.
Отговор в тема
Страница 4 от 31 ПървиПърви 1234567814 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 765

Тема: Wall of Shame

  1. #76
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    .............................

    аве ти осъзнаваш ли че за българи говориш келеме долно



    честно ти казвам ако ми паднеш някъде в гората, ама далече, че да не те лежа, бих те накълцал на парчета и бих нахранил прасетата с теб
    Feel the drama.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #77
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ina7 Виж мнението
    как така алах агбар да е с него, знаеш ли какво значи акбар и знаеш ли, че не се пише с г
    ти си позор
    аллах акбар мин кули шай
    и
    улмек, леш
    ...
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #78
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    ...ето как прославям "моя" истински Господ Бог, например като свидетелствувам Неговото Слово във форуми като този, защото по чин даден от Него съм по принцип свидетел, това е най-малкият чин, останалите са по-големи от този, сиреч чинове като епископ, дякон, апостол, даже и проповедник, понеже проповедникът проповядва в храм, на улицата, на поляна, или на друго място, обаче пред аудитория там, докато свидетелят може да свидетелствува не както проповедника пред такава аудитория за каквато казахме, че е типично да има пред проповедника по време на неговите проповеди, плюс това аз и моят брат по мисия имаме малко по-специална задача тук в този свят, защото някога бяхме херувими на "небето", но ето че сега (за последните години) Бог направи да се родим тук в този свят подобно на както "нашия" Господ, Исус Христос, (трябваше да) се роди в този свят преди около две хилядолетия, ние сме от горе, не сме от долу, затова и нямаме земно светилище, но нашето е "небесно", защото бяхме родени на "небето", живяхме там в продължение на около 5-6 хилядолетия, а сега сме родени тук в този свят по волята на Онзи, Който наистина е истинският Бог, и ние нямаме нищо против да Му угаждаме, като трябваше да търпим големи нападения (срещу нас) по "улиците" на "големия град", тъй като трябваше да проповядваме истинското Благовестие на човеците на греха, а именно (на) духовните беззаконници от царството на човешката религия/духовност, но те ни нападаха постоянно докато правихме това, и все още ни нападат така, ето че и вие с дифендър и докторчето имате афинитет да ни нападате и да ни лъжете, обаче ние не вярваме на лъжата, дори и ако целият свят ни обгради със заплахи, дори и хората, които са прочели нашите свидетелства от интернет и са повярвали правилно в Онзи, Който наистина е истинския Господ Бог са част от истинската Църква...
    Ахахахахахаха, не, не, не, не мога повече.

  4. #79
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от опасната 13 Виж мнението
    хоооооооорррррррррррррррр ррррраа супер много ме сърби вагината к ура не помага
    о.0
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #80
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    при хората на творчески позиции (не само арт) мързелът е важен
    работническата класа е друг въпрос, но хората от нея стоят по-долу от горните генетично, така че няма как да имат перфектен живот
    Забавлява ме Димитър.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #81
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Auriss: Значи хем ви казах, че нямам намерение повече да се занимавам с психично болни и делюзиите им, хем философствате зад гърба ми. За неразбиращите - този тип подмолно поведение означава да се правиш на интересен.

    Напротив - това което виждам от него е как обижда хората с различни мнения и позиции(защото нали много добре си борави с аргументите) и заплашва със саморазправа/убийство(олеле майко, какъв душевен баланс)
    Първо - казах му в прав текст, че ми е толкова противен, че ако нямаше да го лежа, с удоволствие бих го пречукал. Това не е заплаха, а израз на крайно отвращение от личността и думите на определен индивид - до такава степен, че не смятам, че заслужава да живее. Мога да ти изпиша цял том с аргументация ако държиш, но предвид, че момчето е анти-българин (видно от всеки негов пост), защитава фашизма (видно от всеки негов пост), адвокатства против суверенитета на собствената си държава (видно почти от всеки негов пост), разпространява пропаганда (видно от повечето му линкове), клевети свестни хора и за капак се надява на гражданска война в собствената си държава - мисля съм съвсем в правото си да съм отвратен. В допълнение - в наказателния кодекс има няколко вметки за такива като него на отговорни постове и наказанието стига до доживотен затвор без отмяна. Преди има-няма 20г. са ги разстрелвали такива. Той, разбира се, е най-обикновен пишлегар и няма никаква власт, но това не променя факта, че е с убежденията на престъпник. Ако не пропизнаваш това като факт - твой е проблемът, не мой.
    Второ - подхванал си да заяждаш с пантерата и жабата и 'аргументацията' ти (с която, разбира се, целиш единствено да ме обиждаш, а иронично - мъчиш се да се впишеш в друга графа) е точно 3 мои поста, които ... факт - звучат крайно, но тезата зад употребения език ще ти се види доволно трудно да наречеш 'крайна'. Разбираш ли, някои хора имат достатъчно самочувствие, че агресивно застъпените убеждения не зачекват егото им. В интерес на истината точно по това разбрах, че пишеш в Реддит - хъб на ауткасти с ниска самооценка, които се жегват и от най-малката доза агресия е този сайт.

    Напротив - това което виждам от него е как обижда хората с различни мнения и позиции(защото нали много добре си борави с аргументите) и заплашва със саморазправа/убийство(олеле майко, какъв душевен баланс).
    Адвокатстваш за Хисбула. Нарече членовете на терористична организация герои и борци за свобода ? Това ли трябва да уважавам ?

