.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Hybrid View

  1. #1

    логически задачи

    Струва ми се че от заглавието всичко е ясно- тук ще споделяме главоблъсканици и ще ги отгатваме. Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.

  2. #2
    току що видях че има друга ткава тема. моля модераторите да затворят тази.

  3. #3
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Еми задай си въпроса там.

    Иначе е лесна.

  4. #4
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Нищо да има две!

  5. #5
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Цитирай Първоначално написано от gb123kmcgrath Виж мнението
    Струва ми се че от заглавието всичко е ясно- тук ще споделяме главоблъсканици и ще ги отгатваме. Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.
    М.

  6. #6
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    I am the beginning of the end, and the end of time and space. I am essential to creation, and I surround every place.
    What am I?
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  7. #7
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    You're goddamn Morgan Freeman! What's up homeboy? There in heaven time can't bring you down.

    As the mask of deception falls off the face of humanity
    Unveiling the grim reality of duality
    In which everyone is a casualty, no one will be exempt
    Truth has many shades
    It's not a matter of black and white, but gray
    Although many, we are one, so in the final analysis
    Could it be that we are fighting a war that can't be won?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от gb123kmcgrath Виж мнението
    Струва ми се че от заглавието всичко е ясно- тук ще споделяме главоблъсканици и ще ги отгатваме. Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години xender discord omegle.
    Еми задай си въпроса там.
    Последно редактирано от ocaluptous : 09-26-2019 на 01:11

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от gb123kmcgrath Виж мнението
    Струва ми се че от заглавието всичко е ясно- тук ще споделяме главоблъсканици и ще ги отгатваме. Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.
    mouse clicker
    моля модераторите да затворят тази.
    Последно редактирано от IdolEnergyGato : 04-18-2020 на 15:34

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от gb123kmcgrath Виж мнението
    Струва ми се че от заглавието всичко е ясно- тук ще споделяме главоблъсканици и ще ги отгатваме. Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.
    9apps cartoonhd
    хмм вдясно

  11. #11
    Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи.

  12. #12
    Кое е първо - яйцето или кокошката?

  13. #13
    Първо е яйцето! Ще питате от къде е дошло? Ами първото яйце не е снесено от кокошка, а е плод на сложна биология. Така е създадено всичко. От клетката, до молекулите и постепенно се е стигнало до яйце, което се е снесло - и то не само 1 яйце.

  14. #14
    it's hard to accept the answer while there is no evidence to prove that it is right 2 player games

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Iviv23 Виж мнението
    Първо е яйцето! Ще питате от къде е дошло? Ами първото яйце не е снесено от кокошка, а е плод на сложна биология. Така е създадено всичко. От клетката, до молекулите и постепенно се е стигнало до яйце, което се е снесло - и то не само 1 яйце.
    Това е така от научна гл.т. Ако разгледаме библейската, може би първа е кокошката. (Нали Бог е създал животните ...)

  16. #16
    Струва ми се че от заглавието всичко е ясно- тук ще споделяме главоблъсканици и ще ги отгатваме. Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.
    issue has been solved, credit card numbers

  17. #17
    Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от emmaleeko Виж мнението
    Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.media human mp3 converter
    Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка:

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от emmaleeko Виж мнението
    Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка:
    Даа

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от gb123kmcgrath Виж мнението
    Струва ми се че от заглавието Omegle.com Omegle всичко е ясно- тук ще споделяме главоблъсканици и ще ги отгатваме. Хайде да си понапрегнем мозъците. Аз ще имам честта да съм първи. ето нещо лесно за разгрявка: Какво има вендъж в минута два пъти в момента и нито веднъж в хиляда години.
    Опитваш се да бъдеш някой друг, което те прави същия

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си