.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 42 от общо 42
  1. #26
    за кексче или бисквита, тъй като е за лична употреба най-много да ти сложат първа мярка за предупреждение, имаш още много докато те бутнат в Сливенския за непълнолетни, тъй че скъпа спокойно ;дд

  2. #27
    от какъв зор ;д

  3. #28
    ако те хванат, в което силно се съмнявам ;дд

  4. #29
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Тоя ми казал
    оня ми казал
    Ще се опитам да ти отговоря коректно на всички въпроси
    Искам да попитам дали тъй съм на 17 ,а другите с мен ще са над 18 дали ще ни продадът,защото само аз знам английски,но пък съм непълнолетна - НЕ! БЕЗ ЛИЧНА КАРТА И + 18 НЯМА НИЩО ДА ТИ ДАДАТ.
    Също така има ли проблем,ако си пуша на улицата,след като е легално там ? - ПОПРИНЦИП Е ЗАБРАНЕНО НА ОБЩЕСТВЕНИ МЕСТА, ОСВЕН КОФИ ШОПОВЕТЕ , КОИТО СА ПРЕДНАЗНАЧЕНИ ТОЧНО ЗА ТОВА. НЕ РИСКУВАЙ.
    Вярно ли е,че на чужденци не дават и трябва да помоля някой местен да ми купи ? НЕ
    Последния ми въпрос е колко грама марихуана имам право за лична употреба да пренеса през границата и да вкарам в България без да ме осъдят? НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕНАСЯШ НИЩО ЗА ЛИЧНА УПОТРЕБА ПРЕЗ ГРАНИЦАТА.
    Цените са различни според самият вид

    Цените са за грам.Отделно може да си купиш направо свит.


  5. #30
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Навитаци за кексчета много, но не смятам, че си струва риска да се внасят, по-добре да се сготвят в домашни условия. Пък и трябва да се консумират с внимание, защото ефекта им е дълготраен.
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  6. #31
    аз лично не съм навита за кексчета или бисквити, по-скоро бих си запалила ;д

  7. #32
    kaRamella Супер много мерси ,най-сетне някой да отговори качествено на въпросите ми.Отностно това,че нямам 18 макар,че скоро ги правя ,но няма да е преди да съм заминала,а чак като се върна и както обясних само аз знам английски от компанията,тогава може ли аз само да превеждам,а уж че си е за тях ,те са съгласни да кимнат,че си е за тях.Просто не знаят бъкел език и няма да се оправят без мен.Тази таблица ми е много полезна,оказа се доста евтино,аз мога да свивам,така че няма проблеми,а може ли да ми кажеш това на кой Кофи Шоп е или цените навсякъде са такива ?

  8. #33
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Във всеки са си индивидуални,тази е примерна.Изкопах я някъде от интернет ( написах coffee shop menu amsterdam ) Горе-долу варират от 5до20евро. За английския език не съм сигурна,но вероятно няма да има проблем.


  9. #34
    Ясно,благодаря.А в тези магазини запозната ли си дали продават кексчета,близалки и тем подобни с екстракт от марихуана или само това на таблицата ?

  10. #35
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Не съм срещала такива със сладки.Мисля, че си продават само суха листна маса.


  11. #36
    ок,мерси

  12. #37
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    Айде, да ми донесеш кексче :д
    i az iskam
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  13. #38
    Много искате,не става.

  14. #39
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    аз пък искам някоя холандка.Намери някоя красива,нокаутирай я и я наври в някой куфар ;д

  15. #40
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    един приятел ся отива в барса за 3 седмици :Х мн добри негърки има там
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  16. #41
    Излизате много извън темата и давате излишна информатия т.е. спам.

  17. #42
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от skatew Виж мнението
    един приятел ся отива в барса за 3 седмици :Х мн добри негърки има там
    те са навсякъде


Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си