.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Въпрос към по-разкрепостените момчета и момичета

    Здравейте на всички Тук искам да изказват мнение по-разкрепостените и широко скроени хора !!! Аз съм бисексуално момче на 18 години и искам да посъбера малко мнения от хората тук Харесвам и момичета и момчета и смятам,че така е много по-готино от колкото да си хетеро,но нека чуя и вашите мнения. Ще ми бъде доста интересно да прочета случки от други бисексуални хора,моменти и мнения

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Аз съм педерастче* на 18 години
    лека поправка

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    " смятам,че така е много по-готино от колкото да си хетеро" хахахахаха по-тъпо мислене не бях срещала ужас

  5. #5
    Супер фен Аватара на Meth
    Регистриран на
    Mar 2015
    Мнения
    1 480
    Не е лошо да вскусиш помалко от всичко и да видиш дали ти харесва, но нали знаеш, че всичко си има граници и не трябва да се увличаш по момчета а да се занимаваш повече с момичета. Да, разбираемо е на тия години хормоните ти да бушуват и да се интересуваш от всичко, но те съветвам да не правиш неща, от които ще те е срам когато пораснеш!
    Все пак си момче...трябва ти яка мацка за да се осъзнаеш и да тръгнеш по правилния път.
    П.С. Това да ис бисексуален не е лошо, в случай че и двата пола ти харесват ти ще можеш да получаваш двойно удоволствие, нооо.....недей да прекаляваш и....НЕ СТАВАЙ ГЕЙ !

  6. #6
    Кат та е*ат боли ли та + то на всички им бушуват хормоните ама чак толко да ти го вкарват у задника малко жалко и ...

  7. #7
    Спал съм както с красиви момичета така и с красиви момчета..относно изказването ми това,че да си Би е по-яко,имах предвид,че можеш да се радваш на двата пола ..

  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Спал съм както с красиви момичета така и с красиви момчета
    С хермафродит бил ли си ?

  9. #9
    Супер фен Аватара на AmxModx
    Регистриран на
    Oct 2014
    Град
    Neverland
    Мнения
    1 429
    Цитирай Първоначално написано от Sommebody Виж мнението
    Спал съм както с красиви момичета така и с красиви момчета..относно изказването ми това,че да си Би е по-яко,имах предвид,че можеш да се радваш на двата пола ..
    Качи твоя снимка
    П.П. Спал си ти с красиви момичета... Щом не си бил с baby_baby значи не си бил ,няма и да бъдеш...
    Последно редактирано от AmxModx : 06-14-2015 на 22:05

  10. #10
    Супер фен Аватара на Meth
    Регистриран на
    Mar 2015
    Мнения
    1 480
    Цитирай Първоначално написано от LudiqZaek Виж мнението
    Кат та е*ат боли ли та + то на всички им бушуват хормоните ама чак толко да ти го вкарват у задника малко жалко и ...
    Не е казано, че винаги той ще поема салама*

  11. #11
    Абе хорааа, като няма какво да кажете просто подминете поста, никой не е примрял за нелепите ви коментари. Sommebody, експериментирай, млад си още, ако искаш и с животни - живота си е твой, заеби кво говорят "праведните" ... Аз също спя с жени и мъже , а това няма да ми попречи един ден да имам мъж и деца.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от freakxbitch Виж мнението
    Абе хорааа, като няма какво да кажете просто подминете поста, никой не е примрял за нелепите ви коментари. Sommebody, експериментирай, млад си още, ако искаш и с животни - живота си е твой, заеби кво говорят "праведните" ... Аз също спя с жени и мъже , а това няма да ми попречи един ден да имам мъж и деца.
    йей, колко надъхващо, пуснах сълза

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Животно Виж мнението
    йей, колко надъхващо, пуснах сълза

    Толкова се радвам ,че те разчувствах.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от freakxbitch Виж мнението
    Абе хорааа, като няма какво да кажете просто подминете поста, никой не е примрял за нелепите ви коментари. Sommebody, експериментирай, млад си още, ако искаш и с животни - живота си е твой, заеби кво говорят "праведните" ... Аз също спя с жени и мъже , а това няма да ми попречи един ден да имам мъж и деца.
    Напълно ЗА !! Имах други очаквания за този профил,а по-точно очаквах да има повече хора като теб които влизат тук за да се забавляват не на гърба на останалите, а със приятни дискусии )

  15. #15
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Обаче тва ЛГБТ солидарността е голяма работа.

    Чукайте се с когото искате, на никой не му пука.
    Welcome to the Jungle...

  16. #16
    Аз също съм би и не мисля че това ме прави лесбийка иначе нямам нищо против гейовете , даже ме кефят..

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от freakxbitch Виж мнението
    Абе хорааа, като няма какво да кажете просто подминете поста, никой не е примрял за нелепите ви коментари. Sommebody, експериментирай, млад си още, ако искаш и с животни - живота си е твой, заеби кво говорят "праведните" ... Аз също спя с жени и мъже , а това няма да ми попречи един ден да имам мъж и деца.
    Правете квото си искате, ама не малтретирайте клетите животни , нищо не са ви направили те..

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си