.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Exclamation Когато Спя

    Когато Спя се будя уплашен доста често от, какво може да е ? Не намирам нищо в нета само за сънища но аз не сънувам. А без причина едва ли е. Мнения и някой има ли го този проблем ? Благодаря предварително
    България над ВСИЧКО

  2. #2
    Супер фен Аватара на Rafa7a
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 473
    Дръж до себе си лист и химикал и като се събудиш, веднага напиши какво си сънувал, няма как да не си сънувал, това е невъзможно, и напиши от какво си се стреснал.

  3. #3
    просто си по-тревожен като предразположение

    чети, рисувай, пиши.. явно има нещо, което те тревожи, и не е казано, че е непременно осъзнато или си го спомняш.
    спортът помага много също.

    но преди всичко опознаването на себе си.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  4. #4
    http://apteka.framar.bg/18003541/%D1...D0%B1%D0%BB-40
    СЕДАТИФ ПС -Безвредно хомеопатично за тревожност и безпокойство . Помага и за добър сън. не е желателно обаче докато го вземаш да пушиш , пиеш кола , ядеш кисело , люто , шоколад , мента и подобни , защото го подтискат и няма ефект . Преди или след хранене - поне 30 минути трябва да са минали - сиреч след вечеря , да минат 30 минути и тогава го вземи . Не пречи и сутрин и на обед да го вземаш . Влияе добре на нервите .Странични ефекти - НЯМА!

  5. #5
    Няма как да не сънуваш, хората забравят 90% от сънищата си..

  6. #6
    Благодаря ви да сънувах 3-те ми бивши приятели + настоящата но днес се сещам .. от какво може да съм изплашен и се събудих резко така стана и 1-вите 2-пати но не си спомних и така какво санувах
    България над ВСИЧКО

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си