.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Имам голяма нужда от вас.

    Здравейте, драги читатели днес ще ви запозная с моята история, която ми се случи около година. Моля да ме извините за правописни и пунктуационни грешки, но съм адски изнервен.Другото нещо, което ще ви помоля е да си спестите мнения от сорта "Абе ти луд ли си" , "Няма смисъл да се занимаваш" или просто ако ще пишете, нещо подигравателно не го правете, защото ако и вие бяхте на моето място, нямаше да ви е много хубаво.


    Всичко се случи преди година съвсем случайно се запознах с една жена в интернет. Още като и видях снимката и полудях по нея, просто се влюбих от пръв поглед, много ме грабна. Писах и пръв и ме отрази, много се зарадвах че имам някакъв контакт с нея, просто бях щастлив, обаче с всеки изминал ден хлътвах все повече и повече по нея, направо бях полудял по нея. Другото което е така доста интересно, че и тя хлътна по мен и така се сближихме още повече, всичко вървеше добре, шегувахме се заедно, забавлявахме се, по цяла нощ сме били заедно с няколко думи, просто бях щастлив. Време е на лошата част, нормално във една такава комуникация да има караници и сърдити от всичкото. Карали сме се хиляди пъти за съвсем различни глупости и след 2-3 дни се сдобрим и пак започнем отначало това беше в продължение на 9-10 месеца. Още по лошата част е че преди 10-15 дни се скарахме и каза, че тоя път е за последно, не иска повече каквато и да е комуникация с мен, никакъв контакт с нея и т.н.
    Вече без нея не се чувствам, никой .. много ми е кофти и тъжно, че я няма така бях свикнал с нея, че направо без нея се побърквам, тя знаеше всичко за мен един друг се познавахме до болка, споделяхме всяка секунда кой какво е правил днес, как му е минал деня и т.н По цял ден и по цял нощ сме говорили и сме били заедно.След скандала така нещата малко се по оптегнаха, пишехме само как си що си и до там, постоянно и казвам че ми липсва, че искам отново да имам някаква комуникация с нея, тя нищо . Искала просто да останем приятели, но аз не мога така направо ще се пръсна. Чували сме се за по 10 мин и това е. Днес и казах, че имам желание да и изпратя нещо подарък (тя е в друга държава) да я зарадвам по някакъв начин, но тя ми се развика, каза че няма нужа от нищо и т.н каза да я остава намира. Много ми липсва, колкото и преди да сме се карали, пак си искам нея (живот и здраве, някой ден като се прибере да си я видя) Искам да ви попитам вас, какво да направя да спра да и пиша за едно известно време, след което пак да я потърся или нещо друго, само и само след това да съм отново с нея, ще ви бъда благодарен ако ми предложите нещо как да постъпя и т.н не знам вече какво да правя, а нямам намерение да се отказвам от нея. Благодаря ви за вниманието и отделеното време, благодаря и на тези който са взели участие и ми помогнат по някакъв начин.

    П.П Много пъти ми е казвала, нямаме никакво бъдеще защото разликата в годните ни е голяма.

  2. #2
    Забрави я. Ето ти решение. Трудно е, но пък според мен е редно да уважиш решението и.

  3. #3
    Каква е разликата във възрастта ви?Има ли намерение да се връща в България?

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Защо толкова грешна представа има, че ако подаряваш неща на жена, която не те иска, е нещо което ще подейства ..
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Ама вие изобщо били ли сте физически заедно за тези 10 месеца?

  6. #6
    1.Забрави я. Ето ти решение. Трудно е, но пък според мен е редно да уважиш решението и.

    Не мога да я забравя, това е единствената жена с която лягам и се събуждам с мисълта за нея... толкова много да я искам, че без нея се побърквам.
    ________________________________________________
    2.Каква е разликата във възрастта ви?Има ли намерение да се връща в България?

    Разликата ни е доста голяма, над 10 години .. нямаме общо бъдеще, но какво да правя не мога без нея, а да се прибира в България най късно септември месец.
    ________________________________________________
    3.Защо толкова грешна представа има, че ако подаряваш неща на жена, която не те иска, е нещо което ще подейства ..

