.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Въпрос към по-разкрепостените момчета и момичета

    Здравейте на всички Тук искам да изказват мнение по-разкрепостените и широко скроени хора !!! Аз съм бисексуално момче на 18 години и искам да посъбера малко мнения от хората тук Харесвам и момичета и момчета и смятам,че така е много по-готино от колкото да си хетеро,но нека чуя и вашите мнения. Ще ми бъде доста интересно да прочета случки от други бисексуални хора,моменти и мнения Най-много ме интересуват мненията на момичетата относно бисексуални момчета !!!
    Последно редактирано от Sommebody : 06-14-2015 на 10:34

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Гнусен педал

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Мноо по-готино от това да си хетеро? А? И какво предполага твоето харесване на двата пола, надявам се да не кажеш нещо свързано с промискуитет, защото нещата нямат нищо общо и второто не е нещо "готино".

    Иначе, разочарована съм от секса с жени, въпреки че все още си фантазирам от време на време и за женско.
    И не се определям като бисексуална, пълноценна сексуална връзка с жена няма как да имам, по-скоро е като подправка за хетеросексуалните взаимоотношения.
    Ениуей, в момента съм в етап където само приятелят ми ме интересува, и се надявам да продължи до живот.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Гнусен педал
    Айде у лево мишко :* Тъпи селяндури да не коментират

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Айде у лево мишко :* Тъпи селяндури да не коментират
    Как познах, че си педал, а не гей.

    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Иначе, разочарована съм от секса с жени, въпреки че все още си фантазирам от време на време и за женско.
    Разкажи защо си разочарована, също и за коя си фантазираш.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Как познах, че си педал, а не гей.


    Разкажи защо си разочарована, също и за коя си фантазираш.
    Педал е на майка ти сина

  7. #7
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Педал е на майка
    Това значи ,че си е нормална ,а не като теб. Папугай ти го каза директно.

  8. #8
    Мисля, че докато си коректен с хората, с които се занимаваш, всичко ще е Ок.
    Сиреч - да не въртиш по 398032593 човека наведнъж, оправдвайки го с бисексуалност.


    И друго важно, да бъдеш открит, въпреки че това е доста трудно, предвид дискриминацията и стигмата.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  9. #9
    Аз мога да ти разказвам много случки с мен и майка ти

  10. #10
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Разкажи защо си разочарована, също и за коя си фантазираш.
    Тайна-майна :д
    Някой път, като съм в настроение.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #11
    Мисля,че тук се излива прекалено много злоба която според мен е излишна ..независимо кой е гей/педал,хетеро или би не трябва да получава такова отношение !!! Тук всеки влиза да си споделя и да намира разбиране от хората тук, а не обратното
    !!!

  12. #12
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Мисля,че тук се излива прекалено много злоба която според мен е излишна ..независимо кой е гей/педал,хетеро или би не трябва да получава такова отношение !!! Тук всеки влиза да си споделя и да намира разбиране от хората тук, а не обратното
    !!!
    Как пък винаги като се ядосаш и почваш да прекаляваш с удивителните.

    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Тайна-майна :д
    Някой път, като съм в настроение.
    С повече от една ли ?

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Тук искам да изказват мнение по-разкрепостените и широко скроени хора !!!...Харесвам и момичета и момчета и смятам,че така е много по-готино от колкото да си хетеро,
    Вярно ли си толкова спрял, бе???
    Имам предвид, казваш че определена ориентация е по-яка и после се оплакваш от дискриминация?
    Ми отиди в лесбийски форум, напиши там същите глупости и ще не нахейтят по същият начин.

    Даже хетеросексуалните са по-толерантни от хомосексуалните по отношение на бисексуалните.

    Та, това че се изказваш и се държиш педерастки е лично твой проблем.

