.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Unhappy Вече не се издържа..

    Здравейте , реших да ви споделя проблема си или просто да ви се оплача от живота ..
    Да само на 16 съм , но не мога да разбера как е възможно всичко да е прекрасно и в един момент да се прецака ? Миналата зима ходих с едно момче в началото всичко беше ок .. ходихме 10 месеца , дадох му всичко , което искаше .. накрая се разделихме , защото аз не бях сигурна , просто не се чувствах както в началото .. Мина време излизах с други момчета , но защо все не се получаваше .. Излизах с едно момче около месец и изведнъж спря .. просто спря да ми пише , да се виждаме .. а преди това се целувахме , гледахме филм в тях и беше супер .. Накрая ми каза ,че се държа като детенце и тук приключи всичко . После с едно друго момче .. пълен женкар .. но нещо много ме привличаше в него , нямам идея защо .. Красив е и си игубих ума .. преди няколко седмици беше в нас , гледахме филм и се гушкахме и цункахме .. Мина седмица докато се сети да ми пише .. беше много зает от излизания по дискотеки и глупости .. Докато се целувахме ми каза , че не иска връзки иска да си живее .. ок , но аз се влюбих много .. Какво да правя ? ... Сега разбирам , че няма смисъл от всичко това .. просто не ми върви ли какво ? А да не говорим че и в училище .. имам най-гадния клас пълен с кифли , ходя с нежелание .. само за да уча и да не разочаровам наще .. Скарах се с най-добрата ми приятелка,защото тя ме забрави след като си хвана гадже .. Е кажете ми как да стане по-зле ? От всичко най-държа на приятелите .. истинските приятели , които така и не намирам .. Защо всеки трябва да е толкова злобен .. когаато един човек е до теб , трябва да го цениш а не пренебрегваш , заради момчета , които са до време ? Само аз ли разсъждавам така ? Почвам да се отчайвам .. А да не би да ми има нещо ? С момчетаата просто не ми върви .. не бих казала , че съм грозна .. но просто не ми върви ... нямам късмет ... не знам .. защо така ..
    Иде ми вече да умра .. знам че тва е прекалено .. единственото което имам е моето семейство .. Обичам ги страшно много и заради тях не бих направила някаква глупост , но иначе загубих всичко .. ( да знам че съм само на 16 ) но вече е депресиращо .. На някой случвало ли му се е да не намира смисъл в това да живее изобщо ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Когато отидеш с някого да гледате филм у тях, хората го подразбират като секс.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Дошъл е момента на твоето съзряване.
    Да започна с най-добрата ти приятелка, вече трябва да ти стане ясно, че щом най-добрата ти приятелка, те е игнорирала заради човек, с който може да е до утре, не ти е въобще приятелка. Приятелите трябва да се подкрепят, да си помагат, да могат да разчитат един на друг 24/7.

    Относно момчетата, ти имаш ли въобще някакви критерий, освен външен вид??????????
    Занимавай се със момчета които знаят какво искат, а не днес с теб, утре с друга.
    Това с класа ти не е болка за умиране, има момичета и от другите класове, с който може да прекарваш време в училище.
    Живота винаги е радостен до едно време, после истината излиза наяве и ние я приемаме по един, или друг начин.
    Имай уважение към себе си на първо място, после опознавай момчетата, с които искаш да си повече от приятелка с тях.

  4. #4
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Май бях мяркал твоя снимка във форума. Ако това наистина си била ти, проблеми с намирането на момчета няма да имаш. Дали ще си хванеш някой точен или като тези, с които си била досега, зависи изцяло от теб.

    След 2-3 години ще се радвам да ми пишеш, за да кажеш как са нещата .

  5. #5
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Май бях мяркал твоя снимка във форума. Ако това наистина си била ти, проблеми с намирането на момчета няма да имаш. Дали ще си хванеш някой точен или като тези, с които си била досега, зависи изцяло от теб.

    След 2-3 години ще се радвам да ми пишеш, за да кажеш как са нещата .
    Напоследък тоя спорт "да си хвана гадже" набра много последователи. В първия момент си помислих, че става дума за някакъв предмет.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6
    Ами не гледам момчетата само по външност , просто в първия момент винаги съм много наивна и вярвам на тва което казват .. А и се на такива попадам .. не знам как да си го обясня .. Мерси иначе )

  7. #7
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Обясни си го с това, че бързаш да се случат нещата.

  8. #8
    Бъди по резервирана ,то днешната младеж е като отворена книга ,какво иска.Иначе,ако си куха лейка няма оправия ,така че си прави сметка.

  9. #9
    Аз също съм в подобна на твоята ситуация. Бих те съветвала да помислиш какво момче искаш, не само външност, включи и характер. Също внимавай в днешно време всички се научиха да говорят красиво. До приятелите ще си намериш истински, може би след време (П.С. и аз все още търся)

  10. #10
    И аз имам същите проблеми. Постоянно попадам на момичета които просто не искат да остават на сухо. Всички са били такива. В училище не ми върви изобщо почти нямам приятели, не излизам. Последно когато излязох с приятели беше преди 2 3 седмици, а преди това не бях излизал от лятото. И аз вече не издържам, семейството ми се разпадна майка ми отиде при друг мъж и сега чакат бебе ( което аз не искам ). Цял живот живея в някви скапани лъжи. Така че продължавай и гледай ти да си добре, намери си нови приятели.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си