дай научно обяснение за нелогично съществуващата частица неутрино и за нелогичните неща която тя прави по логичен научен начин
ето ти пример че науката може да греши
нали уж нищо не пътувало по-бързо от светлината е да ама не
в случая има доказателства няма логика и научно обяснение
и да грешката е вярна учих латински и старогръцки преди 9г явно се обърках
та нищо пак се сети какъв е корена кой как я разбира е друг въпрос
и бях прав че не ти стига акъла да откриеш аргументите
както казва един човек и най-невероятните идеи биват отхвърлени от посредствени умове
и съм наясно че не разбираш какво говоря това не значи че говоря несъстоятелни неща
В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.
Коя е тази толкова невероятна идея, че нещо не я виждам? Човечеството (и най-вече посредствените умове) вярва във врачки, гадатели, оракули, шамани, магьосници и прочие откакто свят светува.
Може и да не разбирам какво говориш, но се дължи на това, че не го правиш ясно и аргументирано. Общо взето досега си казал едно голямо нищо.