    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    С повече от една ли ?
    ноуп, една

    Но ще използвам темата да споделя, че съм посещавала лесбийска социална мрежа няколко години ( в гимназията и след това), ама периодично и бях разстроена, че всички са някакви супер тъпите путки, буквално като на женския пазар се разправяха за глупости, всяка чака да я заговориш, като я заговориш - има сливи в устата, и всички сякаш страдаха от недостиг на мъжко внимание и заради това агресираха срещу всички хетеро и бисексуални, и към всички мъже.
    И нали знаете как мъжете се събират, и обсъждат путки насилствено, колкото да върви разговора, дори и да не им се говори по темата - по същия начин и там супер изкуствено обсъждаха жени.
    И бяха супер злобни, и супер спрели.

    Една ме преследваше, друга ми върза 2 пъти тенекия, някои нямаха дори приличен външен вид, и аз така и не разбрах как така си лесбийка и харесваш жени, като изобщо не приличаш на жена и гаджето ти също не прилича на жена.

    А момичето с което съм била, е хетеро, просто пробвахме.
    Последно редактирано от NomNomNom : 06-14-2015 на 12:42
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    ноуп, една
    Това не е нищо, а сигурно и на нея и е било за първи път. Същата работа като секс между девствени момче и момиче, финалния резултат е няква комедия, за която нито един от тях не иска да си спомня.

  15. #15
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Това не е нищо, а сигурно и на нея и е било за първи път. Същата работа като секс между девствени момче и момиче, финалния резултат е няква комедия, за която нито един от тях не иска да си спомня.
    Така е, но като цяло ме дразнят малцинствата и хората, които си лепят етикети, и жените, които не се поддържат и плачат за феминизъм, видиш ли, и ние сме като мъжете, защо пък да си бръснем краката.

    Спирам по темата, не искам да я използвам за да си излея цялата нерационализирана дразга :д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #16
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Благодаря за по-горния пост.
    Лесбийките наистина са по-зле и от педалите, то от жени осъждащи всичко мъжко няма как да очакваш друго, но по филмите винаги са някви сладурани.
    Кристен Стюарт в момента го играе обратна, но пък тя нали излизаше с Патисън и нищо чудно тоя женчо да я е обърнал.

  17. #17
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    хахахахахахах, няма да се учудя ^ :д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Вярно ли си толкова спрял, бе???
    Имам предвид, казваш че определена ориентация е по-яка и после се оплакваш от дискриминация?
    Ми отиди в лесбийски форум, напиши там същите глупости и ще не нахейтят по същият начин.

    Даже хетеросексуалните са по-толерантни от хомосексуалните по отношение на бисексуалните.

    Та, това че се изказваш и се държиш педерастки е лично твой проблем.



    ноуп, една

    Но ще използвам темата да споделя, че съм посещавала лесбийска социална мрежа няколко години ( в гимназията и след това), ама периодично и бях разстроена, че всички са някакви супер тъпите путки, буквално като на женския пазар се разправяха за глупости, всяка чака да я заговориш, като я заговориш - има сливи в устата, и всички сякаш страдаха от недостиг на мъжко внимание и заради това агресираха срещу всички хетеро и бисексуални, и към всички мъже.
    И нали знаете как мъжете се събират, и обсъждат путки насилствено, колкото да върви разговора, дори и да не им се говори по темата - по същия начин и там супер изкуствено обсъждаха жени.
    И бяха супер злобни, и супер спрели.

    Една ме преследваше, друга ми върза 2 пъти тенекия, някои нямаха дори приличен външен вид, и аз така и не разбрах как така си лесбийка и харесваш жени, като изобщо не приличаш на жена и гаджето ти също не прилича на жена.

    А момичето с което съм била, е хетеро, просто пробвахме.

    Не мисля,че се държа педарастки ;д Направих темата,защото съм чувал,че момичетата харесват бисексуалните и исках да събера мнения,но тук явно всеки влиза колкото да си излее гнева към дадено нещо и да си избие комплексите..

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Как пък винаги като се ядосаш и почваш да прекаляваш с удивителните.



    С повече от една ли ?
    Не се ядосвам,а не разбирам защо е цялата тази злоба към по-различните...Както казах не съм педал,а любител и на двата пола .. Може би това,че казах,че аз харесвам повече бисексуалните беше грешно,но аз съм такъв и за това така мисля..Хората трябва да го дават малко повече ларж и да не мислят толкова кой,какъв и т.н

  20. #20
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Както казах не съм педал,а любител и на двата пола
    Всеки педал би казал същото, за да не го помислят за педал.

