.
Отговор в тема
Страница 1 от 283 123451151101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 7075
  1. #1
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    Какво мислите за предишния потребител спрямо коментарите му в раздела? [3]

    Нека продължава да се лее олио

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Vanchhh
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 910
    Защо не мед? Той е по-вкусен, полезен, а и не се разваля

    Хубави неща все. Нищо лошо не съм видял да прави(бановете не ги броя), хубаво говори, доста разбрано.

    едит: йес, първи съм.
    така де, втори.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Същото и за теб важи.

    А бановете няма какво да ги броиш, това ѝ е работата. ;д

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    страхотен човек

    обича котки
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    дядо му го взел на паша с козите, малкият хари заспал под ореха и му опасли мозъка..

  6. #6
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    скапанячка

  7. #7
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    от време на време има неразбираеми изблици като горния, ма стабиляга иначе :Д

  8. #8
    "Какво мислите за предишния потребител спрямо коментарите му в раздела? [3]"

    Изобщо не разбрах какво обсъждате в тая тема.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Един много объркан човек с проблеми.

    P.S. Защо пишеш в темата, като не я разбираш?

  10. #10
    Ами може би искам да се включа? Освен това се съмнявам че този човек има повече проблеми от мен.

  11. #11
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    изглежда ми малък

  12. #12
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Много нахъсана, борбена, умее да си защити позицията. Правописни и пунктуационни грешки няма, свалям й шапка за което.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    В този раздел не съм засичала нейни постове. Но в козметика и диети съм, изглежда доста контактна и дружелюбна. /Това за DisappointedDreamer/

    За kalpazanka съм казвала и друг път. Съмнявам се, че има някой на който да не е направила добро впечатление.


    Цитирай Първоначално написано от RazorEyes Виж мнението
    Ами може би искам да се включа? Освен това се съмнявам че този човек има повече проблеми от мен.
    Идеята на темата е да изкажеш мнението си за човека публикувал мнение преди теб, спрямо впечатлението ти от други негови постове в този раздел. А за проблемите даже няма да ти отговоря.
    Последно редактирано от Smrazqvashta : 07-16-2015 на 08:48

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Идеята на темата е да изкажеш мнението си за човека публикувал мнение преди теб, спрямо впечатлението ти от други негови постове в този раздел. А за проблемите даже няма да ти отговоря.
    Не може ли да ми разкажеш за проблемите му... не ми се рови сега...

  15. #15
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    RazorEyes, тва с ровенето за проблеми става с повечко часове във форума и малко психология.

    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    За kalpazanka съм казвала и друг път. Съмнявам се, че има някой на който да не е направила добро впечатление.
    О-о-о-о, има, има

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    RazorEyes, тва с ровенето за проблеми става с повечко часове във форума и малко психология.


    О-о-о-о, има, има
    Говоря за адекватните хора в този форум, калпазанке! xD


    P.S. Поста ми не е спам. Горенаписаното го считайте, като мнение за калпазанка.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta
    И да ровиш няма да намериш нищо.
    Ехх... ами помислете малко за новите потребители в тази тема! Аз например имам желание да се присъединя към вас, звучи интересна темата. И защо ми го написа на лично? И защо не искаш да ми разкажеш за проблемите на тоз дето го обсъждате.

  18. #18
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от RazorEyes Виж мнението
    Аз например имам желание да се присъединя към вас, звучи интересна темата.
    Чети, човече, чети! Постепенно ще разбереш кой какво и къде работи, в каква семейна среда е отраснал, какви са му хобитата ... Ще започнеш да познаваш съфорумци само по стила на писане, без да се налага да гледаш ник-а.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Чети, човече, чети! Постепенно ще разбереш кой какво и къде работи, в каква семейна среда е отраснал, какви са му хобитата ... Ще започнеш да познаваш съфорумци само по стила на писане, без да се налага да гледаш ник-а.
    Вярно че не съм излизал 4 години в буквален смисъл и че съм се зомбирал яко във видео игрите. Но да се вживявам толкова в един форум е прекалено вече. Като цяло аз и за това непрекъснато си сменям акаунтите... не искам да ме познават или да познавам някой, нито пък да имам много "мнения". От форума ще изляза само когато разбера едно нещо: Защо си мислите че съм трол? Това не е първия форум в които ме наричат трол. В един английски форум имам 620 поста и съм регистриран 2013, и там всички ме наричат трол за дето си споделям проблемите. Кое ви кара да си мислите че съм трол? Акаунта ми тук в Тeenproblem има 400 поста и от както съм го създал аз само пиша за себе си и за проблемите ми, и никой не ми вярва че съм сериозен. На които и да е трол би му писнало само да пише едно и също нали така? Освен това аз не мога да си представя как троловете си правят фън от такива теми.

