.
Отговор в тема
Страница 28 от 31 ПървиПърви ... 182425262728293031 ПоследнаПърви
Резултати от 676 до 700 от общо 765

Тема: Wall of Shame

  1. #676
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Грозен писал си ми лИсИ, и понеже ме мързи да го отварям пак направо ти казвам че твойте постове почти винаги ги подминавам, ти си безинтересен и винаги пишеш едно и също братчИто ми, просто не ставаш, как да ти го кажа по друг начин не знам сори че тряа те стъпча толкова ниско но съм по-склонен да видя някойтам какво е надробил
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #677
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Грозен офицялно съм си подала кандидатурата за президент тук.


    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #678
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Тук публично поне 10 човека са обявили че напускат заради теб, толкова си тъп че не могат да издържат, може просто да имат слаба психика но модераторите не си свършиха работата а именно да те разкарат. Това е, преди да изпълзиш, години наред всичко си беше наред.


    В една друга тема написах, че "форумът е умрял от 2-3 месеца" но това мое мнение е било изтрито:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11609200

    Причина: "спекулации"

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #679
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    В една друга тема написах, че "форумът е умрял от 2-3 месеца" но това мое мнение е било изтрито:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11609200

    Причина: "спекулации"

    редактор ти е променил поста
    еми значи ще подновят лиценза на сайта и няма от какво да се притесняваш
    ще продължиш да си пишеш сам на воля

  5. #680
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    За сексуалните предпочитания на Лоудурун/Трънчо:
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ...виждал съм жена джудже (между другото красива е/ секси, от пропорционалните джуджета )...



    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ...половината активни българи са напуснали българия, тука остана само паплач и аз, горкия
    Горкия Трънчо !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #681
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Щом гравитацията не работи в космоса и не се прилага там, значи е нереална. Логика браааат !




    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #682
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Каква зверилница? Екстра си е в България! Ти в чужбина май изобщо не си излизал.
    Страхотен кеф, нали?!
    Това може да го твърди само прасе, което никога не е излизало от кочината или поглеждало извън нея !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #683
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Колега, няма нужда да коментирате провокациите ми. Те са за останалите. И двамата вече знаем защо сме тук, знаят го и другите потребители.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ти си изключително добър трол
    мненията ти си противоречат постоянно, винаги целиш да заемеш контра позиция, колкото и нелепа да е тя, дори не знам как ти се занимава да тролваш толкова яко
    даже се замислям дали пък с грозния не сте на заплата тук - да провокирате дискусии

  9. #684
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Колега, няма нужда да коментирате провокациите ми. Те са за останалите. И двамата вече знаем защо сме тук, знаят го и другите потребители.
    Понякога мненията ни съвпадат, но аз не съм тук за да създавам провокации, нито да си противореча. Аз имам принципи.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #685
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    За медицинските познания на Трънчо!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Алоо, докторите, слушайте ся:

    Порязах се относително повърхностно но не точно, върхът на пръста, полутрязан- отрязъка стана като капаче, преди седмица, ... та сега реших да го залепя с капчица (секундно лепило) но не за медицински цели, не знам дали изобщо има за мед. цели.

    Та ще ми стане ли нещо ако си го лепя с такова индустриално токсично лепило?
    Залепено стана така все едно нищо не ми се е лучвало.


    Деца, моля ви не правете такива неща !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #686
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Слагам това тук на стената, за вечни времена, преди да са го изтрили от оригиналната тема:
    Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    Дано жените пак не побеснеят,
    щом стихове напиша за "прогреса",
    не знам дали ще оцелеят,
    след модераторска намеса!


    Измама подла пак ни бе скроена,
    лукавост, безнаказаност, цинизъм,
    отровата с която обществото ни е напоено,
    жените гордо днес наричат феминизъм!

    Натрапват ни идеи чужди и против природата,
    насочени са срещу мъжката потенция,
    за да се ликвидира репродукцията тук на хората,
    това ни задължава истанбулската конвенция!