  21. #21
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Всеки педал би казал същото, за да не го помислят за педал.
    Внимавай с него/нея. Притежава мъжка сила и женска злоба.

  22. #22
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Аз лично, въпреки че нямам никщо против гейовете, не бих тръгнала с бисексуален мъж, точно защото е бил смъже, нищо лично.

  23. #23
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от LoveInfect Виж мнението
    точно защото е бил смъже, нищо лично.
    Кофти е да ревнуваш мъжа си от мъж, с жена по-лесно би се преборила.

  24. #24
    Не съм чела коментарите преди мен, затова може и да се повторя с някого. Извинявам се предварително.
    Така, предполагам наскоро си "осъзнал" сексуалната си ориентация и тепърва "прохождаш" в това да бъдеш интимен и с двата пола.
    1, Бисексуалните, хомосексуалните, пансексуалните, транссексуалните и всички останали от списъка ( а повярвай ми, те са доста ), не сте с нищо по-специални, невероятни, смотани, интересни, или каквото и да било от хетеросексуалните. Тоест, няма как да ти кажа кво мисля за би-тата, то все едно да ме питаш кво мисля за китайците например. Всеки е различен и грам не ми дреме кой те свършва преди да потънеш в дълбок, сладък сън, а реално какъв човек си по характер. Да не говорим, че напоследък е дори "модерно" да си със сексуална ориентация, различна от хетеро. Освен това, не знам какъв точно е твоя случай и как точно си стигнал до заключението че си би, но лично за мен бисексуален човек може да се нарече единствено индивид, който е пробвал и с двата пола, харесало му е, повторил е, пак му е харесало и сега продължава да практикува. Например аз съм момиче, спала съм само с момчета, но бих искала да пробвам и с момиче. НО желанието не ме прави бисексуална, защото нямам представа дали реално ще ми хареса. просто съм любопитна.
    2, Имам приятел гей, бисексуален, както и една лесбийка. Готини хора, какво да ти кажа. Ама познавам и доста противни индивиди. Като цяло ми прави впечатление, че са творчески личности, може би има значение че и моята среда е такава.
    3, Време е вече да спра да пиша романи и да погледна коментарите, защото взе, че ми стана интересно.

  25. #25
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Цитирай Първоначално написано от CrazyLittleThing Виж мнението
    2, Имам приятел гей, бисексуален, както и една лесбийка. Готини хора, какво да ти кажа. Ама познавам и доста противни индивиди. Като цяло ми прави впечатление, че са творчески личности, може би има значение че и моята среда е такава.
    3, Време е вече да спра да пиша романи и да погледна коментарите, защото взе, че ми стана интересно.
    хаха, нека сме много АртЪ...заради безкрайните стереотипи на всички към тези, занимаващи се с изкуство, ми се е налагало да бягам и да се крия от някакви настойчиви девойки...мислех, че до поне 20-тина години тези "бисексуалните" си търсят най-лесния начин да се начешат и изчезват бързо, да, ама не. Повече е важно да си вярваш, че си алтернативен и харесваш собствения пол, отколкото да искаш да правиш секс с него. Реално освен напълно хомосексуалните мъже, другите подбор нямат, или е доста повърхностен...Бисексуални т мъж е рядко явление, признанието за тези навици е почти невъзможно. Женската част, неслучила с любов, я избива на други женски. Достатъчно "лесбийки" съм срещала последните години, всяка е правила секс с мъж, и все още понякога, ама "без да искам, така стана". Отегчителни са ми тея истории. Пробвала съм, не ми е особено интересно, макар че си мислех, че за тая мацка ще се прежаля някак...

    ПП. един от най-добрите мъже, с които съм била, 3 години по-късно ми каза, че харесва и мъже, още не му вярвам. Не се съмнявам, че е правил секс с мъж, ама го познавам и знам от какво се ентусиазира...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си