    преди време и подарих подарък на който много се зарадва и сега опитах пак да и направя наккъв скромен подарък от сърце, ако има от нещо нужда .,, не съм такъв човек че да правя подаръци на хората само и само да са с мен.
    ________________________________________________
    4.Ама вие изобщо били ли сте физически заедно за тези 10 месеца?

    Не, всичко стана виртуално за съжаление.
    ________________________________________________
    Последно редактирано от nqma_znachenie_imeto : 03-17-2015 на 19:40

  7. #7
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Извинявай, но ти не си с нея, нито тя с теб, за каква връзка говориш, като да предположим, че се гледате само през камерите?????
    Според мен, това от нейна страна е защитна реакция, защото ще се прибере в България, а не иска да има нещо общо с теб.

  8. #8
    Ако не беше станал този скандал всичко щеше да е добре, щяхме да се видим ..няма как да сме заедно за бъдеще, прсото разликата в годините е огромна, не е редно прсото, но за една дискретна връзка за която знаем само аз и тя съм готов и ще се съобразявам с нея.

    бтв: искам някакво мнение как да постъпя за да сме отново заедно, а не други глупости. АЗ другото си го знам.
    Последно редактирано от nqma_znachenie_imeto : 03-17-2015 на 19:47

  9. #9
    Не си ли се замислял, че може би просто е чакала някакъв проблем, за да се отдалечи от теб? Ти сам каза колко много скандали сте имали, а изведнъж тя казва, край, не ми се вярва просто да и е писнало от скандали. Ако те иска, това щеше да бъде просто поредният скандал, особено ако не е бил кой знае колко сериозен, а лично аз не виждам какъв сериозен скандал може да има от виртуално общуване, но както и да е. Ако една жена те иска, предвид това, което ти правиш за нея, ще е с теб, но ако е решила че не иска да е с теб, и небето да и свалиш, все тая.

  10. #10
    Ами ти си опитал - извинил си се, търсил си някакъв контакт с нея...
    Аз не виждам, какво друго можеш да направиш, при положение, че тя е в друга държава?!?

    Най-вероятно тя е приключила с теб, въпреки че, реално между вас не е имало нищо.
    Приеми, че просто е убивала време с компанията ти и не се занимавай повече.

  11. #11
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    А като е доста по-голяма от теб, какво очакваш да стане м/у вас? Да сте си онлайн "гаджета" завинаги???
    И колко е по-голяма от теб? Достатъчно си анонимен, за да споделиш разликата.

  12. #12
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Според мен има огромна вероятност да е започнала връзка за времето, през което не сте комуникирали особено и сега изобщо да не я интересуваш ти. Все пак няма перспектива във вашите отношения. Насила хубост не става, не можем да ти кажем как да я принудиш да ти обръща внимание, щом тя не го иска.
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  13. #13
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Цитирай Първоначално написано от nqma_znachenie_imeto Виж мнението
    ще ви помоля е да си спестите мнения от сорта "Абе ти луд ли си" , "Няма смисъл да се занимаваш" или просто ако ще пишете, нещо подигравателно не го правете, защото ако и вие бяхте на моето място, нямаше да ви е много хубаво.
    Щом си написал, че не искаш гореизброениете съвети, значи все пак си ги очаквал. Очаквал си ги, защото знаеш, че всъщност всеки нормален човек би те посъветвал да не се занимаваш. Даваш си сметка, но просто не искаш да го чуеш от други. Очакваш да пренебрегнем адски нелепата ситуация, в която сам си се поставил като си започнал "връзка" с жена, която е в компютъра ти. Та, след като вътрешния ти глас някъде дълбоко в теб ти казва, че тая табота не е никак рационална, защо продължаваш да си ирационален? Да, ако се беше случило на мен(което няма как да стане, но хипотетично...) щеше да ми бъде гадно. Но нямаше да спирам хората да ми дават съветите, които трябва да обмисля и да искам да ми казват каквото искам да чуя. Особено пък критуката тук, която не е личностна, щото никой не те знае кой си. Ама е факт, че много си се заблудил сам, и това е голяма грешка от твоя страна, която трябва да поправиш за в бъдеще, а не да оправдаваш и продължаваш така.