    Грях е жените да са над-мъжете,
    грях е да величаем женското бездарие,
    жената пак по-долу ще е от мъжа туй разберете,
    и нека Бог да пази България!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #687
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от elia_666 Виж мнението
    Дори и само да те е гледал, за Бойко е все едно те е*ал.
    А ако по улицата са минавали хора, нищо чудно да се окаже, че е било оргия.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #688
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    АЗ требе да съм най-отгоре,човек като погледне форума да види моето име.
    То затова няма хора във форума.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #689
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...Освен това ваксината за ХИВ намаля риска да се разболееш, не го елиминира изцяло.
    Няма страшно - ако ваксината против ХИВ не помогне, винаги може да се върнете назад с машината на времето в момента от преди за се заразите !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #690
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    KaRiNa.Ni, защо пишеш по сутиен? Само една лека жена би си сложила за аватар своя снимка по сутиен. Ако не си лека жена, тогава остава да си някой дърт пергиш, който има користни цели към децата тук.
    Напълно възможно е!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #691
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Поставям си мнението тук в кофата, защото може би ще изчезне от първоначалното си място. Нека останалите да преценят какво се случва и кой има интерес от изтриването на изобличаващите фейковете мнения. Смятам от тук насетне да копирам и всяко свое мнение, което изобличава някой фейк, защото съдбата му в темите е несигурна. Ще продължава да е така докато продължават да се толерират фейкове, а мненията на редовни потребители се трият. Приканвам и други да правят същото!

    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Хахаха,не съм влизала от много време,точно защото същите фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар" започват да се заяждат.
    Току-що си признахте, че имате фейкове, защото "фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар"" щяха да Ви познаят, ако са се заяждали с Вас. Фактът, че не Ви познавам, а говорите за това, че Ви е било страх да не ви нападна показва, че следите много подробно какво се случва в този форум и оперирате с много фейкове.

    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Няма да ви известя с внимание,над нещата съм.
    Над кои неща си по-точно, "момиче"? Защото със снимка по сутиен не би се изтипосала в толкова четен форум никоя нормална жена, освен ако тя не е жадна за внимание невръстна палавница или момиче за ескорт/на повикване. А съдейски по снимката ти по цици, не излеждаш като да си малка, така че остава втория вариант, но и той може да се зачеркне, защото ескортите оперират най-често във фейсбук или инстаграм и гледат да са анонимни, така че остава варианта да сте просто мъж с изкривени интереси.


    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Със здраве си останете,но не забравяйте ,че като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
    Убедена съм,че тук влизат само 5,6 човека с по 50-100 фейка,за което няма лошо,но говори зле за вас.
    Психичните проблеми се решават по два начина: 1 - Психиатър ,2 - Психиатрична клиника .
    Мисля, че Вие имате психични проблеми защото пишете в женски род и отчаяно се опитвате чрез фалшивото си мнение и фалшиви предположения за другите да оневините себе си, въпреки че ситуацията е тип "гузен негонен бяга". Освен това, малко се притеснихте явно и определено дадохте на заден ход с опитите си да се измъкнете насочвайки отчаяно разговора в друга посока:
    "като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
    Явно нещо сте се притеснили да не Ви изчезнат хубавите фейкове, така че повдигнахте именно темата за посетителите, но аз в никакъв случай не мога да Ви успокоя, че последствия за тях няма да има, защото ще ви докладвам, а може би не само тук, но и на друго място. Да видим сега дали ще продължите да пишете!
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-02-2019 на 13:53

  17. #692
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Поставям си мнението тук в кофата, защото може би ще изчезне от първоначалното си място. Нека останалите да преценят какво се случва ... Приканвам и други да правят същото!
    Присъединявам се!

    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Темата е да споделите как се чувствате. След като са ви скучни чувствата на другите, как пък веднъж не споделихте собствените си и не написахте нормално мнение,...
    Аз разговарях с Иневтон и нито съм говорил, нито съм се обръщал към някой друг!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ... а единствените ви включвания са да плюете по другите.
    Къде съм плюл - моля цитирайте! Аз и Иневтон водехме цивилизован разговор!
    Цитирайте къде сме плюли и къде сме използвали нецензурни/обидни думи! Чакам!
    Освен ако според вас, темата не служи на две конкретни потребителки и там да са позволени само хвалби спрямо тях, а ?!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Вие сте ги нарочили и ги тормозите постоянно.
    Кой ви го каза това!?
    От кога всичко различно от харесване и подмазване е "тормоз"?!
    Това тук все повече ми заприличва на моделът Джени Суши!