    Последните година - година и малко започнах да се плаша от политическата коректност и липсата на твърда позиция от страна на европейските лидери. Не, няма да уважавам мнението ти. Няма да уважавам и мнението на хора, които твърдят, че исляма е религия на мира; че тези се бият за свобода; че не ни е работа да съдим обществата им. Няма да толерирам и издигането на джамии в западна Европа с пари от държави, финансиращи тероризма. Няма да толерирам и ислямски съдилища, ислямски закони и забулени жени по улиците. И не, защото съм тъп и необразован и неразбирам, а защото тези общества за подигравка за декларацията за правата на човека и защото искам да живея в свободна и правова държава, а не такава, подлагаща се на този, който квичи най-силно.
    И отново - ще ти го повторя, че да не пропуснеш тезата покрай 'крайното' ми изказване - не съм от модерните онлайн 'философи', които считат, че по презумпция нечие мнение заслужава уважение. Уважавам това, което считам за достойна позиция. Твоята не е такава.

    Мързи ме да ровя в другата тема, но на прима виста - твои думи : джихада не е нещо лошо, а борба за свобода; терористите за достойни войни - последните такива, борещи се против ционизма; евреите са ционисти и не ги харесвам; Иран е велика държава и са в правото си да погазват базови граждански права. И то за какво погазване говорим - публични екзекуции ... знаеш ли какви последствия имат подобни прояви на 'правосъдие' върху едно общество. Е, погледни в Близкия Изток - ще разбереш.


    Сипвай ми иначе - аз съм тъпия и крайния, че се застъпвам за правото на хората да живеят както намерят за добре. И съм тъп и краен, защото индивиди като климатика, ефендера и папагала ми бъркат в здравето, 'щото единственото, което съм чел от тях е в защита на путино-фашисткия режим в Русия и опляване на западна Европа. А ти - ти си дори по-зле от тях. Невероятно е, че българин може да се застъпва за мюсюлманска държава и да нарича гаврата, която вършат - същата, която са вършили с нашите родители преди векове - тяхно си право 'щото си живеели в тяхната си държава. Въобще...толкова си ми гнусен, че цял речник с псувни да имах, пак нямаше да ми стигне.


    По повод Цецо въобще няма да коментирам к'ва работа имаш да го съдиш този човек, та даже май и доза насмешка вкарваш така като те чета. Мен не ми е направил лошо впечатление - драска си момчето някакви лигавщини, чат-пат се вкарва в някой филм, но не изглежда злонамерен. Не взимам участие във форумните интриги, та няма как да знам доколко верни са твърденията по негов адрес, но доколкото разбирам от писаници - бил си съчинявал някакви неща за някакви хора и оттам цялата помия по негов адрес. Не знам как реши да ме сравняваш именно с това поведение.


    ...
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #82
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    кви са тия фермани дето постваш ма оууу

  8. #83
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    кви са тия фермани дето постваш ма оууу
    Това е нищо.

    Ти виж npp.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #84
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    ouu otkachenata

  10. #85
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от 102thedream Виж мнението
    ouu otkachenata
    Не можете ли да четете.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #86
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    на мен пък Auriss ми изглежда доста по-адекватен от повечето форумци. нищо, че не споделям крайните му тези.
    Welcome to the Jungle...

  12. #87
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    на мен пък Auriss ми изглежда доста по-адекватен от повечето форумци. нищо, че не споделям крайните му тези.
    Тигърчо <3
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #88
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    мечо пух

  14. #89
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ах, някои все едно са расли в гората, ама това е нищо пред тоталната липса на първите седем години. Мама и тате не са ли ви научили да си затваряте устите, че да не се излагате.
    /марк твен, а-у, макар че съм сигурна, че не знаете за какво говоря.
    Пинки споделя много сериозни аксиоми, чак е сигурна, че хората не знаят.

  15. #90
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ^ защо реши да сложиш това тук?

  16. #91
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Защото е забавно колко си вярва пинки, като пише небивалици.

  17. #92
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    мисля че малко извади мнението ѝ от контекст

    как реши че са небивалици предвид коментарите в темата за готвенето не знам, ама както и да е

  18. #93
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Ох, ти се засегна за пеканите ти ;Д, то и аз не знаех какво е. Хората просто си се шегуваха както обикновено, а пинкито извади пак сериозния коментар, забавно си е.

  19. #94
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ъъъъъ
    интересно как реши че съм се засегнала

  20. #95
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Беше майтапче, хоуми ;/.

  21. #96
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    аз съм сериозна млада дама

  22. #97
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Знам. Ама не ми наспамвай темата ;/, пък и аз съм чао за тая вечер.

  23. #98
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    и аС
    ще чета chicklit и ще броя мухите
    чаЛо!

  24. #99
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Е, как стига, няма стига - точно ти провокира интереса на всички, все още неспящи, за какво си говорим и ми пишеш да спра... Е, няма, държа да отбележа, че стихчето е писано специално за теб, понеже си позволи да се правиш на умряла лисица. (:


    Едит: а, сега нека всички да се посмеем на резила на трола:

    dreamwalker, не прави се ти
    на умряла ми лисица,
    че с моето любовно рало
    ще шпоря твоето п**е бяло,

    а дори по пол мъжко
    да се ти окажеш -
    вазелин щ' ти дам, момко,
    хубаво да се намажеш!

    /рядко пиша глупости, но това е страничен ефект от комуникацията с глупав човек (като трола горе). (:

    Едит: изразявам благодарност към всички, които ми помогнаха да сътворя това двукуплетно недоразумение (те си знаят кои са). (:
    .
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  25. #100
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    ШПОРЯ ПУТЕ БЯЛОА АГААББААБАННАГА

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си