  14. #14
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Ситуацията е много нелепа наистина... не знам какво очакваш като мнения и съвети. И между другото поне в един от вас двамата нещо просто не е наред... Как се стига до СКАНДАЛИ м/у двама души на огромно разстояние един от друг и които никога не са се виждали? Кой на кого дължи нещо било то материално или емоционално, че да се карате?

  15. #15
    Връзка, която може да се прекрати с натискане на червената слушалка в скайп/по телефона...е ясно колко е връзка. Нямаш право да имаш каквито и да е очаквания от нея, защото вие НЕ сте заедно и ти реално НЕ я познаваш, колкото и да си мислиш, че е така. Никога не си я прегръщал, целувал, не сте спали заедно, не си усещал аромата ѝ, допира ѝ. Пък чак скандали ставали...малее...

  16. #16
    Годините никога не са от значение!Извини се.
    Пожелавам ти късмет!

  17. #17
    Фен Аватара на saskou
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Bourgas
    Мнения
    291
    Мисля, че ако тя наистина държи на теб, щеше да приеме извинението ти. Най-вероятно е красиво момиче и не и липсва внимание, което я улеснява бързо да те замести. Моя съвет е да не се измъчваш повече и да продължиш напред.
    да слуша

  18. #18
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Хората се зомбират все повече с тея социални мрежи.. Може ли хора на по 20+ години да си въобразяват, че имат връзка, без въобще да са се виждали? От къде си сигурен, че зад монитора не стои някой трол..

  19. #19
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Аз като един експерт по онлайн връзките ще ти кажа, че цялата тази еуфория ще отмине и един ден ще осъзнаеш, че тя е една обикновена жена, като всички други, че не е по-специална, че не е единствена. Всичко това, което чувстваш сега е една илюзия, която е само в твоята глава. Повярвай ми. Знам, че не искаш да четеш такива неща и че не искаш да ти казваме да не се занимаваш. Знам, че осъзнаваш абсолютно всичко, ама в същото време сам не можеш да си обясниш защо се чувстваш така. Ама един ден ще осъзнаеш, че това загубено време (така да го наречем), няма кой да ти го върне. И наистина е загубено време, защото всичко, което мислиш, чувстваш, всичко, което си представяш с тази жена са само илюзии и мечти, които един ден ще са много далеч от съзнанието ти. И като се върнеш мислено назад там ще има едно петно от дълъг период от време, което ще стои там и няма да имаш никакви реални спомени за този човек, УВЕРЯВАМ ТЕ! Даже няма да помниш всички тези скандали и нерви и защо са били.

    Отплеснах се пак в писаници... Няма да повтарям другите. Аз съм жена. Аз съм имала такава връзка 2г и половина, и аз не съм в България и ти казвам, че ако тя изпитва нещо и иска да се случи нещо между вас, няма да се откаже просто така. Няма да търси скандали, няма да се опитва да приключи контакта с теб КАКВОТО И ДА Й КАЖЕШ, ЧЕ СИ НАПРАВИЛ !!!!

    И така, в заключение... колкото и големи букви да използвам в написаното, аз съм убедена, че ти ме разбираш, че ти знаеш, че всичко това е така, ама няма да го приемеш и няма да спреш, за тва продължавай докато не се умориш и докато не разбереш, че няма смисъл. Искам само да ти кажа, че ако мога да върна времето назад, бих живяла реално и бих се радвала на живота навън, а не пред монитора... ама няма кой да ми го върне.
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  20. #20
    Аз лично не бих се занимавала, защото до колкото виждам в ситуацията която си описал, тя не е имала никакво намерение да продължава. както вече е казано може да не е искала да има общо с теб и да е търсила как да те премахне от себе си. просто продължи напред. Или ако чак толкова не можеш да го направиш (не ми се вярва) опитай се да и обясниш какво искаш от нея и я накарай да си каже истината. До колкото разбрах, тя не е спряла да контактува с теб. Просто нека тя да каже какво иска и се опитай да се съобразиш. Ако ти се струва по лесно ти и кажи какво мислиш. Излей си душата! Не се притеснявай ни най-малко. Пробвай! А ако не стане... ами тогава се откажи. Няма да имаш друг избор

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си