.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Unhappy Психично здраве (паническо разстройство)

    Аз съм момиче на 17 години и скоро ми поставиха диагноза ''паническо разстройство'' с агорафобия.Симптомите ми се изразяват в това,че когато остана сама,излезна на вън,има много хора,отида на училище,до магазина или където и да било и се почувствам незащитена започвам да треперя,не мога да дишам,получавам сърцебиене,дизреализация,н е мога да ходя,да се движа,дори и да говоря.Повреме на криза чувствам,че припадам или умирам и никой не може да ми помогне.Вече толкова ми влиае,че дори не водя пълноценен начин на живот.Постоянно съм около баща ми,не ходя на училище.Всяка вечер като отива да пазарува аз не слизам от колата от страх да не ми се случи нещо лошо докато обикаляме в магазина или някой човек да не ме помисли за луда,или пък да ми направи нещо,което ще причини нова криза.Ходих по психолози,психиятри и има временен ефект.От лекарствата започнах да се чувствам по-зле.Започнах да се отчайвам.Трябва ми помощ,някой да ми препоръча психолог,психиятър,хомеопа т,някой,който ще ми помоге.Така не се живее.Преди излизах с приятели,пътувах,бях весела,имах много динамичен и щастлив живот,а сега говоря само със семейството си и то трудно.Много ми е тежко,че допуснах да стигна до тук и съм готова на всичкко да преборя диагнозата ми.

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Стой си в интернет, много хора живеят в него и имат твоите проблеми

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Промяната, за съжаление, е от вътре - навън.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    добър и опитен терапевт ще ти помогне!
    от теб се иска само желание за справяне и сътрудничество със специалиста.

    погледни тук: http://ttodorov.alle.bg/cases/five-steps-therapy/

    мисля че ще те окуражи )
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    погледни тук: http://ttodorov.alle.bg/cases/five-steps-therapy/

    мисля че ще те окуражи )
    Случаят е документиран с аудио запис, с изричното съгласие на клиентката за използването му с учебни и научни цели.

    Животните използвани за опити нямат думата, но човек сам да се съгласи

  6. #6
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    да, терапия


    ако не можеш да си позволиш терапия потърси упражненията за дишане, има доста техники

    съжалявам че ти се случва наистина
    + съмнявам се хомеопат да помогне
    Последно редактирано от lunacy : 04-16-2015 на 21:49

  7. #7
    Благодаря ви много

  8. #8
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Никой няма да ти помогне така, както ти можеш да си помогнеш. Пробвай да излизаш всеки ден и да минаваш лимита си, бъди готова да припадаш и т.н. Някои хора вземат малки дози отрова, за да изградят имунитет към дадената отрова, пробвай да работиш на този принцип. Гледай да издържаш, колкото се може повече навън, дори и да стигнеш само пред входната врата и да се свлечеш на земята първия път. Минеш ли през огъня, обгорената ти кожа ще е много по- издържлива.
    Последно редактирано от espada : 04-17-2015 на 06:52

  9. #9
    Явно при теб се е случило нещо ,което те е разстроило по някакъв начин. Явно си скромно момиче с несигурност в себе си.
    Не си се застъпила за себе си и си оставила нещата по инерция. Предполагам ,че си чист човек и си започнала да привличаш негативност от хора и ситуации . Сега след като душевността ти е загубила връзка с теб самата ти си започнала да усещаш настроенията на хората и сутациите . Това допълнително е влощило нещата ,защото докато не намериш изгубената си самоличност ще продължаваш да привличаш негативност.
    Ако искаш пиши ми на лични .Ще ти обясня всичко

  10. #10
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    какви са тея глупости...не си слагайте диагнози самички...при диагностицирано такова заболяване имаш поне 6 месеца курс с хапчета, в последствие срещи с психолог за пълен ефект от терапия...на доктор бягай, ако верно такъв ти е казал, че това е проблемът, при друг
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си