.
Отговор в тема
Страница 1 от 90 123451151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 2753

Hybrid View

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821

    Обителта на M**** - първият форумен отшелник

    Кратко интро:
    Прокуден от света на интелигентните, света на умните, на дейните, на можещите и на сериозните, аз тръгнах...
    Запътих се към Неизвестното. Грехът ми пред Форума, моята досадност, ме обрече на странство по пътя към Долната Земя - Кофата.
    Вървях, вървях и по пътя си видях странни митологични същества - тролове и нимфи, но аз вървях. Не спирах да вървя - без посока, но с една едничка цел - обетованата за мен Земя. Моето късче форумно пространство.
    И ето, след много премеждия, радост и разочарования, най-накрая я намерих - парченце територия, колкото човешка длан. Тя бе моя, а аз бях нейн.
    Там построих си аз сламена колибка, с надежда туй да бъде мойта Крепост - да намеря дом, подслон където да творя свои (без)смислени неща.
    И ето ме сега, на това забравено от Бога място, в моята обител - тук ще си остана, тук ще стана аз форумен отшелник, далеч от света на интелигентните, света на умните, дейните, на можещите... Далеч от света на Свръх-човеците, на Превъзходните.



    Правила на достойно поведение:
    1. С призив за по-малко спам от останалите.
    2. Тук съдържателят на темата - M****, ще се разписва по различни теми от света на Свръх-човеците, които са му привлекли вниманието (вместо в самите теми).
    3. Ivaaaaa и Lilanda са обявени за "персони нон грата" и тяхното форумно присъствие тук е строго нежелано.


    С горенаписаното се поставя началото на Ден 1-ви:

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821

    Какво слушате в момента+коментар на предишната песен (вол.5)


  3. #3
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    е що ве тука сме по-готини от ония сериозници по другите раздели
    тръгнали да търсят съвети за любовта си или още по-зле за секса
    или пък да си споделят факти за живота хаха

    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    3. Ivaaaaa и Lilanda са обявени за "персони нон грата" и тяхното форумно присъствие тук е строго нежелано.
    който е враг на ива е мой враг
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от pe6oskeiborda Виж мнението
    ...
    който е враг на ива е мой враг
    Те, и двете, не са точно врагове.
    Просто са ми писали, че не искат/желаят и т.н. да имат нищо общо с моите коментари или внимание. Това е причината да нямат място тук. (:

  5. #5
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Само ще те помоля да спреш да споменаваш Ива и Лина. От тук нататък повече няма да се обръщам към теб, ако нямам какво хубаво и/или градивно да кажа.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Само ще те помоля да спреш да споменаваш Ива и Лина. От тук нататък повече няма да се обръщам към теб, ако нямам какво хубаво и/или градивно да кажа.
    Нямаш проблеми от мен, Corb1225! (: Мисля, че вече ясно изразих/изясних позицията си към тях двете, така че и аз не смятам повече да ги споменавам. (:

  7. #7
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    ау явно си скандална личност
    браво цар си пич
    ще следя
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от pe6oskeiborda Виж мнението
    ау явно си скандална личност
    По-скоро маниакална.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821

    ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 29

    Има още два часа до края на работния ден, а вече се чувствам така:

  10. #10
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    13*4, имаш ли кодекс?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    M****, имаш ли кодекс?
    Не, нямам си... :/
    dreamwalker, ако си съгласен/а, би ли приел/а да спишеш няколко закона?

  12. #12
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    е супер сте ве маняци (y)
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от pe6oskeiborda Виж мнението
    е супер сте ве маняци (y)
    Маняци сме, но имаме големи планове за Кофата!
    Това забравено от всички място трябва да бъде оживено и да стане основно четиво в тоз' форум! Да бъде! (:

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821

    Как бяхте на бала си? Снимки!

    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    М-чо просто отмъщава на целия форум.
    http://i.imgur.com/MT8sxUw.png

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    бтв: dreamwalker, интересно ми е какви са ти впечатленията от SHPAIdURmeN? Не мога да си спомня да сте се обсъждали един друг по темите, а заедно мисля, че ще бъдете Сила. (:

  16. #16
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    бтв: dreamwalker, интересно ми е какви са ти впечатленията от SHPAIdURmeN? Не мога да си спомня да сте се обсъждали един друг по темите, а заедно мисля, че ще бъдете Сила. (:
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #17
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    що не каза по-рано пич и аз съм рак
    заедно ще сформирме най-великия отбор
    форума ще лази по нозете ни
    те вече го правят по моите но не си признават още например Pug_089
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от pe6oskeiborda Виж мнението
    що не каза по-рано пич и аз съм рак
    заедно ще сформирме най-великия отбор
    форума ще лази по нозете ни

