.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Unhappy Компютъра ми се изключа сам

    От 3 месеца лаптопа ми се изключва сам и искам да знам дали има начин да го оправя в домашни условия с програми или нещо подобно защото имам проблеми с майстора при който го карам- той работи далеч от мен и се прибира след 7 часа а тогава на мен не ми е удобно.
    Моля ви за помощ това не се търпи говоря по скайп и се изключва влизам във фейсбук и пак се изключва само при CS 1.6 не се изключва но искам да мина на CS:GO която е малко по-тежка а ме е страх че така ще си дам парите защото лаптопа ще се изключва и няма да мога да се насладя на играта .
    Лаптопа ми е Lenovo G560 благодаря предварително

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Мисля, че няма да можеш да го оправиш сам. На мен ми се е случвало два пъти, първия път беше заради дънната платка, втория заради захранването. Ако е захранването може да купиш ново и да го смениш, ама по- добре първо питай някой, който разбира от какво точно е проблема.
    Последно редактирано от inewton : 05-26-2015 на 11:31

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    дали е чистен скоро
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Не е чистен от много отдавна а относно дънните платки и тем подобни не разбирам нищо доскоро играх League of Legenens която е тежка игра и в друг сайт ми казаха че било от това но пак да се допитам

  5. #5
    Ето съветче от мен : Издърпай си CoreTemp и си виж температурите при никакво натоварване и когато работи цс 1.6

  6. #6
    При цс го няма тоя проблем а и не знам как се ползва тази програма както казах не съм много на ти с компютрите

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    G560 е слаб за игри, най-вече видео адаптерът, може би затова при cs 1.6 нямаш проблеми, защото е лека/ненатоварваща хардуера игра, иначе със сигурност има начин да се подобри охлаждането, например, като се почисти от прах, чрез смяна на термопастата на охладителите, които не са застопорени с фабричен термален кит, с по-добра, чрез използване на охлаждаща подложка...

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Данита
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    300
    Отиваш с него на някоя бензиностанция и там ти го издухват с въздух. Това е най-елементарното преди да търсиш проблема в захранване или някъде другаде.

  9. #9
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Данита Виж мнението
    Отиваш с него на някоя бензиностанция и там ти го издухват с въздух.
    Могат и направо да го ремонтират, с чук, защото продухването толкова помага.

  10. #10
    Повече от фен Аватара на Данита
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    300
    Всичко идва от лошото охлаждане. Ако го правиш периодично ще има по-дълъг живот.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си