.
Отговор в тема
Страница 31 от 31 ПървиПърви ... 212728293031
Резултати от 751 до 765 от общо 765

Тема: Wall of Shame

Супер фен Аватара на RedArmy
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Скоро ще излезе, че другарят Исаев си пие ракията с президента на републиката:
    Защо вадиш нещата от контекста им бе, инфантил, който дори не е влизал в кабината на изтребител? Казах, че съм бил с дядо ми и бях дете. Просто той се движеше между публиката и съм се здрависвал с него, не че си пием ракията заедно. Тъпанар. Не си мръднал на 1 метър от вкъщи, а говориш. Много ми е смешно как такива лекета пишат за неща, от които не разбират. Дори Wednesday666, която е момиче, съм сигурен, че ще те закрие. Не говори за неща, от които грам не разбираш. До 2014-та съм бил на всички авиошоута, които са се провеждали досега - в Крумово, Граф Игнатиево, Враждебна, Божурище, Доброславци (преди да ги закрият). Да не говоря, че като много малък съм бил и в Габровница и Равнец, но почти нищо не помня. Ти къде си в цялата история?

П.П.: "Република" се пише с главна буква, неграмотнико.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-16-2020 на 04:31 Причина: Допълнение
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    П.П.: "Република" се пише с главна буква, неграмотнико.
    Другарю върнете се в училище и си изкарайте дипломата за средно!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Супер фен Аватара на RedArmy
    По-скоро ти се върни в 3-ти клас. Вече няколко пъти се показваш като "много начетен" неграмотник.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-17-2020 на 12:14
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от _ivi_ Виж мнението
    Привет и от мен! Аз съм в Нидерландия/вече/, работя и живея в Амстердам! Изолацията беше зле, че нямаше клиенти, но и това мина! Поздрави!

П.П. Оставям си фейса, някои ако иска или идва насам да драска:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005898044774
    Фейк профил пуска въдица с фейкбук с цел събиране на истински фейсбуци на шарани от форума !

Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.

Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Мзвездичке единственото момиче, което ти обръща внимание, всъщност е момче

Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Аз пък съм на 34 и нямам гадже.
    Най-добрата приятелка на всеки един себеуважаващ се мъж е неговата дясна (или лява) ръка - никога не му отказва и не се оплаква.
    3) извратеняк, който лъска над всяка снимка на момиче, която е била споделяна тук
    М**** съ нови разкрития за себе си.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Супер фен Аватара на TrollFactory
    Поствам мнението си тук преди да бъде изтрито:
    Ето, дами и господа, потвърждение за франкенщайновите творения, които са нагледен пример за ситуацията във форума.

Тема на Nelito97 преди 1 година:

Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Проблемът ми е следният. Аз съм на 24 години и с моят приятел решихме да го направим след събиране с колегите от работа. Та всичко беше наред докато не разбрахме че сме забранили пениса му. Проблема е че го правихме без предпазни средства и кръвта от пениса му беше попаднала в мен.Въпроса ми е какво може да се случи защото кръвта не беше никак малко и искам някакво мнение преди да отида на лекар. Четох някои статии в които пишеше че ако кръвната група е несъвместима може да има големи рискови фактор. Бих искала някакъв съвет защото се притеснявам доста. За 3 години сме го правили без и никога не е имало проблем. Благодаря предварително!
    И мнението й в тази тема година по-късно:

Къде се губят 3 години разлика? Авторката да не би да е се е смалила възрастово за една година при това с цели 3? Научете се да обръщате внимание какви профили съживявате!

А аз официално си изтривам последните мнения, които мога в темата, защото се почувствах тъпо, че си пиша с някое франкенщайново творение!

Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 21 и от година и половина имам приятел. От самото запознанство с него,той ме запозна с най-добрият си приятел,с който се сприятелихме много бързо. След шестият месец от връзката ни,той поиска да се разделим,защото не бил много сигурен в нея. През този период най-добрият му приятел беше постоянно до мен,и се шегувахме ,дори с сексуални закачки. Не съм сигурна но може би от там започнах да изпитвам такова привличане към него,но то е само сексуално,без никакви други чувства. Всичко това спря когато се събрах отново с приятелят ми,а той също си намери приятелка . Проблема ми е следният: Чувствам се щастлива с него,но когато се видим с най-добрият му приятел , започвам да си мисля разни неща. Знам ,това е грешно ,и лично на мен много пъти ми е ставало гузно когато си го помисля, но искам съвет как да спра. Да спра ли да излизам с компанията им или? Защото наистина ми е гузно,и се чувствам все едно изневерявам на приятелят ми. Благодаря за съветите предварително!
    До кога, уважаеми (знаете кои), ще ни баламосвате с фейкове?
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-13-2020 на 15:56

Цитирай Първоначално написано от herkules Виж мнението
    По отношението ти с ирония към мен подозирам, че си вагинопритежателка!
    От художник, след това на сатанист и накрая "вагинопритежателКА".

Подобрения, хора, подобрения
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Вие всички шибано психясахте

You and me will all go down in history
    With a sad Statue of Liberty
    And a Generation that didn't agree
    Generation

No televisions in the air,
    No circumcisions on the chair,
    You made the weapons for us all,
    Just look at us now

Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ^ Няма ли да се разревеш най-накрая ве?! Тогава "мама" НомНом може да те съжали и да дойде да те гушне и да ти смени пелените, щото вече се насра.
    И това моля ти се, ми го казва този който вече се пречупи и разрева, защото аз не му "пуснал" (макар, че се опитах елегантно да му вметна, че може и да съм друго лице).

Фъзиславо, кога ще ми се извиниш (пред всички), че не ми пусна ма?
    Тц тц тц

Generation

Just look at us now

Мега фен
    (макар, че се опитах елегантно да му вметна, че може и да съм друго лице).
    Какво друго лице може да си ве - някаква женичка, 50 килограма с мокри дрехи. Тръпна от страх. Аз ако правя секс с тебе, го правя за половин час и си тръгвам, да не мислиш, че ще спа на едно легло с тебе. Някаква сатанистка, дето сигурно през нощта, преди лягане прави ритуали на бесове и я обладават зли духове, може ли да й се има доверие. Разбира се, аз ще си взема няколко кръста, светена вода и молитвеник с Киприянови молитви за изгонване на бесове, за всеки случай, ако ме нападнеш и си много агресивна.

Но сигурно си толкова загоряла, че преди секса мисля, че ще си кротка и ще ми се омилкваш.
    Последно редактирано от defender : 08-31-2020 на 23:39

...
    В интерес на истината много се радвам, че непоклатимо вярваш на описанието ми и мислиш така за мен! Ако не слагаш някаква доза ирония в отговора си, разбира се.

Generation

Just look at us now

Аз ако правя секс с тебе, го правя за половин час и си тръгвам, да не мислиш, че ще спа на едно легло с тебе. Някаква сатанистка, дето сигурно през нощта, преди лягане прави ритуали на бесове и я обладават зли духове, може ли да й се има доверие. Разбира се, аз ще си взема няколко кръста, светена вода и молитвеник с Киприянови молитви за изгонване на бесове, за всеки случай, ако ме нападнеш и си много агресивна.

