.
Отговор в тема
Страница 29 от 31 ПървиПърви ... 1925262728293031 ПоследнаПърви
Резултати от 701 до 725 от общо 765

Тема: Wall of Shame

  1. #701
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    ...съм 10 пъти по християнин от вас, защото сте твърде неосъзнати за да осмислите написаното в Библията.
    Анархист-"християнин"
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #702
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    Значи методите за лечение на рак, трябва да се прилагат срещу либералите !
    Ракът не се лекува по никакъв начин. Не знам за какво говори тоя горе ама съвсем е изкуфял
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #703
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Няколко минути по-рано, Харката "твърдо" заяви, че ме е игнорирал и повече няма да ме чете и коментира:
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Грозния
    Съобщението е скрито защото Грозния е във вашия игнориращ списък.
    Виж мнението
    Премести потребител от Списъка с игнорирани
    ...но ето съвсем малко след това:
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ракът не се лекува по никакъв начин. Не знам за какво говори тоя горе ама съвсем е изкуфял
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #704
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Момче, от теб можеше да стане един страхотен оберщурмбанфюрер, ама просто си сбъркал времето кога да се появиш. Ти закъсня, ужасно закъсня, както се пееше в една песен. С цели 80 години. Сърди се на родителите си.

    А пък от Грозния можеше да стане един превъзходен гаулайтер. Грозния, приятелю, не се сърди! Веднага не мога да те назнача за райхслайтер. Знам, че мечтаеш за което. Ама съжалявам, още нямаш достатъчно опит, а и в кариерата човек се издига бавно и постепенно. Не може изведнъж, както бихте искали с Любещия Зофия (така се чете на немски-Зофия)

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #705
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Принципите на форумния менте-поп:
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аз повечто пъти говоря принципно. Исках само да му покажа, че нещата винаги имат повече от едно решение. Той е написал "компаньонките са единствено решение". Това не е задача на Коши за ОДУ, че да има единствено решение.
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Примирението с грешната природа, от начало за на пръв поглед невинни неща като ръкоблудство може да доведе и до примиряване с по- тежки грехове, така че не трябва да се примиряваме.
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Той и безбрачния секс е въпрос на избор и нужда. Това не го прави негрях.
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И самото действие е грях. Нали убиваш потенциално потомство. А според някои тълкуватели (аз не съм привърженик на това мнение) онанизма е вид хомосексуализъм.
    И накрая, след всичко това:
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не си ли се замислял за мъже?
    Последно редактирано от Грозния : 05-04-2019 на 23:20
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #706
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от marya.petrowa Виж мнението
    Здравейте, аз съм момче или момиче вече не зная.
    ...бях в Тайланд
    ...да си мъж по документи със женствено тяло е много лошо
    ...принудих се да танцувам по нощните клубове в София и да ме обарват всякъква зган.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #707
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Още за личния живот на форумния "поп":
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    След дълъг анализ - попа май си пада по педалски секс на който си умира да воайорства. Но можеше направо да си го кажеш, нямаше нужда да замесваш мене и докторчето. за да се прикриеш. Ама ей на, пак лъсна, като месечина - "защото няма нещо тайно, което да не стане явно" (Марк 4).

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #708
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Още за личния живот на форумния "поп":
    Това не е личния ми живот. Личния ми живот е много по- "скучен" от педерастия и други животински изпълнения.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #709
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Иневтоний какво цвете за мирисане е само...
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    ...най-читавите потребители (визирам най- вече себе си).
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #710
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Днес е годишнината от началото на "Операция Барбароса" (22.юни.1941 г.) и ето какво щеше да стане, ако и България беше участвала в нея (според някои потребители):
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Ако по фланговете имаше българи, вместо италианци и румънци, Сталинград може би нямаше да бъде обграден, и досега вече да сме навлезли в междупланетарен етап на човешка цивилизация, вместо баба ти да си брои стотинките за хляб, докато я ограбват цигани.


    и

    Културен анализ от форумния менте-поп:
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аха. И богатата ти обща култура се върти около к*ра.
    Последно редактирано от Грозния : 06-23-2019 на 00:40
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #711
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Демографската перспектива за България:
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    След 40 години у нас ще е пълно с бабички с малоумни татуировки.

    която е самата истина!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #712
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Бързам да си постна мнението тук, поне сред перилите, че на другото място не знам дали ще му дадат да стои.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Искам да попитам уважаемите модератори защо изтриха темите за Димитър Списаревски и Христо Луков? Течеше интересна дискусия в тях и просто така бяха премахнати! Все ми е тая за триенето в другите теми, но защо в раздел политика трябва да се напомня, че България е на 111-то място по свобода на словото?
    от конституцията на България:
    Чл. 37.
    (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.
    Чл. 39.
    (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
    Чл. 40.
    (1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура.


    Е, но честито за другите, които пък имат право да изразяват свободата на мисленето си и имат хиляди теми за четене по техен вкус като "Зумбата намалява менстуалните болки" или "Летните косми по краката Хит или Шит", или all time клик бейт хитовете като "Емили Ратайковски си показа най-милото. Виж повече тук!"! Имате си цели 3953 страници с такива новини! Заповядай България! Чети и коментирай тези теми тук! Другите неща са някакви простотии! Ако се трият "Ее, ама че са нагли да питат! Ми може би са били против правилата! Доволен ли си сега? На ти причина!"
    Спи спокойно, България! Утре ще имаш още няколко страници с хубави новини!

  13. #713
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Бързам да си постна мнението тук, поне сред перилите, че на другото място не знам дали ще му дадат да стои.


