.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Lightbulb Проблем с акне /пубертетски пъпки ,тн.

    Здравейте
    Искате да се отършете от акнето,дребни пубертедски пъпки или просто няколко досадни "рогчета"? Може би доста от вас знаят този метод ,но ще има и такива които не го знаят. Затова в такъв случай ,просто помогнете с разпространението на тази статия.
    В осми клас имах доста проблеми ,едни от които бяха пъпките и мазната кожа.Пробвах какво ли не ,като започнем от мазила който струваха доста скъпо ,до процедури не по-малко евтини.Всичко това имаше ефект ,до известно време.Веднага щом спирах употребата на мазилата или не си правех процедура повече от 2 месеца ,проблемните пъпки отново се появяваха. Имах период на депресия и не знаех ,какво мога да направя.
    Решението на проблемът ми дойде неочаквано. Приятелка на майка ми ,която е на 25-26 години, била в същото положение ,силно акне и мазна кожа ,трябвало да присъства на свадбата на сестра си ,когато акнето и се влошило доста. Не знаела какво да направи и започнала да обикаля аптеките в търсене на решение ,купувайки ,скъпо струващи ,безполезни мазила. В една от аптеките ,продавачката се обърнала към нея с думте:
    -Момиче виждам какъв е проблема ти. Мазилата няма да помогнат.

    --ХЛОРНИТРОМИЦИН + 75% Етилов ИЛИ Салицилов спирт--
    стойност: по малка от 5-7 лева
    ДА ,това може би звучи ужасно. Спирт?! На лицето?! Много от вас биха отхвърлили това. Аз подходих скиптично докато не видях резултата.

    УПОТРЕБА:
    В спирта който сте избрали ,изсипете всички капсули хлорнитромицин до една ,разклащайте добре всеки път преди употреба ,пробвайте върху МАЛЪК участък на лицето си ,с тампонче за почистване на грим или памук ,след това намажете с хидратиращ крем или крем Здраве. Ако пък имате мазна кожа не е нужно да използвате овлажняващи кремове след това. Спиртът също така ще помогне и за изсушаването на кожата ,намалявайки омазняването. Но ако кожата ви е суха намажете с крем.
    НЕ използвайте веднага върху цялото си лице ,при всеки реакцията може да е различна.Но ако мислите ,че няма да получите алергична реакция ,използвайте върху цялото лице ,отговорноста на риска е изцяло ваша.Аз лично започнах веднага върху цялото лице.Използвайте този метод всеки ден в продължение на две седмици ,или докато не видите резултат. Когато пъпките започнат да намаляват използвайте по-рядко.Не се притеснявайте щипенето е нормално ,това означава че спиртът действа.

    Винаги съм искала да споделя това с много хора ,за да помогна.За това ако нямате проблем с кожата ,но ваш приятел/приятелка има изпратете линк и им покажете възможно решение. Но искам да ви кажа ,префектна кожа НЯМА. Винаги ще има по една две пъпчици или няколко ситни ,това няма да ви направи порцеланови ,но ще ви помогне драстично да намалите акнето си.
    Дано тази моя първа статия или първи пост ,не знам как да го нарека, ви помогнат.Имам още някои трикове които ще побликувам.
    Благодаря за отделеното време

  2. #2
    Пробвай това, но нямам личен опит:

    http://foryoubg.com/products.php?brand=15

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си