.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    poods
    Guest

    Unhappy Подарък за баща ми. Спешно!

    Скоро баща ми ще навърши 47 и не знам какво да му подаря. Приемам всякакви идеи.Може и да е нещо, което аз да му направя.Предполагам, че ще ви е по-лесно, ако ви кажа какво обича.Лошото е, че не съм много сигурен...
    Той работи доста и дори и в свободното си време, което така и иначе е малко, си търси някаква работа.Знам, че обича да чете, въпреки че го прави рядко, само че просто книга не е много добра идея.Сега започна да се занимава с пчеларство, но едва ли мога да му дам нещо, свързано с това.По къщата ни работи разни неща, но до колкото знам си има всякакви инструменти. Искам да му покажа, че съм помислил за него, защото оценявам колко работи за семейството ни
    Моля помогнете спешно, защото нямам много време.

  2. #2
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354

  3. #3
    Голям фен Аватара на Lourenço
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    527
    Защо книгата не е добра идея? Точно ако му подариш книга може да почне да чете по-често?
    Опитай се да видиш дали има нужда от нещо.
    Някоя блуза/риза примерно?

  4. #4
    Повече от фен Аватара на RosaCalvaria
    Регистриран на
    Oct 2014
    Мнения
    341
    Аз за рождения ден на моя баща му купих много хубав парфюм и му написах пожелание тип писмо, на което отдолу залепих наши снимки. Бях станала в 8 часа сутринта, за да надуя балони и да ги оставя по възможно най-тихия начин в стаята му и всичко се беше получило много хубаво и го бях зарадвала наистина много... А по-хубаво чувство от това да видиш усмивката на родителя си и да знаеш, че ти си виновникът за това - няма!
    Мисълта ми е, че „просто книга“ е много добър вариант също...

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Въобще и не се заблуждавайте, че цяла година мъчите родителите си и накрая с един подарък забравят всичко.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от skate Виж мнението
    искаам! :3 както и да tao of wu

  7. #7
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Портфейл
    Риза
    Колан
    Книга
    Някакъв комплект инструменти
    Татковците след 40 обичат неща , които ще им влязат в употреба
    косачка, бормашина, люлееща се пейка за градината, нещо за колата ( ако е шофьор ) ...


  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    земи таз бормашина тате

  9. #9
    Ако обича да чете, може направо някакъв киндъл - ще му сваляш от интернета разни интересни работи, и ще си ги чете. Но си е скъпичко, поне 150 лв. за читав. Ако пуши може да са някакви аксесоари за пушачи, или ако харесва вино, продават се дървени или кожени кутии с комплект аксесоари за вино, аз такъв подарявах на мъжа ми и много му хареса, обаче той си е ценител на виното и си пада по такива неща.

  10. #10
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от 102thedream Виж мнението
    земи таз бормашина тате
    Моя много повече би се зарадвал на един качествен bosch, отколкото на парфюм
    Даже вече му събрах 30 точки
    http://www.kaufland.bg/Nachalo/02_So...osch/index.jsp


  11. #11
    Идеите, които са дали съфорумците са доста хубави и според мен каквото и да му подариш, ще се зарадва. Аз на моя баща (той също много обича да чете и е ценител на литературата) преди 2 години му подарих книга от любим автор, но най-много го трогна стихотворението, което бях написала и посветила на него. Ако не те бива с поезията, едни приятели имат сайт, където пишат стихотворения по поръчка за определен човек и повод.
    Стиходар - подарък от стихове

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си