.
Отговор в тема
Страница 5 от 61 ПървиПърви 1234567891555 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 1511
  1. #101
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Не сте ли малко (бая, бая) радикални?

  2. #102
    не са колкото ауриса. той и над москва ще хвърли .. :Д

  3. #103
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    е той има доста основателна причина, всички го гледали лошо. разбирам го човека.
    Последно редактирано от defender : 02-10-2015 на 20:50

  4. #104
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не сте ли малко (бая, бая) радикални?
    Не. Към убийците и всички, които заплашват човешкия живот и свобода, трябва да сме безкомпромисни.
    Welcome to the Jungle...

  5. #105
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    започнете от ДокторСатан


    доста е страшничко такъв човек да се разхожда между нас, той е някъде там.

  6. #106
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    не са колкото ауриса. той и над москва ще хвърли .. :Д
    Аз над кремъл бих, що да живее кагебиста?

  7. #107
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Ако партия "Подемос" спечели на парламентарните избори, Испания може да излезе от НАТО...
    Победата на партията с лидер Пабло Иглесиас може да доведе до рязък завой не само във вътрешен план , но и във външната ориентация на Испания - против господството на САЩ и присъединяване към групата Китай, Русия, Иран, Куба и Венецуела."
    http://svetoven.pogled.info/evropa/n...izleze-ot-NATO

  8. #108
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    Наблюдава се някакво сериозно раздвижване на националистическите партии в голяма част от Европа, което от своя страна разклаща позициите на ЕС в собствените му страни членки. Според мен голяма заслуга за това имат и терористичните атаки напоследък и не особено адекватните действия от страна на ЕС спрямо тях.
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  9. #109
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Националистическите партии винаги се активизират, когато в обществото има проблеми. Няма особено значение дали ще е финансова криза и строги бюджетни икономии, или терористични атаки. Националистите предлагат бързи и лесни решения на актуалните проблеми, които обаче почти никога не сработват. Затова и ги наричат популисти, защото казват хубави думички, които се харесват на простолюдието, но реално са неизпълними.
    Welcome to the Jungle...

  10. #110
    Ама е факт, че националните партии ще поемат управлението.

  11. #111
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    А що бе, АТАКА бори кризата с 20 лева и парче пица.
    n00bs

  12. #112
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Ама е факт, че националните партии ще поемат управлението.
    ще поемат нещо, но няма да е управлението
    n00bs

  13. #113
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Още повече, че в богатите Европейски страни антиевропейските и националистическите тенденции се разпалват, щото хората плащат данъци, а парите не отиват при тях, а отиват при гърци, румънци и при нашите верни на управляващата партия другари.

  14. #114
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Националистическите партии винаги се активизират, когато в обществото има проблеми. Няма особено значение дали ще е финансова криза и строги бюджетни икономии, или терористични атаки. Националистите предлагат бързи и лесни решения на актуалните проблеми, които обаче почти никога не сработват. Затова и ги наричат популисти, защото казват хубави думички, които се харесват на простолюдието, но реално са неизпълними.
    то по тая логика от тебе излъчва някаква обреченост и ти продължаваш да си гласуваш за партии дето не предлагат нищо ново и така 25 години почти едно и също.

    Къде тогава е тук избора, между еднаквостите, то тогава излиза, че ти избираш партия по външния вид и излъчването на политиците в нея или заради абревиатурата.
    Последно редактирано от defender : 02-17-2015 на 19:26

  15. #115
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Излиза, че логиката ти е пробита, както и политическите/икономическите/моралните ти разбирания. Мен не ме мисли, имам достатъчно добър поглед върху политиката и имам ясно изразени и устойчиви възгледи.
    Welcome to the Jungle...

