.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Question Искам да направя хубав купон...

    Здравейте,
    На 21ви ставам на 15г. и искам да организирам купон, на който на всеки гост ще му е приятно. Не искам да е някакво детско парти с лиготии. Искам да седнем на маса и да си празнуваме като хората с храна и пиене, но имам 2 въпроса:
    1. Какво да измисля, да кажа на родителите ми, за да ни оставят сами за вечерта?
    2. Предложете ми някой кажи-речи хубав алкохол за най-много 20лв. бутилката, моля.

  2. #2
    Голям фен Аватара на TheDeath
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Дълбоко в мрачния свят на Нищото
    Мнения
    535
    За колко човека става дума?
    Обясни на вашите, че искаш да направиш вечеря за приятелите си, че планираш да няма дивотии, силна музика и т.н., а обикновена вечеря.
    Хубав алкохол за 20лв аз не знам такъв, или заложи на бира, или някакво вино, зависи какво целиш, просто малко алкохол за настроение или искаш да се напивате и да се държите, като идиоти.
    Аз лично бих заложила на храната, разни салати, мезета, хапки, някаква вкусна вечеря , алкохола не ми е бил в приоритетите никога
    Няма по-красиво от алената кръв, обливаща черния камък на фона на златистия залез....

  3. #3
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от TheDeath Виж мнението
    За колко човека става дума?
    Обясни на вашите, че искаш да направиш вечеря за приятелите си, че планираш да няма дивотии, силна музика и т.н., а обикновена вечеря.
    Хубав алкохол за 20лв аз не знам такъв, или заложи на бира, или някакво вино, зависи какво целиш, просто малко алкохол за настроение или искаш да се напивате и да се държите, като идиоти.
    Аз лично бих заложила на храната, разни салати, мезета, хапки, някаква вкусна вечеря , алкохола не ми е бил в приоритетите никога
    Напълно съм съгласна, само с разликата, че при мен алкохола преобладава.
    Ако не искаш пиянски изпълнения - бира.
    Но пък ако искаш някъв животински резултат - в кауфланд има едно уиски за 10 кинта най-много, в лидл има бърбън на горе-долу същата цена. Вземаш 2-3 сока за разредител и работата е опечена.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820

  5. #5
    Супер фен Аватара на hheh
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    2 221
    Ако е във Варна и ме поканиш, го правим

  6. #6
    Такааамм...алкохола го измислих...обаче:
    Казах на новата жена на баща ми и тя каза че няма проблем да си направя купона, но щели да са в апартамента, просто в тяхната спалня. Това ме притеснява, защото аз ще си купонясвам в хола, а те ще си стоят в тяхната стая изолирани. :X А те не могат да отидат никъде за през нощта заради малката ми сестра, която е на 8 месеца. А ще има и доста хора, които ще спят вкъщи, но за тях има място.

    Съжалявам, hheh, ама е в Пловдив

  7. #7
    Пф.Викай краля Джорджано и всичко ще е 6.

  8. #8
    Ти си третия човек, които ми го предлага.

  9. #9
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от ЖМУВА Виж мнението
    Пф.Викай краля Джорджано и всичко ще е 6.
    ++++++++++++++++++++++++

    Авторке, така и не разбрах каква цел гониш с алкохола. С колко пари разполагаш горе-долу, на какво си навита. Какво пият гостите...?

  10. #10
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    за по 20 кинта бутилката по-читаво от некво насрано джони не мо се сета
    мое ЯМБОЛСКА ГРОЗДОВА
    макар и с по-скоро сантиментална стойност за мен, реално като за купешка никак не е кофти
    па и е под 10 пари

    ма на 15 не ти препоръчвам алкохол по рождени дни, особено ако ше е у вас

  11. #11
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Ние като бяхме ученици, само марков алкохол сме пили, да знаете . А пък какъв ще е тоя купон с родители и най-вече бебе вкъщи, си нямам на идея.

  12. #12
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от katarina21 Виж мнението

    Съжалявам, hheh, ама е в Пловдив
    Ако ставаше на 18 щях да ти осигуря апартаментче за една вечер, че и хладелник пълен с бира и то в центъра в центъра на Пловдив, ама...

    https://www.youtube.com/watch?v=JtFfmDUDCco - да не забравиш песента..

  13. #13
    Per-dead, гостите пият всичко. Целта ми е всички да си изкарат хубаво, без после да ги боли главата, но пък и да не кажат, че не съм им предложила.
    RapExotic, няма да я забравя. То такова нещо забравя ли се?

  14. #14
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Празнувах си 15 (или 16, не помня) РД у нас. От личен опит ти казвам, идеята не е добра.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си