.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    503

    Искам да върна времето назад

    Искам да върна времето назад с 8 месеца ......Ако можех щях да върна времето писна ми иска ми се да викам да крещя няма никакъв смисъл да имаш брат или сестра едно помнете..Винаги говорете на обратно...Например вие искате много bmw но викайте не искам това шибано тъпо bmw и ще го получите а ако викате че го искате няма да го получите дори и ако сте най-богатите хора в света....Това няма смисъл............Но не винаги да има и 2 ро дете трябва да е мисля че ще откача.......Не мога да търпя това предпочитам 3 ма педофила да ме изнасилят наведнъж .......Не е нормално жена на 36 години и мъж на 37 години да имат 2 деца а аз съм на 16 омръзна ми.......За какво въобще бях отишъл на футболния лагер а не си стоях в къщи да им попреча за какво им беше 2ро дете аз съм им достатъчен......А сега момче хахахахахаха

    Когато остана сам в къщи с Страхил ще го спукам от бой и не ми пречи че е на 8 месеца ако ще после в затвора ама не ми пука сега ще види какво означава юмрук......Това тъпо коп*ленце ми отне всичко преди 8 месеца 15 лева на ден а сега колко според вас 7 лева...Не е честно вчера се прибирам взели му някакъв мотор от мола за 500 лева егати мотора и то детски мотор а аз като исках нов лаптоп баща ми каза лаптопа ти е на 5 месеца.......Егати какво като е на 5 месеца лаптопа на мене ми се искаше да кажа а на това тъпо коп*ленце му взехте мотор за 500 лева.............+Това вчера трябваше да се видя с гаджето ми ама не всичко се провали трябваше да го гледам СТРАХИЛ когато остана пак сам с него ще му покажа какво е Страх.......И баща ми ме беше наказал защото казах на СТРАХИЛ че ще го спукам от бой.....



    Някой можели да ми каже какво да правя


    Моля без ненужни коментари като ТРОЛ и подобни благодаря предварително

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Blockhead
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    304
    РАЗБИРАМ ТЕ БРАТКО НАБИЙ СИ ЕДНА ЧИКИЯ КАТО ПОЛЗВАШ КРЪВТА НА СТРАХИЛ ЗА ЛУБРИКАНТ ЛЕКА ВЕЧЕР
    КУЧКИ ДАВАЙТЕ ЧИПСА!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Е че ти си си трол бе, кавалче малко !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си