мога да ти бъда.

  22. #22
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Добре, ти как си ги представяш заедно? Той е на 40-45 години, вероятно е женен или разведен.. Вероятно има деца на нейната възраст.. Или пък ако не е женен и няма деца на тази възраст представи си що за човек е. Ако е стигнал до там да си пада по малолетни ученички.. Тя е тийнейджърка, може да залитне, но той..
    А и що за връзка би било това? Тя тепърва ще иска да лудее, да излиза по разни места, да прави щуротии, а той най-вероятно ще иска да води спокоен и уравновесен начин на живот, вечер като се прибере да бъде с "половинката" си, да разговарят на различни теми, да имат стабилен интимен живот... Което няма как да се случи с едно 15 годишно момиче, което живее с мама и тате. Това просто е извратено. А и родителите и няма да го позволят. според мен тя си въобразява, че той гледа на нея по този начин. Има хора с харизма, които карат околните да си мислят, че човека им обръща специално внимание, но всъщност изобщо нямат такива намерения. И дано да е така, защото в противен случай този човек не трябва да е учител. Или поне не в гимназията.
    Заедно сега не. Но щом Чалънджър е толкова влюбена, ще изчака няколко години.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на Challenger
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Добър овек съм, освен всичко друго с влюбването в учител, какъвто мога да ти бъда.
    Аз вече съм влюбена в един човек. По-сериозно, моля.

  24. #24
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Много разлика, няма смисъл наистина. Избий си го от главата най-добре. Живота е пред теб, има толкова много момчета на твоята възраст с, които да бъдеш. А си и помисли как би реагирал баща ти ако разбере, че имаш връзка с човек който е на неговите години, дали няма и ти и учителяти да изядете плесниците ?

  25. #25
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Challenger Виж мнението
    Аз вече съм влюбена в един човек. По-сериозно, моля.
    Ама той не отговаря на чувствата ти, достойнство нямаш ли, дръж се като възрастен и избери мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си