.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: ПОМОЩ!!!!

  1. #1
    Narnia98
    Guest

    ПОМОЩ!!!!

    Здравейте на всички ! Преди 1 седмица правих секс с приятеля си ,с презерватив. После го напълнихме с вода ,за да сме сигурни и двамата дали всичко е наред,оказа се ,че има една съвсем малка дупчица чак отгоре където е отвора на презерватива, все едно е пробито с игла, ( не там където се събира спермата ,а много по-нагоре) И от тогава постоянно ми е лошо (само сутрин като отивам на училище ,но не закусвам сигурно е от това) Не съм пила нищо и сега сигурно ще съжалявам..кажете ми има ли за какво да се притеснявам или е фалшива тревога... Моля само за адекватни отговори..

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Дата на рисковия полов акт, дата на последната менструация и дължина на менструалния цикъл.
    Щото на кристалното кълбо му падна батерията.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Narnia98
    Guest
    Направихме го на 30.01.2015 , последна менструация ( започна на 23.01 и свърши на 27.01)..дължина на менструалния цикъл -5 дена..Т.е 2 дена след менструалният цикъл го направихме .

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Айде сега гугълни какво е цикъл и какво- менструация.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Narnia98
    Guest
    30 дена цикъл,5 дена менструация

  6. #6
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Нищо ти няма, не си бременна, за по сигурно си направи 1 тест и готово. Голям филм, голямо нещо.

  7. #7
    Narnia98
    Guest
    Аз ще си направя тест обаче е много рано за него..и сега просто искам някакво успокоение...и мнения

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Няма смисъл от филм.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    И много готини ритуали имате, да го пълните с вода, като искате да сте винаги сигурни, без да пиеш противозачатъчни, просто да не свършва в теб.

  10. #10
    Narnia98
    Guest
    Според него е свършил извън мен .... Но аз съм си по-притеснителна попринцип и затова...значи казвате ,че е минимален шанса за бременност нали?

  11. #11
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Не минимален, а никакъв шанс да си забременяла.

  12. #12
    Narnia98
    Guest
    Хух...ще видим какво ще стане. Много Ви благодаря за бързите и адекватни отговори ^^

  13. #13
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Няма за какво. Приятна вечер.

  14. #14
    Narnia98
    Guest
    Приятна и на вас

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си