.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Заплати в България за хора без опит и висше (front-end development)

    Колко се плаща горе-долу? Говорим за работа от типа на HTML+CSS, която пак иска малко знание, за човек който има въпросното знание но няма платен опит?

    Помагат отговори от личен опит или заплати на които са наемали ваши познати. Помага информация за подобна позиция, но различни задължения или повече опит, примерно с висше но без опит.
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Имам колеги, които са още студенти и това им е първа работа. Заплатата на всеки е тайна, но не взимат по-малко от 1500-1600лв. Да уточня, че бачкат като щури и изпълняват задачите си. Ако имат въпроси те са свързани с естествто на работата ни, а не с уроци по програмиране.

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Стартова 1.5 - 1.6 нето за фронт енд без опит?
    По-скоро стартират на 800- 1200 чисти и в последствие вдигат + бонуси.
    И аз имам такива другарчета, и на едното му я вдигнаха като мина година, към 1.5 - 1.6 , но си започна на 1.2 мисля. Пък беше и фронт енд и бек енд.

    +

    за фронт енд и джаваскрипт трябва, поне някакви основни познания.

    Front-end developers are responsible for a website’s user-facing code and the architecture of its immersive user experiences. In order to execute those objectives, front-end devs must be adept at three main languages: HTML, CSS, and Javascript. In addition to fluency in these languages, front-end devs need to be familiar with frameworks like Bootstrap, Foundation, Backbone, AngularJS, and EmberJS, which ensure great-looking content no matter the device, and libraries like jQuery and LESS, which package code into a more useful, time-saving form. A lot of front-end developer job listings also call for experience with Ajax, a widely used technique for using Javascript that lets pages dynamically load by downloading server data in the background.


    Някъде търсят и директно фул стак хора, пак за начални позиции.

    Честно казано, не съм в тази област, и само съм чувала от познати/
    Последно редактирано от NomNomNom : 03-21-2015 на 12:04
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    Благодаря за информацията данни за българските заплати се намират доста по-трудно отколкото за по-големите страни.

    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    за фронт енд и джаваскрипт трябва, поне някакви основни познания.
    Така е, но в моя случай HTML/CSS мисля че ще са достатъчни.
    ima edna duma koqto nikoga ne kazvam i tq e nemoga

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    Ако искаш нормална заплата се махай от БГ. Аз дето съм пс специалист , не мога да си намеря работа по специалността вече сумати време...

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от koko95 Виж мнението
    Ако искаш нормална заплата се махай от БГ. Аз дето съм пс специалист , не мога да си намеря работа по специалността вече сумати време...
    спокойно от 90 човека випуск само аз си намерих по специалността при това два пъти

    който е кадърен намира който не е го духа
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    спокойно от 90 човека випуск само аз си намерих по специалността при това два пъти

    който е кадърен намира който не е го духа
    Ти представяш ли си го Коко да отиде да кандидатства и като го питат дали може да довършва някоя работа в тях той да им каже, че няма компютър

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от StringTheoryPracticist Виж мнението
    Благодаря за информацията данни за българските заплати се намират доста по-трудно отколкото за по-големите страни.


    Така е, но в моя случай HTML/CSS мисля че ще са достатъчни.
    html и css ги знае всеки втори,ужасно лесен синтаксис и много лесно овладяване.Добави някакви библиотеки поне джаваскрипт пхп ооп джейкюери фотошопчето .Има още 2-3 неща дето ще научиш като се позанимаваш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си