
- Форум
- По малко от всичко
- Политика
- Геополитика и конфликти!
Дреме ми на крилата кво мислите за мен !
Циркова постановка, както и Божидар Димитров сподели. Изчисти си неприятелите и сега ще поема контрола в свой ръце. Електра, волята на народа е като кон с капаци, толкова е манипулиран и тласкан в определени посоки, че ти е бедна представата.
НЕКАДЪРНО изценирано.
Дреме ми на крилата кво мислите за мен !
Ердоган напоследък затопли отношенията с Путин и му спретнаха преврат, дали е народа или външни фактори (като в Украйна), всеки да си прецени.
http://vchas.net/234817/
Ето шефката на световната банка казва една голяма истина !
Дреме ми на крилата кво мислите за мен !
"Британският парламент гласува в подкрепа на модернизацията на ядрената система „Трайдънт“. Новият министър-председател Тереза Мей заяви, че ще бъде готова да натисне копчето и да разреши ядрен удар, който може да убие 100 хил. души, ако това е необходимо."
ПП: Британците след като напуснаха ЕС, сега щели да си модернизират ядреното оръжие. А примиера им готов да натисне копчето и да затрие 100 хиляди.
Бах маааму, възможно ли е да се говори така от такива висшестоящи хора.
Преовеличаваш нещата твърде много. Подновяването на ядрената система е в следствие на 3-годишно изследване имайки в предвид въпроса дали Великобритания би била по-зле, геополитически и по-добре икономически, без ядрения си арсенал. Това не идва в следствие след напускането им от ЕС, референдума беше обявен в манифестото на Камерън миналата година и то на принципа ако спечели изборите с мнозинство консерватори в Уестминстър,както и стана.
Та ако не ти е ясно Трайдънт е "nuclear deterrent", тоест се използва като репресивна мярка в случай на ядрена заплаха или акт.
А отговорът на Мей беше реторичен в точно този контекст, при случай на ядрена атака над Британия.
Последно редактирано от Zlennox : 10-24-2016 на 09:00
Толкова много военна техника преминава през Румъния.
https://www.facebook.com/Romaniaro1/...2308909751225/
Пп: Това подготовка за война ли е, Хилъри ако стане президент.
Последно редактирано от defender : 10-03-2016 на 22:02
https://www.almasdarnews.com/article...g-syrian-army/
“Russian air defense system crews are unlikely to have time to determine in a ‘straight line’ the exact flight paths of missiles and then who the warheads belong to. And all the illusions of amateurs about the existence of ‘invisible’ jets will face a disappointing reality,” Konashenkov added.
кравария яко се посра сега
"Войната ни срещу Русия и Китай е почти неизбежна, заяви началникът на щаба на американската армия Марк Мили, пише британският в. Индипендънт. Конфликтът ще бърз и кървав."
ttp://www.novini.bg/news/382579-%D0%...%BD%D0%B8.html
не обръщай внимание на тия кретени
краварите дори на сън не биха тръгнали срещу Китай
90% от стоките в магазините им са произведени в Китай
10% от дълга им е купен от Китай
Китай само щрака с пръст и ги връща във времето на Колумб
само дето индианци няма да има, иначе технологично ще са там
Цитат: "Ликвидиране на основния противник на англосаксонците, чрез смесване на европейската бяла раса с африканска и арабска кръв до пълното историческо, културно и религиозно заличаване на европейските народи е успешната политика на САЩ, Израел и Великобритания."
ПП: малко конспиративно, но все пак. Познавайки убежденията на типът хора, като дарки, търнала и ауриса, всичко очаквам от тез хора, дори и това.
Последно редактирано от defender : 10-08-2016 на 15:40
Най-важно е сега Тръмп да спечели изборите, в противен случай ще се наложи някой да очисти вещицата, ако светът не желае трета световна.
от фейса:
"това е пропаганда? руснаците нямат такива технологии, те са много изостанали!
КАЖЕТЕ ЧЕ НЕ Е ВЯРНО, МОЛЯ ВИ! СТРАХУВАМ СЕ ХИБРИДНО!
НАТО! НАТО! НАТО! НАТО!"
Russia unveils first image of its Satan 2 super-nuke capable of wiping out England and Wales
http://www.dailymail.co.uk/sciencete...ocial-facebook
ПП: аурисе, успокой човека ве, виж как се е уплашил.
Да строиш ядрени реактори или да летиш в космоса, тва са технологии
разните му телефони и телевизори са най-нисшата техника
Русия лети със свои ракети, кравария лети с руски ракети
Русия има реактори, които могат да работят с гориво, което е отпадък от по-старите ядрени реактори и да превръща това гориво в годно за ползване отново, краварите още зариват под земята изразходвания уран от ядрените си централи, пък и не само краварите, а и всички останали
http://www.whatdoesitmean.com/index2147.htm
http://www.globalresearch.ca/trump-v...s-over/5542397
http://stonecoldtruth.com/blog/2016/...ys-chief-perp/
интересни неща за четене и информиране
http://rusvesna.su/news/1479492986
нищо хубаво, ама краварите толкова си могат, плюс това освен тях са франция, германия, белгия, англия, ирак и не знам си колко още и единствения резултат е, че чалмарите ги правят смешни