.
Отговор в тема
Страница 111 от 111 ПървиПърви ... 1161101107108109110111
Резултати от 2 751 до 2 753 от общо 2753
  1. #2751

  2. #2752
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Кратко интро:
    Прокуден от света на интелигентните, света на умните, на дейните, на можещите и на сериозните, аз тръгнах...
    Запътих се към Неизвестното. Грехът ми пред Форума, моята досадност, ме обрече на странство по пътя към Долната Земя - Кофата.
    Вървях, вървях и по пътя си видях странни митологични същества - тролове и нимфи, но аз вървях. Не спирах да вървя - без посока, но с една едничка цел - обетованата за мен Земя. Моето късче форумно пространство.
    И ето, след много премеждия, радост и разочарования, най-накрая я намерих - парченце територия, колкото човешка длан. Тя бе моя, а аз бях нейн.
    Там построих си аз сламена колибка, с надежда туй да бъде мойта Крепост - да намеря дом, подслон където да творя свои (без)смислени неща.
    И ето ме сега, на това забравено от Бога място, в моята обител - тук ще си остана, тук ще стана аз форумен отшелник, далеч от света на интелигентните, света на умните, дейните, на можещите... jiofi.local.html Далеч от света на Свръх-човеците, на Превъзходните.



    Правила на достойно поведение:
    1. С призив за по-малко спам от останалите.
    2. Тук съдържателят на темата - M****, ще се разписва по различни теми от света на Свръх-човеците, които са му привлекли вниманието (вместо в самите теми).
    3. Ivaaaaa и Lilanda са обявени за "персони нон грата" и тяхното форумно присъствие тук е строго нежелано.


    С горенаписаното се поставя началото на Ден 1-ви:
    Просто са ми писали, че не искат/желаят и т.н. да имат нищо общо с моите коментари или внимание. Това е причината да нямат място тук. (:

  3. #2753
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    По-добре само аз и/или моите съмишленици да знаем за нея.
    Така или иначе остана само ти...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си