    те вече го правят по моите но не си признават още например Pug_089

  19. #19
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712

    На горещия стол е... M****

    М, сега ще ти задам няколко въпроса, които на пръв поглед изглеждат враждебни, но те уверявам, че подбудите ми се най-благородни. Просто не бъди мнителен и го приеми като протегната ръка.
    Какво печелиш от това самобичуване?
    Мислиш ли, че ролята на жертва е позиция, достойна за уважение? Имаш ли се наистина за жертва?
    Очакваш ли някой да ти протегне ръка и да те реабилитира?
    Мислиш ли, че постъпките ти са правилни, а другите хора просто не те разбират и те съдят несправедливо? Способен ли си да потърсиш грешките в себе си и чрез внимателен, обективен и прагматичен анализ, да достигнеш до тях и да си дадеш сметка как да ги поправиш?

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    М, сега ще ти задам няколко въпроса, които на пръв поглед изглеждат враждебни, но те уверявам, че подбудите ми се най-благородни. Просто не бъди мнителен и го приеми като протегната ръка.

    Хехе, на горещия стол съм, на горещия стол съм! (:
    Ще отговоря откровено на въпросите, няма проблеми. (:

    Какво печелиш от това самобичуване?

    Нищо. Нищо не печеля. Но пред това някой друг да ме бичува с думи или аз самия да го правя - избирам второто. Обичам да имам поглед върху нещата. Върху това как се случват и развиват.

    Мислиш ли, че ролята на жертва е позиция, достойна за уважение? Имаш ли се наистина за жертва?

    Дали е достойна или не - такъв е животът. (: Или си преследвач, или си жертва. Аз лично не приемам, че да си жертва е нещо недостойно. Напротив. А и преди време написах едно нещо по повод смъртта на сър Тери Пратчет - визирам приказката за орела и костенурката. Орелът ще продължи да издевателства над корубестото животно, докато последното не претърпи еволюционна промяна и не почне да лети също. (:
    А дали се имам за жертва - да имам се. Имам се жертва на самото свое поведение. Виждаш ли - съвсем в началото бях пред дилема - дали да бъда открит към останалите (и да покажа/призная своите странности) или да си сложа маска, да бъда прикрит и да регна два-три профила, с едните да хуля по хората, а с последния - да ги успокоявам и да им се пиша приятел. Тогава несъмнено щях да имам признание и уважение от останалите тук по отношение благородния си профил, а с фейковете щях да обирам негативните точки. Е, аз в крайна сметка реших да бъда открит, да се разкрия, да ползвам един профил и т.н. И така станах жертва на своя избор.


    Очакваш ли някой да ти протегне ръка и да те реабилитира?

    Не, от никой не очаквам подобно нещо - виждам какви са нагласите, примирил съм се с настоящата си форумна осанка.


    Мислиш ли, че постъпките ти са правилни, а другите хора просто не те разбират и те съдят несправедливо? Способен ли си да потърсиш грешките в себе си и чрез внимателен, обективен и прагматичен анализ, да достигнеш до тях и да си дадеш сметка как да ги поправиш?

    Аз съм странен в някои отношения - такъв съм откакто се помня. Дали мога да променя точно тези "недостатъци" - не знам. Но знам, че точно те ме отличават от множеството, така се откроявам. Не желая да губя своята индивидуалност и да ставам част от безличното стадо от хора...

    /
    Последно редактирано от M**** : 05-26-2015 на 17:29

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Но следва да добавя, че не отричам наличието на лоши черти в своя характер. Известната асоциалност, която имам, ми играе лоша шега когато общувам с хората. Случва се да не се усещам кога от невинни закачки преминавам в груби шеги, които вместо да веселят - нараняват и оскърбяват околните. :/ Това е нещо, което желая да променя, но колкото и да се опитвам да се владея - на моменти се дъня. Разбирам затова пост фактум, когато измине малко време и сам преосмисля написаното/казаното от мен самия. :/

    Едит: А и понякога се случва да не подбирам подходящите думи в определени моменти или да не реагирам по най-адекватния начин в определени ситуации...
    Като това го отдавам точно на липсата на достатъчно комуникация с други хора (като малък и/или сега).
    Последно редактирано от M**** : 05-26-2015 на 17:55

  22. #22
    Супер фен Аватара на Rafa7a
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 473
    M**** от днес ставам твой таен съюзник, но не казвай на никого от форума, ок? Кодовото ми име е AzNeSumRafa7a, когато искаш да ми кажеш нещо, но никой не трябва да разбира че го казваш на мен, използвай това кодово име.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    (y) Like

  24. #24
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Защо не помолиш някой модератор да ти направи собствен раздел, в който да се влиза само с покани. Поканите трябва не само да ги изпратиш на някой, но същият някой да ги приеме.

  25. #25
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    М
    нещо на невменяем ми биеш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си