    "Тормоз"...
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Никой не трие и не забранява нормални мнения.
    Никъй освен вас! Вие го правите постоянно! Очевидно е за все повече потребители, че триете всичко, което не изнася на холи и тори! Вас ви използват, а вие злоупотребявате с положението си!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Постоянните ви психоанализи винаги на едни и същи потребители ...
    Ааа моля ви се! Въпросните "жертви" не са толкова специални, че да коментирам само тях! Аз коментирам всеки, когото съм преценил!
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    ...неизбежно води до верижна реакция от заяждания и караници и постоянно разваляте нормалния тон на темата.
    Каква е верижната реакция, след като аз отдавна не съм виждал някоя засегната да възрази аргументирано и цивилизовано!?
    Това което правят е да го удрят на "женска солидарност" и да ви използват да триете всяко мнение което не им харесва!
    Напомням ви че "на някой не му харесва" не значи непременно "нарушаване на правилата на форума" и длъжността ви изисква да умеете да правите разлика между двете!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #693
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    TrollFactory, искам да те поздравя. По-обективен потребител от теб не съм виждал, сипваш им с голямата лъжица. Евала!

  19. #694
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Предусещам участта на някои от мненията си днес бързам да постна части от целия цирк тук, за да ви порадвам малко:

    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Не няма смисъл да лъжа������ никой не знае как изглеждам нито името ми нито нищо
    Ами твоята приятелка е или много глупава, или мързелива, или и двете. Толкова ли не може тя сама да потърси в нещо по темата в нета или да попита сама в тийнпроблем?
    Или пък не е такъв случая и си остава вариант А), който предложих по-рано и по-скоро ти имаш намерения да участваш в тийнпроблем и не ти се иска в първата ти тема и реално твоето представяне да започва със следното:
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Здравейте, аз съм на 15 години и искам да се изследвам за ХИВ/СПИН трябва ли да имам 18?
    Опаа! Май точно така започава темата ти! Е, правиш някакви опити да замажеш ситуацията със:
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Моя приятелка пита някой да каже нещо по въпроса.
    Ама късно! Късноооо!
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Не знам не ми е споделяла трябва да я питам.
    Ахам, добре. Опитваш се вече да имаш алиби. Е, като "тя ти сподели" можеш да дойдеш пак да попиташ! Пак заповядай!
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Ако имаше нещо щях да си го кажа директно помоли ме да потърся в интернет нещо и аз реших да попитам тук=D
    Тя няма интернет ли или е напълно функционално неграмотна?
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Ако беше за мен щях да си напиша че е за мен. Нито ще се засечем някъде по улицата нито се познаваме нито ще се видим някой ден. Нито знаете как изглеждам нито знаете от къде съм няма смисъл.
    Тия сме ги чували и преди и то много пъти.
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-03-2019 на 15:28

  20. #695
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ;11612537
    Грозния, съвсем реален съм си. И потребителското ми име е в пъти по-различно от това на, отколкото новото име на коалицията на АБВ и старото име на коалицията на БСП.
    Истински си като такси-копърка !



