.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Моля препоръчайте ми добри дерматолози в София!

    Здравейте! Още от 12-13 годишен имам проблемна кожа (акне). Вече съм на 18 и като чели нещата се влошават. Цялото ми лице е покрито с бъбунки, които са пълни с гной. След време почервеняват и се показва връхче. Направо съм заприличал на крастава жаба. Дори и да не ги стискам те оставят тъмни петна по лицето ми, а пробвах всичко изписано по форуми сайтове и т.н.
    Гледам лицето ми да е винаги чисто, като не прекалявам с миенето. Ям здравословно, спортувам, сменям си кърпите за лице и калъфките на възглавницата, не се пипам с ръце... резултата е нулев.
    Та затова ще ви помоля да ме насочите към специалисти дерматолози в София, които са помогнали на вас или на приятел да се справят с акнето. Благодаря предварително!

  2. #2
    за акне разбрах ,че помага пиенето на - Сяра -медицинска сяра за пиене и изобщо за кожата и косата .В момента взимам и има добър резултат , кожата се изчисти и изглежда по-добре.
    пъпки ми се появяваха още на 11 години и до сега 12 г все има по нещо, по рядко е вече и сега от Сярата се изчисти още повече.
    Дерматолозите могат да изписват антибиотици и в този случай трябва наистина да се отиде ;
    Всички лекари знаят за акнето ,няма какво да се избират.
    ;
    http://vbox7.com/play:6c6edb94ed

  3. #3
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    Цитирай Първоначално написано от Haku Виж мнението
    Здравейте! Още от 12-13 годишен имам проблемна кожа (акне). Вече съм на 18 и като чели нещата се влошават. Цялото ми лице е покрито с бъбунки, които са пълни с гной. След време почервеняват и се показва връхче. Направо съм заприличал на крастава жаба. Дори и да не ги стискам те оставят тъмни петна по лицето ми, а пробвах всичко изписано по форуми сайтове и т.н.
    Гледам лицето ми да е винаги чисто, като не прекалявам с миенето. Ям здравословно, спортувам, сменям си кърпите за лице и калъфките на възглавницата, не се пипам с ръце... резултата е нулев.
    Та затова ще ви помоля да ме насочите към специалисти дерматолози в София, които са помогнали на вас или на приятел да се справят с акнето. Благодаря предварително!
    Здравей! До преди време и аз имах проблем с акнето, в последствие и фоликулит на скалпа. Заради акнето и аз години наред обикалях по дерматолози безрезултатно. Препоръчвам ти д-р Георги Каймакански, най-добрия дерматолог, който съм срещал - за един месец ми излекува и акнето и фоликулита и предписва само био продукти. Телефон за връзка 0899152101, кабинета му се намира на Пиротска 12
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  4. #4
    Дерма център Хил Клиник - доктор Румяна Кожухарова
    http://hillclinic.com/spetsialisti/d...en-dermatolog/

  5. #5
    Аз ходя при Д-р Петрана Каляшева . Ето ти и неин номер за връзка +359 886 888 668 . Намира се в
    София, бул. България 118, ул. Бяло поле 3, Бизнес център „Комфорт”, ет. 2, офис 6 . Принципно е много добра и има бая години опит.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си