.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Question Тренировки по волейбол Пловдив .. Помощ ! :)

    Здравейте. Аз съм момиче от Пловдив на 16 години и се занимавам с волейбол, но искам да започна да се занимавам по-профисионално. Искам да се пробвам да тренирам във ВК Марица, но не съм наясно дали момиче, което не е напреднало в този спорт, а е още начинаещо, дали може да се запише да тренира там, защото аз се определям като девойки младша възраст и не знам дали приемат начинаещи. Ако има запознати с това, ако може да ми обяснят. Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Vanchhh
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 910
    Здрасти. Винаги можеш да пробваш. ВК "Марица" са голям отбор с традиции. Попринцип си мисля, че никога не биха върнали дете, което желае да спортува. Според мен пробвай. Най-вероятно ще те вкарат в тренировките за любители или нещо такова беше. После, ако си достатъчно напреднала, те ще видят това и ще те вземат. Успех!

  3. #3
    Благодаря ви много! Когато бях в седми клас Цеца Тенева, която тренира деца до 6 клас ме върна, защото не се тренирало 7 клас и ми казваше, че ако искам да тренирам там трябва да уча във спортното училище, но аз не отидох там да уча и проучих, че има треньори на различните възрасти, но знам, че има доста деца, които тренират, но са до 13 години и не знам дали има такива тренировки за по-големи. Ако имаш някаква информация за това... ?!

  4. #4
    Супер фен Аватара на Vanchhh
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 910
    Хмм, това за спортното училище го пропуснах. Май наистина трябва да учиш там/
    Виж, не знам точно как стоят нещата, най-добре опитай да отидеш и да попиташ дали можеш да започнеш тренировки, разбира се ще те видят дали имаш техника, пас, посрещане, забиване, сервиз. Всичко си зависи от теб.

  5. #5
    Благодаря все пак, а ако има някой, който е запознат с Марица нека ми пише...

  6. #6
    colinscheee
    Guest
    Здравей. Минали са няколко месеца откакто си постнала темата. Аз съм на 15 и съм от Пловдив и също искам да се запиша някъде да тренирам волейбол, но немога да си намеря. Ти успяли да си намериш? Взеха ли те във ВК,,Марица". Плс пиши ми ако видиш.

  7. #7
    Не ме взеха, защото съм била вече голяма .. Но се чудя има ли някакво място където да има просто тренировки по волейбол в Пловдив, защото ми се тренира по-често .. Ако го видиш това кажи ми дали си отишла някъде да тренираш

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си