Но сигурно си толкова загоряла, че преди секса мисля, че ще си кротка и ще ми се омилкваш.
    Като за такъв яростен застъпник на брака, християнските ценности и морала изобщо, какъвто сам уж се пишеш, в изказа ти и начина ти на мислене прозира не един не кой знае колко извисен човек, а дори напротив, такъв който е склонен да е с "някоя жена за половин час". И дори да не е от "тези момичета", то ти пак си склонен да покажеш мизогонистичните си наклонности, след като искаш да анатемосаш потенциално единственото момиче, което (в една хипотетична ситуация) евентуално някак си се е съгласило да си легне с теб (ако не е за пари). И вместо да си умираш от щастие, ти ще го изриташ от леглото (уж защото не е твоята вяра ами е "някаква сатанистка") все едно си го използвал само, за да се обършеш. Ама иначе се пишеш много високо морален, ЗА семейството, ЗА секса само след брака и т.н.. Но това е само "иначе". В истинския живот точиш лиги и въображаемо спиш с всяка (вероятно не можеш и повече де). И може би смяташ, че е окей, защото според теб "Бог не е забранил въображението" или нещо от сорта. Сигурен съм, че ще си намериш поредното извинение и православно обяснение за нещата, но ми е интересно какво ще чуя в твоя защита...
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-01-2020 на 15:23

Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сигурен съм, че ще си намериш поредното извинение и православно обяснение за нещата, но ми е интересно какво ще чуя в твоя защита...
    Да, да те за такива мисли винаги имат по някое извинение, сега само чакай и след няколко дена ще видиш как ще се обяснява като ученичка и ще ти цитира Библията.

Какво още да ти кажа, Троле.. успял е да си вгнезди в загорелия мозък желания образ за мен в галвата си.

Има хора, които се молят да им се случи нещо лошо, просейки собстветното си самоунищожение.

Generation

Just look at us now

Мега фен
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Като за такъв яростен застъпник на брака, християнските ценности и морала изобщо, какъвто сам уж се пишеш, в изказа ти и начина ти на мислене прозира не един не кой знае колко извисен човек, а дори напротив, такъв който е склонен да е с "някоя жена за половин час".
    Виж добре какво съм написал, цитирам:

Аз ако правя секс с тебе, го правя за половин час и си тръгвам
    Написал съм "ако", а зад това "ако" се крият и други условия при които бих правил секс, но не съм споменал, защото щеше да стане дисертация и прекалено сериозно и щеше да се изгуби смисъла на лафа.

Дявола е в детайлите.
    Последно редактирано от defender : 09-01-2020 на 16:15

Написал съм "ако", а зад това "ако" се крият и други условия при които бих правил секс, но не съм споменал, защото щеше да стане дисертация и прекалено сериозно и щеше да се изгуби смисъла на лафа.
    Дифенди, аз не мисля, че при твоето монашеско положение на 30 може да си позволиш да поставяш кой знае какви условия и да се правиш много много на дървен философ пред някоя, която ти се предложи за секс. И аз като цяло бих те посъветвал и то съвсем приятелски, ако случайно някоя го направи, ти да не я връщаш и да не й се дърпаш. Все пак жена, която дори психологически е прескочила не леката задача да се престраши да го прави с теб със сигурност няма да е каква да е жена (поне вътрешно), защото престрашавайки се да прави секс с теб, по този начин тя най-малкото поема реалния риск от това да излезе някакъв (макар и минимален) шанс този еднократен романс да прерастне в обвързване с теб. Хората правят грешки , но според мен ти не си в позицията да не се възползваш точно от такава "грешка", защото си от хората, които изкукват с годините (при това с всяка следваща ставаш по-изкукал) и поне една такава връзка има възможност да те изкара малко извън от монашеския живот в детската ти стая. А и една жена трябва да е наистина смела (и може би мааалко глупава и леееко изукала ), за да се изложи на риск с теб. Накратко, в твоя случай ти трябва да си благодарен, а не да анатемосваш, ако изобщо те огрее, било то и с жена от друга вяра. Иначе ти, ако искаш си чакай и до 40 + де. Но до тогава съм сигурен, че ще си загърбил и вяра и всичко и ще си отишъл "на Париж". Убеден съм, че в даден момент, ако монасите не минават на другия бряг, също прибягват до "такива жени". После сигурно пеят псалми или други библейщини, за да "се чистят", но идеята е, че и те са "разпуснали малко". Отпусни му края! Животът е кратък!
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-02-2020 на 14:04

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си