.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Немога да спра цигарите

    Преди година прпуших и оттогава немога да спра. Занимавам се с музика, пеене. Приятелите ми пушат много, а са на 14 като мен. Видя ли някой си дръпвам или му плащам 20 30 стинки за цигара. Започнах да кашлям от смяната и да преграквам с пеенето как да ги спра?? Помощ?

  2. #2
    С воля . Освен с воля - няма как .

  3. #3
    Супер фен Аватара на Vanchhh
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 910
    На 14 пушиш, на 30 белият ти дроб ще е като на 50 годишен. Успех!

  4. #4
    Аз съм на 14, почнах да пуша преди 5-6 месеца и сега и аз не мога да спра , а и честно казано засега не искам, харесва ми. Четох някакъв много ефективен начин , с който можеш да ги намалиш, но трябва да си имаш нагласата и желанието за това и вола, естествено. Започваш така, когато ти идва време да пушиш, си казваш ще пуша след 5 минути, ама наистина ще изчакаш 5 минути и тогава я палиш задължително. Постепенно увеличаваш това време на 10 , 15 минути и постепенно свикваш и наистина има ефект, намалих ги, но аз лично не смятам да ги отказвам. Има и други начини-йога, дишане, електронна цигара, макар че много по-голям кеф е да си запалиш цигарата , да и усетиш дима, но както и да е. Имаше някакви таблетки ТАбекс, които били също ефективни.ЗА мен най-ефективния начин е да започнеш да ги намаляш, но постепенно, за да привикнеш, в никакъв случай изведнъж, повярвай ми има ефект.

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Те ще те спрат, като почнеш да не можеш да тичаш като другите хора, като станат твърде скъпи, ще ги спреш, няма страшно.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си