    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... имало мъже (като Харитов), които си падат "по-пълнички" жени, както и биха пренебрегнали много други недостатъци (дебели кости, ненормално мускулести, окосмени и прочее). ... Е, той е болшевик и аграр, но все пак е по-добре от нищо.
    Велико !
    Последно редактирано от ivanznikolov : 11-16-2021 на 11:16 Причина: Добавяне на нови постове
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #696
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Подари цензурата ще сложа своя коментар и тук:
    Едно време любовта беше в красивите чувства между двама души, а сега според Ива любовта е в голямата банкова сметка на единия. Това е много тъжно за момичето, защото очевидно въпреки претенциите си за интелект и неповторимост е емоционално скопена личност. За нея най-важното са материалните качества и придобивки. Освен това какво може да кажем за психичното здраве на индивид, който иска да е лекар и в същото време изпитва отвращение от човешките същества. И, за да не съм голословен цитирам:
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Гнус ме е от хората. Затова си го заслужават. Толкова съм отвратена. Толкова много.
    Е вие как смятате, дали всичко е наред с Ива? Действително ли тя е толкова щастлива? Според мен такава омраза може да държи в себе си само един човек, който е много наранен от живота. И зад цялото това крещене "Аз съм неземно пефектна и най-умната от всички ви, а моето гадже е и шейх!"
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Моят чичак изкарва месечно толкова, колкото средностатистическия човек в България не може да вземе и за една година и банковата му сметка за скромните му години е толкова пълна, колкото вие никога няма да имате и след два живота.
    Голяма част от народа в страната живее бедно. И Ива, със своя невероятен ум реши съвсем съобразително да каже на средностатическият човек, че е беден и не може да я има. Но за сметка на това трябва да се порадва на нейния заможен шейх!
    И ако случайно някой не е разбрал, тя държи да подчертае още веднъж как всичко и е топ. И забележете: Отново трябва да се споменат финансите! Те са от първостепенно значение! За нея са критерий за всичко, което би я зарадвало!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    животът ми е много светъл, защото постигам всичко, каквото си наумя, семейството ми е добре, обича ме, дава ми всичко, което би зарадвало един човек - добри гени и финанси, имам страхотна професия, страхотно гадже, което е готово на всичко за мен.

  22. #697
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Слагам мнението си тук, където не би трябвало да има цензура. Аз лично не виждам нищо лошо в това, което съм казал на Харитов. А и освен това е хубаво е човек да внимава с килограмите си все пак.
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Иначе аз съм дебел,да има някакви проблеми относно това?
    Аз личен проблем нямам, но ти като правоверен комунист би трябвало да имаш. Дори и дебел комунист да е пример за диалектическа противположоност каквато Енгелс би описал, не е хубаво да се изтъкваш като такъв, защото пълнотата е признак на буржоазна презадоволеност. Това, че си дебел свидетелства за това, че консумираш повече от колкото ти е необходимо, което те прави класов враг на трудещите се.

  23. #698
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    И още едно мнение, което нека все пак бъде повторено и тук за всеки случай:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз също подадох официален сигнал, но случаят може би ще трябва да се отнесе директно към "ИНВЕСТОР" !
    Ами та те (модераторите/администраторите) са "ИНВЕСТОР"

    Да имаш знанията за изградените потребителските навици, обичаи, чувство за хумор и прочее неща в един форум изисква сериозно и дълготрайно присъствие във форума, участие във форумния живот и дискусии и не на последно място разбирасе и всякакъв личен принос (като интересни мнения и теми). Без тези знания няма как да модерираш адекватно в един форум. Ще гледаш през просото, така да се каже, и просто ще замиташ колкото за попълване на дневния норматив, всякакви мнения, които не са ти по вкуса или просто са на потребители нарочени веднъж и завинаги (като теб и мен ) като дразнители. Та според мен каквото се случва в тийнпроблем като медия се случва и навсякъде другаде (почти без малко места) по родните ни медии. Затова няма и кадърни водещи и журналисти. Повечето, ако се опитат да кажат нещо интересно, биват цензурирани. Може би вече само във фейсбук може да се натъкнеш на по-задълбочени и интересни мнения и то писани не от професионални журналисти, а от най-обикновени потребители. Но все пак фейсбук е чуждестранна медия. Така че и да пишеш и да не пишеш на уж "някой по-горе" ефект няма да има, по-скоро ще се смеят в колектив на писмото ти и няма да вдяват за какво толкова се впрягаш. Тяхната гледна точка вероятно ще е горе-долу следната: "Потребители и посещения има ли? Има. Пари от реклами има ли? Има. Има ли извършено престъпление? Не мислим. Какъв отговор да получи писмото? Никакъв, но ще го пазим, за да се смеем с колегите...

  24. #699
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тяхната гледна точка вероятно ще е горе-долу следната:
    "Потребители и посещения има ли? Има. Пари от реклами има ли? Има.
    Ако мислят, че тези неща са налице във форума, доста са се заблудили !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #700
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    ^ според мен индистичето трябва да го олаби хубаво. Да го изкърти от секс. След това повече няма да видим "Грозния" в този форум. Но може да се пръкне "Красивия" или "Надарения".

    Пак повтарям - туркинчето от Шумен трябва да олаби Грозния и да се свършва с този инфлуенсър.. :Д
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си