.
Отговор в тема
Страница 58 от 61 ПървиПърви ... 8485455565758596061 ПоследнаПърви
Резултати от 1 426 до 1 450 от общо 1511
  1. #1426
    аааааууууууууууу

    намалям ви заплатитееее

    щом така ще се държите!

  2. #1427
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Май страдаш от синдром на малката пишка?
    предлагам да си ги премерите, а после публиката ще реши с овации, ръкопляскания и женски припадъци.

  3. #1428
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ти от синдрома на голямата... ама при теб е отзад !
    Знаеш ли такива като теб на какво ми напомнят... сезон 3, епизод 5 на "Black Mirror". Ако намериш време моляте гледай го.

  4. #1429
    https://news.bg/world/es-prie-rezoly...a-mashina.html


    ЕС каквото и да прави няма да изкорени от кръвта ни Русия :3

  5. #1430

  6. #1431
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    нещата си отиват към кютек, мале тва ако засвисти на живо ше стане лудница, наще министърчета с президентчето ше съжаляват, че са се родили напрао ако не са скъсали синджира първи посока оттатък блатото, но и там нема ги спаси нищо.

    stay and pray together

    Последно редактирано от michaelis : 11-24-2016 на 13:44

  7. #1432
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    https://news.bg/world/es-prie-rezoly...a-mashina.html


    ЕС каквото и да прави няма да изкорени от кръвта ни Русия :3
    ЕС вече 'изкорени' (разбирай даде подслон) на продуктивната част от населението. Кой му дреме за селяндурите ?

  8. #1433
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Цитирай Първоначално написано от michaelis Виж мнението
    нещата си отиват към кютек, мале тва ако засвисти на живо ше стане лудница, наще министърчета с президентчето ше съжаляват, че са се родили напрао ако не са скъсали синджира първи посока оттатък блатото, но и там нема ги спаси нищо.

    stay and pray together

    Пфт, 1 лабораторно създадена зараза в Санкт-Петербург и Моска, пък те да си имат армия. И милиард атомни бомби да имаш, кво значение след като 2ма души могат да ти затрият 90% от икономиката и 1/3 от населението ?

    Хващам се на бас, че естонците имат подобни хейл мери планове. К'во имат да губят и без т'ва.

  9. #1434
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    предлагам да си ги премерите, а после публиката ще реши с овации, ръкопляскания и женски припадъци.
    Аз съм съгласен, но съм сигурен че Zlennox е взел клитура си за пишка, за това прави такива предположения за мен! А, след това женски припадъци със сигурност ще има.

  10. #1435
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    ЕС вече 'изкорени' (разбирай даде подслон) на продуктивната част от населението. Кой му дреме за селяндурите ?
    Били сме си и преди аграрна страна :Д

    не се знае стабилността в света дали като цяло ще се задържи и развитите държави винаги ще са развити


    и вече клонираното е възможно

    смисъл, аз ще възпроизведа цял род колкото на Чингис Хан.

  11. #1436
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    ЕС вече 'изкорени' (разбирай даде подслон) на продуктивната част от населението. Кой му дреме за селяндурите ?
    Ауриса ненавижда всички българи в България. Каза си го човека в прав текст.

    А, от това твърдение ако го проследим внимателно, излиза, че много неща в България не са просто конспирация.
    Така е аурисе като не знаеш какво говориш и издаваш грантови тайни.
    Последно редактирано от defender : 11-24-2016 на 21:00

  12. #1437
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    След чалгаджийския референдум съм напълно в правото си. Всички - не. Около 75%.

  13. #1438
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    Пфт, 1 лабораторно създадена зараза в Санкт-Петербург и Моска, пък те да си имат армия. И милиард атомни бомби да имаш, кво значение след като 2ма души могат да ти затрият 90% от икономиката и 1/3 от населението ?

