.
Отговор в тема
Страница 2 от 283 ПървиПърви 1234561252102 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 7075
  1. #26
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Свястна и интелигентна

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Разкажи ми.
    Това би отнело поне 10 мнения защото нали знаеш за всяко мнение си има лимит. Сама прецени колко време ще пиша. Ако ти споделя какво печеля? Мога само да ти открия че имам психично разтройство, депресия и отклонение от реалността. В оная тема споменах и белезите по ръцете. Всичко това си има история която няма да разкажа. Защо просто не ми разкажеш за този прочут потребител и аз ще ти разкажа малко за мен?

  3. #28
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    малък и глуповат, не се и старае да се развива (за Юлиян)
    RazorEyes се нуждае от специална помощ.
    Последно редактирано от Dagichka : 07-16-2015 на 09:27

  4. #29
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Без да исках пуснах едното мнение не беше нарочно , но се изнервих защото не се изтри веднага...

  5. #30
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    има потенциал да задмине питър грифин

  6. #31
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от RazorEyes Виж мнението
    Това би отнело поне 10 мнения защото нали знаеш за всяко мнение си има лимит. Сама прецени колко време ще пиша. Ако ти споделя какво печеля? Мога само да ти открия че имам психично разтройство, депресия и отклонение от реалността. В оная тема споменах и белезите по ръцете. Всичко това си има история която няма да разкажа. Защо просто не ми разкажеш за този прочут потребител и аз ще ти разкажа малко за мен?
    къв ще да си, как можеш да си толкова прост бе да му *** майката..?! Пише "КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ПРЕДИШНИЯ". Това е човека пуснал мнение преди теб. ЗА НЕГО СТАВА ВЪПРОС. ДАВАШ СИ МНЕНИЕТО ЗА "ПРЕДИШНИЯ". Няма специален човек, чиито проблеми се вадят на показ, нито 1000 страници говорене за един единствен човек. Идеята е да кажеш кво мислиш за останалите и така да се създаде няква дискусия и чувство за общност.

    И да факан трол си щото няма как да осъзнаваш, че си побъркани същевременно да го коментираш. Идеята на лудите е, че не знаят, че са луди...

    тифосо - пичага, чийто хумор понякога ми убягва

  7. #32
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Пич ми изглежда, обаче си мисля, че се крие нещо доста бунтарско в него.

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    И да факан трол си щото няма как да осъзнаваш, че си побъркани същевременно да го коментираш. Идеята на лудите е, че не знаят, че са луди...
    Ти използваш думата "луди" върху хора които не разбираш. Ти не знаеш какво им има, не знаеш от какво страдат а просто ги наричаш луди, което в случая показва че си тъп. Да кажем виждаш един пич които има тикове и заеква на всеки 3 думи, освен това си реже ръцете защото е в депресия. Този човек е същия като теб - има хора които обича, прави това което ти правиш, има твоите нужди. Същия е като теб, освен че страда а ти не. За теб думата луд дефинира човек който не е като теб, и който не познаваш. Няма смисъл да си даваш излишното мнение, пиши ми чак когато завършиш пълнолетие.

  9. #34
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Аз пък се чудя защо направихте нова тема? Какво и беше на предишната тема сега ми стана мъчно за нея , въпреки че от 6 месеца не съм влизал там.

  10. #35
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    За РейзърЕйес
    не разбира какъв е смисъла на темата

  11. #36
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    малък палячо :Д но забавлява поне, ненапрягащ/вече
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  12. #37
    Супер фен Аватара на TheDevilInMe
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 157
    винаги релаксиращ :Д
    cuz I swear, I don't care ... ;]]