    Спи спокойно, България! Утре ще имаш още няколко страници с хубави новини!
    Форумните модераторКИ, пак са избухнали с войнстващ феминизъм и сексизъм!
    Очевидно е че модераторКИТЕ са само жени и вече проявяват войнстваща нетърпимост към мъжките теми във форума!

    Еднополовият състав на модераторският екип вече явно пречи да изпълняват съвестно и безпристрастно служебните им задължения, като това е сексистко и дискриминационно само по себе си!

    Защо няма НИТО ЕДИН мъж-модератор във форума?!?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #714
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ето до къде се стига като прекалите със секса:
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Секс не правим, защото сега е в цикъл. Не знаела дали сексът не ми влияе зле и не искала да изпадам във филми и накрая аз да я блокирам и да приключа нещата.


    Щом се оставяш дори само да слушаш (и после да пишеш) такива глупости, сексът наистина ти влияе зле, мойто момче ! Тя затова ти е спряла секса, защото мисли за теб !
    Последно редактирано от Грозния : 07-08-2019 на 17:39
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #715
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Exclamation На вниманието на ДАНС и МВР!

    Искам да обърна внимание на ДАНС и МВР, че във форума вероятно има спящ терорист:
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Все ми е тая кой колко пари има. Винаги мога да видя сметката на всеки и да му покажа кой съм!

    Че даже после мога да направя така,че да не ме хванат жив.
    Човекът явно не е добре психически, има агресивни наклонности към саморазправа, убийства и самоубийство.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #716
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Искам да обърна внимание на ДАНС и МВР, че във форума вероятно има спящ терорист:
    Човекът явно не е добре психически, има агресивни наклонности към саморазправа, убийства и самоубийство.
    Дали ще обърнат някакво внимание, ако този въпрос им бъде поставен официално, а не в кофата? Вероятно не. Уви, за съжаление има твърде много ненормалници разхождащи се съвсем спокойно навън. Въпросният потребител е доказан социопат и болшевик-садист, многократно давал поводи на потребителите тук да се съмненяват в психичното му състояние. Препоръчвам му горещо, ако все още не е съвсем откачил, да се позаинтересува от консултация с психиатър и да отиде на преглед колкото и капиталистическо и упадъчно-империалистическо да му се струва това.

  17. #717
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Дали ще обърнат някакво внимание, ако този въпрос им бъде поставен официално, а не в кофата? Вероятно не. Уви, за съжаление има твърде много ненормалници разхождащи се съвсем спокойно навън. Въпросният потребител е доказан социопат и болшевик-садист, многократно давал поводи на потребителите тук да се съмненяват в психичното му състояние. Препоръчвам му горещо, ако все още не е съвсем откачил, да се позаинтересува от консултация с психиатър и да отиде на преглед колкото и капиталистическо и упадъчно-империалистическо да му се струва това.
    Да добавя,че имам собствена колекция от оръжия. Хладно и огнестрелно,че даже имам и познания по анатомия


    поздравче

    https://youtu.be/hRow6G5wQIw?t=34
    Последно редактирано от haritov : 08-20-2019 на 19:31
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  18. #718
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ...направлява общественото мнение чрез многобройната си армия от фейкове. Предполагам, че на теб ти трябват точно затова... Идват местни избори, виртуални мнения трябва да се пишат наляво и надясно.

    Сори, аз не се занимавам с подобни неща. Троля си за удоволствие и напълно безплатно. Това е истинското тролене!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #719
    anonymous1043668
    Guest
    Искам Грозния да прочете това (да си знае истината за връзките! ) :

    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Твоята гледна точка предполага, че една връзка се изчерпва със секса. Но истинските връзки не са само секс, и не започват със секса и не приключват с него. Очевидно човека има връзка на семейни начала (живеят заедно). Това е ПОВЕЧЕ от секс.


    Това дали той може да я задоволява достатъчно е въпрос на учене, практика и развитие на способностите. И ако тя му е партньорка и го обича, за да живеят заедно, би го изчакала и би му помогнала да се научи (стига да се установи, че това е проблемът).

  20. #720
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Искам Грозния да прочете това (да си знае истината за връзките! ) :
    И какво от това?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #721
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И какво от това?
    Не на мен само ми стана смешно ,като казваш, че връзките между мъж и жена са базирани на пари ли секс, и като те няма за по-дълго време вместо това чета абсолютно обратното и се сетих за теб.

  22. #722
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не на мен само ми стана смешно ,като казваш, че връзките между мъж и жена са базирани на пари ли секс, и като те няма за по-дълго време вместо това чета абсолютно обратното и се сетих за теб.
    Все пак виждаш ли - запомнила си какво съм казал аз, а не другите!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #723
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от MnogoBolen Виж мнението
    Не съм наркоман :Д забравих да напиша, че мога да спра по всяко едно време :Д
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #724
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Само ти се дърпаш да ми вържеш. Но пък за сметка на това много ти се иска
    Да бе, щото аз умиирам да се "вържа" на някой като дефендъра

  25. #725
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ...

    Ех, тия български студентки... Аз като писах в една друга тема, че изнасяме мацки в чужбина.. Поредната история за това как българска студентка в чужбина се установила и завързала взаимоотношения с чужденец. После що България се топи като население. Щото хиляди момичета ежегодно напускат България, за да учат/следват, а после един не малък процент от тях си остават зад граница и създават семейства предимно с чужденци... За разлика от тях, при момчетата по-голям процент се връщат в Бг след следване. А от тези, които са решили да останат в чужбина, по-голямата част се обвързват с българки, а не с чужденки.
    Вече не е само теория...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си