.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396

    Лош приятел ли ще съм ако ?...

    Та въпроса е такъв, че много харесвам 1 момиче, но имам 1 приятел който също и пиши и тя му отговаря, но от една нейна много добра приятелка знам, че тя не проявява интерес към него, а му отговаря, защото и е неудобно да го игнорира. Та въпроса ми е мислите ли, че ще съм лош приятел ако и пиша или ?.
    Също така може да ми дадете съвет как да я заговоря, че много много не ми се иска да и пиша във ФБ ама просто няма как на живо не се виждаме много често, най-много ако се видим като отидем на бар, а не мисля, че е много разумно да я заговарям в бара, може да си помисли, че и досаждам.
    Благодаря предварително

  2. #2
    Silviq99
    Guest
    Този приятел близък ли ти е? И ако да, той споделя ли ти за това момиче и за чувствата му към нея? мисля, че ще бъде подло зад гърба му да се опитваш и ти да я свалиш. Решението според мен е, или да му кажеш какво изпитваш, или да не рискуваш да губиш приятелството ви.

  3. #3
    мда, разберете се като мъже, кажи му поне че и ти ще я сваляш.

    сми, при вас поне е по-лесно, разменяте си любови "по мъжки" и няма цупежи, има някакви аргументи и компромиси, и си се разбирате просто поговори с него
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  4. #4
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Ами не, той не ми е казвал, че и пише обаче знам от други приятели, че и пише. Това което ми е най-шибаното е, че знам, че той в момента освен на нея пише и на още няколко момичета, а от друга страна мен само тя ме интересува, никоя друга и за това ми е тъпо, че може да ми се разсърди.

  5. #5
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Да не идеш с кубинките, бокса и ножа на 1-ва среща само!

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Пиши ѝ, защо да не ѝ пишеш. Трябва да има свобода на словото.

    ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
    ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
    ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от espada Виж мнението
    Да не идеш с кубинките, бокса и ножа на 1-ва среща само!
    Я си гледай работата, нежен.

  8. #8
    щом те гризе толкова, просто обсъди с приятеля си, че много я харесваш и искаш и ти да действаш и т'ва е, какво му е толкова сложното.

    милиони такива истории се сещам на мои приятели.. нормално е, красивите момичета ги харесват повече от 1 човек.
    само че при вас мъжете поне има едно нещо наречена "мъжка дума" и някак си, забелязвам, успявате да се разберете никой да не се сърди на другия, и няк'ви такива. говорете като големи хора, не му прави номера зад гърба, нито пък обаче се лишавай, щом тоооолкова я харесваш. просто говорете и се разберете нещо. или ако не ти се съобразява с него (подозирам че не ти се съобразява), поне го предупреди човека, да сте наясно. така хем е коректно, хем ще имаш някакви шансове.
    и няма да ти е толкова съвестно.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  9. #9
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Ако не си я гледам, ще ме набиеш ли, лош?

  10. #10
    Silviq99
    Guest
    Е, щом той лично не ти е споделял не е проблем да и пишеш, все пак не се предполага, че ти знаеш, така че просто и пиши. И да, разберете се по мъжки. А и също е вариант ти да му споделиш за това момиче, че я харесваш...и така той няма какво да направи, предполагам

  11. #11
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Да, защо не му разясниш как стоят нещата? Защо не бъдеш честен с него, нали си много твърд? Опасяваш се, че може да развалите приятелството си или... те е страх да не се окаже маймуна като теб и да ти скочи на бой?

  12. #12
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Мен не ми е проблем да му кажа, просто го познавам и знам, че най-вероятно като му кажа ще каже добре бе няма проблем, а зад гърба ми ще приказва, че съм голям боклук и къв приятел съм бил, че правя такива номера. Това е гадното..

  13. #13
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660

  14. #14
    Silviq99
    Guest
    Ама в случая ти уж не знаеш, че той си пише с даденото момиче и си приказвате някой път и казваш дрън-дрън харесвам едно момиче, и просто ти бъди първият, който ще сподели за нея. Но първо и пиши, за да може ако този приятел ти каже нещо после да не трябва да стоиш на страна от момичето, а така вече си направил каквото трябва писал си и, работата е готова

  15. #15
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от Silviq99 Виж мнението
    Ама в случая ти уж не знаеш, че той си пише с даденото момиче и си приказвате някой път и казваш дрън-дрън харесвам едно момиче, и просто ти бъди първият, който ще сподели за нея. Но първо и пиши, за да може ако този приятел ти каже нещо после да не трябва да стоиш на страна от момичето, а така вече си направил каквото трябва писал си и, работата е готова
    Идеята не е толкова лоша, благодаря

  16. #16
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660

  17. #17
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от espada Виж мнението
    Друга работа нямаш ли си ? Не виждаш ли, че никой не те отразява.

  18. #18
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    http://data.fantlab.ru/blogfiles/b19985/img/4

    Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    Аз казах, че спирам да пиша в темата вие продължихте да ми се заяждате, но не се учудвам клавиатурни нинджи има колкото си щеш. Еспада ти внимавай най-много, защото си ми най-лесен 30 минути път имам до тебе, обаче збарам ли те ти казвам Стара Загора ще ти се стори тясна, помни ми думата
    Последно редактирано от espada : 03-15-2015 на 21:44

  19. #19
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660

  20. #20
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    С истински приятел, не бих постъпил така, ако е познат скачам в боя.

  21. #21
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #22
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Аз предлагам компромисен вариант. Пиши й, на*би я и после я остави на твоя приятел да си пише с нея.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    С истински приятел, не бих постъпил така, ако е познат скачам в боя.
    Точно това е , че съм израснал с него. За това мисля да стоя на страна и да се моля да му мине мерака..

  24. #24
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Най-добре си намери друга.

  25. #25
    Silviq99
    Guest
    Ама гака накрая май никой няма да остане доволен Тя му отговаря, за да не го игнорира, той освен с нея си пише с други, а ти стоиш на страна?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си