  13. #38
    Ще стане човек от нея ;д

  14. #39
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от RazorEyes Виж мнението
    Ти използваш думата "луди" върху хора които не разбираш. Ти не знаеш какво им има, не знаеш от какво страдат а просто ги наричаш луди, което в случая показва че си тъп. Да кажем виждаш един пич които има тикове и заеква на всеки 3 думи, освен това си реже ръцете защото е в депресия. Този човек е същия като теб - има хора които обича, прави това което ти правиш, има твоите нужди. Същия е като теб, освен че страда а ти не. За теб думата луд дефинира човек който не е като теб, и който не познаваш. Няма смисъл да си даваш излишното мнение, пиши ми чак когато завършиш пълнолетие.
    кво значи не разбираш? Думата "луд" всички знаем за какво се използва. Просто казано човек с различна реалност. На него му се струва ок, но е напълно не ок. Не ме интересува какво ти има. Най-малкото не е моя работа, нито ми е интересно. Аз съм заеквал и имам 1-2 тика това не ме прави луд. Тиковете не значат лудост. Депресията също не значи лудост. Рязането на ръцете вече е една стъпка по-близо до лудостта. Никъде не съм казвал, че не си същия като мен на биологично ниво. Просто факта, че както каза сам не си излизал 4 години от вас говори сам за себе си, че си счупен по някъв начин.
    И да главната идея на луд е, че не е като останалите. Можеш да използваш квито думи искаш и да го определяш както искаш, всичко е свободно за тълкуване.

    И да, имам 18, можеш да бъдеш спокоен.

    Не разбирам защо като имаш такива "страдания" хората трябва да се държат по различен начин с теб. Не си с нищо по-специален като изключим, че не възприемаш нещата както останалите.

    И ако ще си пишеш мизерната история я пиши и спри да лафиш колко ти е тегав живота без да казваш защо. Най-мразя неведението.



    raggamuffinbabbyyy някъв нов покемон със странно мнение

  15. #40
    Нали трябва да има различни ''покемони'',че ако всички сме еднакви,няма да е интересно..

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    И да, имам 18, можеш да бъдеш спокоен.
    Знам че го написа за да се направиш на газар с цел да съм ти приятел, но няма да стане. Прочети последното ми изречение отново.

    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Пич ми изглежда, обаче си мисля, че се крие нещо доста бунтарско в него.
    И все пак ще ми разкажеш ли за този човек?

  17. #42
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Мързеливи сме, не ни се разказва.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Мързеливи сме, не ни се разказва.
    Не може ли поне линк на 1-вата тема?

  19. #44
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Ама ти май си и малоумен, освен всичко друго. Дано си трол наистина.

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Ама ти май си и малоумен, освен всичко друго. Дано си трол наистина.
    Малоумен? Защо ме обиждаш? Аз съм обикновен нов потребител и видях тая тема, и като чета не мога да разбера за какво става въпрос. Никой нов потребител не би разбрал. И все пак мерси за инфото

  21. #46
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Нали ти написах за кво става въпрос в темата бе, "спациални човеко"...?

    И последното, което бих искал е да си ми приятел

  22. #47
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от RazorEyes Виж мнението
    Малоумен? Защо ме обиждаш? Аз съм обикновен нов потребител и видях тая тема, и като чета не мога да разбера за какво става въпрос. Никой нов потребител не би разбрал. И все пак мерси за инфото
    Заглавието е достатъчно очевидно, от което следва, че си малоумник. Освен това не си никакъв нов потребител.

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Заглавието е достатъчно очевидно, от което следва, че си малоумник. Освен това не си никакъв нов потребител.
    За предишния потребител? Така ли се казва той? "Предишния потребител" това името на акаунта ли му е или? Въпроса ми беше кой е той и къде е първата тема. Но ясно ти си малоумника щом и до сега не схвана какво исках да кажа.

    EDIT: Извинявай, не видях че си на 27. Съвета ми е да намалиш бирата и да си мръднеш задника от телевизора че липсата на мозъчни клетки си личи от далеч.
    Последно редактирано от RazorEyes : 07-16-2015 на 16:47

  24. #49
    Голям фен Аватара на TIFOSO
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    797
    разорени очи :ДД

  25. #50
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    mn si lut we

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си