    Хващам се на бас, че естонците имат подобни хейл мери планове. К'во имат да губят и без т'ва.
    ти какво си мислищ, че руснаците нямат такива идиотщини ли и незнаят какво да предприемат в дадена ситуация ли?!? хе хее те са същите уроди като американците относно "военни сечива" на разположение, единственото по което отстъпват на САЩ е флота там Американците са абсолютен лидер. Прибалтиките са им най-малкия проблем на руснаците. Истинската причина поради която непрекъснато ги ръчкат тея руснаци и китайци е монетарния световен ред защото наблюдаваме shifting в глобалната монетарната система това значи, че благосъстоянието и хегемонията на Запада отива у лево и спират да са доминант от 1000г. насам. Поръчителите на война са ФЕД с благословията на BIS (Bank for International Settlements) които трябва да измислят нещо иначе Запада отива в канала. Единствения изход е ако може веднага да ги утрепат на секундата, да но китайците и руснаците не са Кадафи, Саддам или Мубарак и работата става много много дебела. Предстои да видим какво ще се случи в идните години, но долара няма да е повече резерв това от ясно по ясно, даже и в момента вече не е само публично не е обявено.

  14. #1439
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    бля, всъщ не ми се спори
    Последно редактирано от aurissaaaaa : 11-25-2016 на 02:27

  15. #1440
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тръмп и Радев да станат президенти в една седмица - на Рисата много му дойде явно !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #1441
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    В памет на Фидел Кастро: "Какво вие, Свети отче, всъщност работите?"


    (при срещата на Кастро с папа Бенедикт XVI)

  17. #1442
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Путин: "Опитите за налагане на еднополюсен ред в света се провалиха и балансът на световната арена се възстановява. Това заяви президентът на Русия Владимир Путин в интервю за телевизия НТВ.
    "Ситуацията се мени... Опитите за създаване на еднополюсен свят не успяха, каза руският лидер. Вече живеем в различно измерение."

  18. #1443
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Масови гробове на сирийци, изтезавани от джихадистите, са намерени в Алепо.
    ПП: Умерени убийства, на умерено измъчвани и умерено обезглавени."

  19. #1444
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    и пълни складове с оръжие от България

  20. #1445
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Росен Плевнелиев: Има признаци за руско финансиране на партии и медии в България

    ПП: Хайде сега, признавайте си, кой папка от баницата на двойника на путинката?
    Последно редактирано от defender : 12-27-2016 на 13:09

  21. #1446
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    тва и демокрацията е менте щом Руснаците я хакнаха с вируса Тръмп
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #1447
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Последни послания на жители от Източно Алепо или координирана пиар кампания?
    https://www.youtube.com/watch?v=B8_ovt23kR8

  23. #1448
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Чухте ли новогодишната реч на президента, ето част от него:
    "Светът изгуби своя баланс и ще отнеме време докато бъде установен нов, устойчив световен ред в един различен и многополюсен свят."

    Какво иде да рече това, че ще има нов, различен и многополюсен световен ред и че се е свършило с глобализмът ли?
    Последно редактирано от defender : 01-01-2017 на 14:00

  24. #1449
    Делението на "русофили" и "русофоби" е неуместно след установяването на либералната демокрация като универсална световна идеология. За голяма част от българите Русия продължава да бъде "Империята на злото" от времето на Рейган. Трябва да е ясно, че Русия е капиталистическа държава. Относно глобалистите, те не зачитат националната държава, просто глобалисткото лоби е заседнало в САЩ и най-вече в демократическата партия откакто "Клинтъните" станаха незаобиколим фактор в партията.
    Във връзка с темата - https://www.youtube.com/watch?v=RIS3znH3_f4 .
    "Only a fool learns from his own mistakes. The wise man learns from the mistakes of others."

  25. #1450
    Тръмп е същата корпоративна мушица имаща за цел да продължи световния империализъм на САЩ. Най-много от неговото качване на престола ще им заболи на емигрантите и точно тази бедна работническа класа.

    Колкото за Русия. Тази страна си остава една възможност за промяна в световната система. Както и най-големия трън в очите на всички западни либералАсти. Виждате, че е една от най-богатите страни на природни ресурси, но най-силното й оръжие е нейната специфичната национална култура.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си