.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 36 от общо 36
  1. #26
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    По тази логика повечето хора на твърди наркотици са пили и алкохол преди това. Защо да не са започнали с него? Може да се направи същата аналогия с куп неща.




    Позитивите, които аз виждам са, че пушенето ми е помагало при безсъние, липса на апетит и също когато започне да ме боли глава (имам мигрена и никакви лекарства не ми помагат общо взет, а и аз избягвам да пия). Също така ми дава сякаш с други очи да погледна на дадени ситуации, мисля, че и когато рисувам, правя бижута или някакви други подобни занимания, ми помага с креативността сякаш. При медитация също ми действа добре.
    Не обичам да пуша с много хора и шумни компании. Преди основно така се случваше, но реших, че такъв тип пушене те превръща наистина в зациклил типец и спрях изобщо за доста дълго време. Сега вече си имам и граници, и идея какво мога да извлека от билките и мога да кажа, че ми влияе позитивно. Всичко си е до нагласа и виждания, разбира се че е деструктивно да се нагърмиш като животно и да си олигофрен в следващите два часа примерно.
    е в тоя същия раздел авторката пише че иска да мине на по-тежки и сякаш доказва моята теория

    даже си те има и в темата има го черно на бяло

    сега аде стига с твоите теории
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  2. #27
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Като болкоуспокояващо съм съгласен, че е полезна.

    Относно креативността, LSD-то и салвия-та са също добри източници на идеи и поглед на нещата от друг ъгъл...

  3. #28
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Като болкоуспокояващо съм съгласен, че е полезна.

    Относно креативността, LSD-то и салвия-та са също добри източници на идеи и поглед на нещата от друг ъгъл...

    тя може да има медицински цели ама те не са болни

    и за наркотичните вещества се изисква специална рецепта иначе няма да ти ги покажат даже
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #29
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    е в тоя същия раздел авторката пише че иска да мине на по-тежки и сякаш доказва моята теория

    даже си те има и в темата има го черно на бяло

    сега аде стига с твоите теории
    Аз не говоря конкретно за авторката, а за употребата по принцип.

  5. #30
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Аз не говоря конкретно за авторката, а за употребата по принцип.
    аз също говоря за употребата по принцип и дефакто

    и не говоря защото така съм решил а защото някакви си професори стигнали до този извод ако ми докажеш че знаеш повече от тях съм склонен да вярвам

    няма да се изненадам ако и ти пафкаш
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #31
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Пафкам си, да. Не знам повече от разни професори, говоря от личната си преценка. Просто това, че ако пушиш коз, ставаш тъп и не мислиш за нищо друго, освен да се натрещиш не е универсална истина.

  7. #32
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Пафкам си, да. Не знам повече от разни професори, говоря от личната си преценка. Просто това, че ако пушиш коз, ставаш тъп и не мислиш за нищо друго, освен да се натрещиш не е универсална истина.
    няма страшно тя твоята лична преценка обхваща само това което виждаш

    още има доста докато я изградиш напълно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #33
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Човек винаги има на къде да се развива.

  9. #34
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Човек винаги има на къде да се развива.

    в твоя случай е деградация
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #35
    weed777
    Guest
    zashtoto sa ti dali jomeeeel

  11. #36
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    Съгласен съм с comeasyouare.Пушиш ли предимно с компания от много хора,започваш да затапяваш постепенно от общата лиготия.Пушенето сам обаче си съвсем друга история.И на мен супер много ми помага за повишаването на креативността,рисуването,п исането на песни,измайсторения на разни работи и прочие.Не мисля че съм станал някакъв бавняр,идиот,пропаднал или там квото говорите.На 21 съм имам си собствен апартамент,уча и работя.
    Последно редактирано от skate : 03-07-2015 на 11:40

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си