"Най-малко 717 поклонници са били убити край Мека по време на изпълнението на ритуал, съобщава министерството на отбраната на Саудитска Арабия. Причината за инцидента е паническо бягство на тълпата извън свещения мюсюлмански град.
Най-малко 805 са ранените. Инцидентът е станал в Мина, на около 5 км. източно от Мека.
Днешното бедствие е най-лошото от 25 години насам. През юли 1990 г. 1426 поклонника са смазани до смърт в тунел, близо до Мека. И двете разбягвания са се случили на Курбан байрам - най-важният празник на жертвоприношението за мюсюлнаните и денят на въпросния ритуал."
защо аллах
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5002677
ходили да замерят дявола с камъни, човек.
Последно редактирано от defender : 09-24-2015 на 19:52
филии ли мажиш толко, щото аз тва правя сега
s masalce..
бе не е като да няма морални управници..
вижте. Всеки себе-осъзнал се индивид бре.. с малко ум, би трябвало да знае, че пълно щастие няма и не всичко е пари..
Представи си че трупаш милиони? И какво ги правиш? Ако не работиш - то така или иначе омръзва всичко. Ако пък работиш, за да имаш - агейн. .. . Ще ти прави ли удоволствие ти да мачкаш хора под теб? Или по-добре да градиш нещо?
За съжаление обаче.. повечето ни мутри и педали въобще не мислят над тези проблеми. Ядат, сукат, правят и умират..
Последно редактирано от Meth : 09-24-2015 на 20:43