.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
  1. #26
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Как определяш кое е по-готино, бе авторе? Ти какво... 5 години си бил хетеро, после педераст и сега би... така ли? Много си смотан. Тъпа провокаторска тема от тъп педал.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от CrazyLittleThing Виж мнението
    Не съм чела коментарите преди мен, затова може и да се повторя с някого. Извинявам се предварително.
    Така, предполагам наскоро си "осъзнал" сексуалната си ориентация и тепърва "прохождаш" в това да бъдеш интимен и с двата пола.
    1, Бисексуалните, хомосексуалните, пансексуалните, транссексуалните и всички останали от списъка ( а повярвай ми, те са доста ), не сте с нищо по-специални, невероятни, смотани, интересни, или каквото и да било от хетеросексуалните. Тоест, няма как да ти кажа кво мисля за би-тата, то все едно да ме питаш кво мисля за китайците например. Всеки е различен и грам не ми дреме кой те свършва преди да потънеш в дълбок, сладък сън, а реално какъв човек си по характер. Да не говорим, че напоследък е дори "модерно" да си със сексуална ориентация, различна от хетеро. Освен това, не знам какъв точно е твоя случай и как точно си стигнал до заключението че си би, но лично за мен бисексуален човек може да се нарече единствено индивид, който е пробвал и с двата пола, харесало му е, повторил е, пак му е харесало и сега продължава да практикува. Например аз съм момиче, спала съм само с момчета, но бих искала да пробвам и с момиче. НО желанието не ме прави бисексуална, защото нямам представа дали реално ще ми хареса. просто съм любопитна.
    2, Имам приятел гей, бисексуален, както и една лесбийка. Готини хора, какво да ти кажа. Ама познавам и доста противни индивиди. Като цяло ми прави впечатление, че са творчески личности, може би има значение че и моята среда е такава.
    3, Време е вече да спра да пиша романи и да погледна коментарите, защото взе, че ми стана интересно.
    Благодаря ти за този коментар на ниво !!! Права си абсолютно за всичко което си написала ... Тези които са противни индивиди не са гейове,а педали !!! Те са злобни и мразят всичко живо на света което по някакъв начин ги превъзхожда,а за другото,правил съм секс с мъже и жени и ми е харесало и с двата пола

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Как определяш кое е по-готино, бе авторе? Ти какво... 5 години си бил хетеро, после педераст и сега би... така ли? Много си смотан. Тъпа провокаторска тема от тъп педал.
    Айде малко по-внимателно с обръщенията !! Не съм обидил никой до сега,а само съм изказал мнение !! Не съм бил никога нито хетеро, нито хомо ! Винаги са ме привличали и 2-та пола
    Последно редактирано от Sommebody : 06-15-2015 на 19:42

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Айде малко по-внимателно с обръщенията !! Не съм обидил никой до сега,а само съм изказал мнение !! Не съм бил никога нито хетеро, нито хомо ! Винаги са ме привличали и 2-та пола
    винаги си бил педалче, демек

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    винаги си бил педалче, демек
    Ако говориш за на майка си съна, мога и да се съглася

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Ако говориш за на майка си съна, мога и да се съглася
    Тва ми казва майка ти като и кажа: "един много як ще те пръсне". После я пръскам.

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    Тва ми казва майка ти като и кажа: "един много як ще те пръсне". После я пръскам.
    Хаха, да личи си,че само виртуално можеш да праскаш

  8. #33
    Наскоро се запознах с момче. Харесахме се целувахме се, но още на вторта среща ми каза, че е бисексуален, и че го е правил с момче. Беше ми малко странно отначалото, но не ми беше проблем. От една страна звучеше яко, но и леко плашещо, но след като споделих с много добра моя приятелка, ме подкрепи и каза, че и на нея и звучи яко. Нещата между нас не бяха толкова сериозни. Викам си трябва да побвам от всичко. Виж малко се бях притеснила, че ако ме зареже заради момче, самочувствието ми ще се срине
    В крайна сметка се оказа, че се е шегувал за бисексуалността, но пък се вързах отначало. Добър театър ми изигра

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от snatural Виж мнението
    Наскоро се запознах с момче. Харесахме се целувахме се, но още на вторта среща ми каза, че е бисексуален, и че го е правил с момче. Беше ми малко странно отначалото, но не ми беше проблем. От една страна звучеше яко, но и леко плашещо, но след като споделих с много добра моя приятелка, ме подкрепи и каза, че и на нея и звучи яко. Нещата между нас не бяха толкова сериозни. Викам си трябва да побвам от всичко. Виж малко се бях притеснила, че ако ме зареже заради момче, самочувствието ми ще се срине
    В крайна сметка се оказа, че се е шегувал за бисексуалността, но пък се вързах отначало. Добър театър ми изигра

    тва с шегата ми звучи по-скоро като замазване на положението

  10. #35
    Вашите какво мислят по въпроса?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си