    А и форума не ми е чак толкова интересен че да тръгна да търся из целия форум за проблемите на този които го обсъждате. Хора с проблеми колкото искаш, аз имам повече проблеми от тоя пич и съм отдал всичките мнения от акаунта ми в това да се оплаквам колко ми е труден живота итн.
    Последно редактирано от RazorEyes : 07-16-2015 на 09:29 Причина: +1 мнение

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Апф, тъкмо си мислех, че съм ти намерила занимание...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    RazorEyes,

    Доста ми е интересно как казваш "Аз имам повече проблеми от еди си кой" и в същото време казваш "Няма да се вживявам да чета във форума за проблемите на другите".
    Няма как да знаеш колко в повече имаш/нямаш от другите, след като не знаеш какво е на техните глави.


    Доста дезориентиран ми се струваш. Мисля, че драматизираш много и си слабохарактерен.

  22. #22
    Супер фен Аватара на Rafa7a
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 473
    Не съм я засичал много, но изглежда свястна и добра.

  23. #23
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Мисля, че драматизираш много
    Да, което обаче не е непременно доказателство, че е и слабохарактерен. :Д

    Рафата е много симпатично момче. Мисля, че ще стане свестен момък.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    RazorEyes,

    Доста ми е интересно как казваш "Аз имам повече проблеми от еди си кой" и в същото време казваш "Няма да се вживявам да чета във форума за проблемите на другите".
    Няма как да знаеш колко в повече имаш/нямаш от другите, след като не знаеш какво е на техните глави.


    Доста дезориентиран ми се струваш. Мисля, че драматизираш много и си слабохарактерен.
    Първо че нищо не знаеш за мен. Ако ти разкажа в детайли какво ставаше с мен през годините в които не излизах, тея проблеми за които споделях ще ти се сторят като едно нищо. Такива проблеми от сорта уволниха ме, в депресия съм и не знам си какво са нищо в сравнение с това което се случва с мен. Освен това аз те попитах какво толкова му има на тоя човек, но ти не ми отговори. Как той толкова ви привлече вниманието че да направите тема с 10 000 мнения и да я поддържате с години, а аз който с 400 мнения и няколко акаунта разказвам за проблемите ми не успях да ви привлека вниманието? Не, не казвам че съм го правил за внимание или нещо такова. Просто ми е чудно как толкова ви е привлекал вниманието, какво толкова е направил. Написал е някакъв дълъг пост в който детайлно описва живота си? Бил е в депресия и е мислел да се гръмне или какво? Разкажи ми...

  25. #25
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Да, което обаче не е непременно доказателство, че е и слабохарактерен. :Д

    Рафата е много симпатично момче. Мисля, че ще стане свестен момък.
    За слабохарактера го написах, заради темата в която искаше да се самоубива. :3

    Харесвам я.

    Цитирай Първоначално написано от RazorEyes Виж мнението
    Първо че нищо не знаеш за мен. Ако ти разкажа в детайли какво ставаше с мен през годините в които не излизах, тея проблеми за които споделях ще ти се сторят като едно нищо. Такива проблеми от сорта уволниха ме, в депресия съм и не знам си какво са нищо в сравнение с това което се случва с мен. Освен това аз те попитах какво толкова му има на тоя човек, но ти не ми отговори. Как той толкова ви привлече вниманието че да направите тема с 10 000 мнения и да я поддържате с години, а аз който с 400 мнения и няколко акаунта разказвам за проблемите ми не успях да ви привлека вниманието? Не, не казвам че съм го правил за внимание или нещо такова. Просто ми е чудно как толкова ви е привлекал вниманието, какво толкова е направил. Написал е някакъв дълъг пост в който детайлно описва живота си? Бил е в депресия и е мислел да се гръмне или какво? Разкажи ми...
    Разкажи ми.
    Последно редактирано от Smrazqvashta : 07-16-2015 на 09:54

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си