.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679

    Question Искам да приличам на китаец.

    Здравейте бях чел че негри си избелват кожата. Живеем в 21 век и има всякакви неща , медицината напредна и искам да попитам съществува ли операция на очите която от нормални , да ми ги направи като тези на китайците? Ако съществуват ще спестявам и на 18-19 ще се подложа. Освен , това искам да питам ако има такава операция - вредна ли е и какви могат да бъдат последствията? Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Защо?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Не искаш аз съм с леко дръпнати очи ( макар ,че роднините ми са чисти българи не знам как се е получило ) и постояно ми викат китаец. Колкото и да не е си е дразнещо.

  4. #4
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Аз мога да ти помогна да се почувстваш като китаец. Защо не дойдеш да работиш за мен, работата е лесна, ще правиш само едно движение по няколко хиляди пъти на ден.. да кажем 13 часа, 14 е много. Неделята ти е свободна. Ще ти давам по 2 купи с ориз на ден и ще ти осигуря квартира при кучето в двора. А медувременно ще работиш и по външния вид, като се напъваш в тоалетната просто трябва да се качиш с крака на чинията, да клекнеш и с палци да си опъваш очите назад. Така няма да губиш и ценно време.
    А и имай предвид че са позволени само 2 ходения до тоалетната на ден както във фокскон преди.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Съществува ли такава оепрация

  6. #6
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    искаш да приличаш на кубрат нали

  7. #7
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Искам да стана боксьор като него но искам да приличам изцяло на китаец да не се различавам изобщо на външен вид

  8. #8
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    то дебели китайци няма
    избери си друга мечта

  9. #9
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Не искаш аз съм с леко дръпнати очи ( макар ,че роднините ми са чисти българи не знам как се е получило ) и постояно ми викат китаец. Колкото и да не е си е дразнещо.
    Трябва да се радваш! Аз съм с млечнобяла кожа и понякога ме наричат JB

  10. #10
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    то дебели китайци няма
    избери си друга мечта
    Аз съм първия ште ме учат по история след време. А ти си бъди 50 кг щом не искаш да имаш маса. Според мен по-добре мъжа да е леко загръглен отколкото някаква точилка.

  11. #11
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985

  12. #12
    Нямаш си друга работа, набий си една и си лягай, pls.

  13. #13
    И да ти напомня на теб и Рабалка, че на клавиатурата ви би трябвало да съществува буквата ,,щ'', натискайте я по-често, че сигурно е хванала прах.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Ти с твоите 20 мнения се изкара велик! Нямал съм друга работа! Смешник

  15. #15
    Хахах, регистрирах се оня ден и не живея в този сайт, за да пиша по цял ден мнения. Поне не пиша излишни тъпизми. Ти като си с над 1 000 мнения за велик ли се имаш? Oтрепка.
    Последно редактирано от jhgfdsa0 : 05-31-2015 на 13:29

  16. #16
    НЕДЕЙ!НЕДЕЙ!Имах братовчед който го направи,страдаше много, нещо му стана на лицето ддз а и не е здравословно.НЕ ГО ПРАВИ а и се пак 5-6-7 клас го уча xD

  17. #17
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от jhgfdsa0 Виж мнението
    Хахах, регистрирах се оня ден и не живея в този сайт, за да пиша по цял ден мнения. Поне не пиша излишни тъпизми. Ти като си с над 1 000 мнения за велик ли се имаш? Oтрепка.
    Хахаха аз поне не съм се регистрирал да пиша заяждания. Бил съм малък и тебе какво те интересува малък ли съм или не! 1000 мнения , ти можеш ли да четеш имам повече м
    нения и ти изобщо не ме познаваш че да ми казваш че живея тук

  18. #18
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от JustOneKid Виж мнението
    НЕДЕЙ!НЕДЕЙ!Имах братовчед който го направи,страдаше много, нещо му стана на лицето ддз а и не е здравословно.НЕ ГО ПРАВИ а и се пак 5-6-7 клас го уча xD
    Той къде си го направи и колко му струваше и най-важното КАКВИ МОГАТ ДА БЪДАТ ПОСЛЕДСТВИЯТА И СТРАНИЧНИТЕ ЕФЕКТИ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си