Здравейте, искам да попитам дали знаете за някои дискотеки в Пловдив, където пускат непълнолетни ( 17 годишни ) ? И въобще има ли такива, в които не се пускат само чалгии, няма мизерии от пияни хора и като цяло е готино местенце за забавна вечер с приятели. Относно музика ... House, Trap, Electro и други подобни А тракът, с който ви поздравявам е https://www.youtube.com/watch?v=q-wn...ature=youtu.be !
За Пловдив наскоро получих покана във Фейсбук за парти,но беше Тийн Парти демек от 5 вечерта до към 10-11 и после кой от къде е.Имаше смесица чалга с трап,хаус,хип хоп и прочие.Няма как под 18 да те пуснат след 11 часа,освен ако нямаш връзки някъде,а отностно чалгата тя е навсякъде вече и трудно можеш да я избегнеш.Поне ще миксират и с други стилове,разрови се и ще ги намериш,защото аз отказах поканата ,поради причината ,че не съм от Пловдив и сега не мога да го намеря,но редовно получавам такива.
Plazma club на Сточна гара. Може би единственото място, където не пускат мазни кючеци и цигании. После може да се отбиеш до нас да изтрезнееш, щото живея срещу нея.
copa kapana - аз ходя там понякога местенцето е малко, но е приятно, няма чалга, не искат лична карта, има джаги , ходила съм там на дръм и басс , шранз , хардкор тн правят и транс, абе общо взето всякакви електронни стилове.