  16. #116
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Излиза, че логиката ти е пробита, както и политическите/икономическите/моралните ти разбирания. Мен не ме мисли, имам достатъчно добър поглед върху политиката и имам ясно изразени и устойчиви възгледи.
    ти може да имаш устойчиви политически възгледи, но това еднообразие на избора и не търпящо развитие положение и еднотипност на политиката рано или късно ще те доведе до отегчение, пък ти нека си ги имаш устойчивите политически възгледи и поглед.
    Да си устойчив в нещо, което води до отегчение май не е нещо с което да се хвалиш.

  17. #117
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    дай да гласуваме за психопати, че да ни е интересно

    Знам си аз, че гласувате за Воленчо такива като теб, че да гледате цирк. Поне си го призна

  18. #118
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Още повече, че в богатите Европейски страни антиевропейските и националистическите тенденции се разпалват, щото хората плащат данъци, а парите не отиват при тях, а отиват при гърци, румънци и при нашите верни на управляващата партия другари.
    e нали 25г ги няма другарите

    вчера ми пя колко зле било по тяхно време и колко добре сме сега

    какво те накара да си промениш мнението?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #119
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    дай да гласуваме за психопати, че да ни е интересно

    Знам си аз, че гласувате за Воленчо такива като теб, че да гледате цирк. Поне си го призна

    ми когато видиш, че манджата ти загорява на котлона няма ли да я разбъркаш бе брат (това означава ли, че я разбъркваш, защото искаш да гледаш цирк).

    а вече, кой е психопат всеки сам си го решава.

  20. #120
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Как може да не гласувате за този джентълмен на съвременното изкуство?! Вие сте против България! ВО-ЛЕН, ВО-ЛЕН! Хвърли му рубла, да си плати почивката!
    Пратете СМС с текст HLORPROMAZIN на 1919 и цифра за дестинация
    1) Париж
    2) Куба
    3) Карлуково

    n00bs

  21. #121
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    e нали 25г ги няма другарите

    вчера ми пя колко зле било по тяхно време и колко добре сме сега

    какво те накара да си промениш мнението?
    За 25 години най-много на власт са били точно 'другарите'.

    Тва сичките защитници на оная античовешка глупост сте ретарди, заклевам се. 100 пъти повтарям едно и също и все идва някав нов дето си мисли, че света е от вчера.
    Ся ако можеш и да ми намериш къде съм ти 'пял' че сега сме добре, щото бях пиян, ама чак толкова пиян не съм бил.

  22. #122
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Как може да не гласувате за този джентълмен на съвременното изкуство?! Вие сте против България! ВО-ЛЕН, ВО-ЛЕН! Хвърли му рубла, да си плати почивката!
    Пратете СМС с текст HLORPROMAZIN на 1919 и цифра за дестинация
    1) Париж
    2) Куба
    3) Карлуково

    Волен си сменя ориентацията и нагласите поне 3 пъти, изобщо що му се обръща внимание на тоя идиот. Говорел бил за национално единство, то и аз мога да говоря че искам 5к евро заплата и 6 месеца платен отпуск за всички българи. Възраждане на българсктие ракетни войски и превръщането на България в първа ядрена сила в света.
    Дефенди и климат, ще гласувате ли за мен?

  23. #123
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    За 25 години най-много на власт са били точно 'другарите'.

    Тва сичките защитници на оная античовешка глупост сте ретарди, заклевам се. 100 пъти повтарям едно и също и все идва някав нов дето си мисли, че света е от вчера.
    Ся ако можеш и да ми намериш къде съм ти 'пял' че сега сме добре, щото бях пиян, ама чак толкова пиян не съм бил.
    демек да не те слушам какво говориш като кажеш пак колко сме по-добре сега
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #124
    Мега фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    3 048
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    демек да не те слушам какво говориш като кажеш пак колко сме по-добре сега
    Демек не те слуша главата. Или не можеш да четеш. Избери си едно.

  25. #125
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Aeternal Виж мнението
    Демек не те слуша главата. Или не можеш да четеш. Избери си едно.
    ми не те селуша главата
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си