.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 66 от общо 66

Тема: Ваксини

  1. #51
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Човеко, върни се и ми прочети пак разсъжденията, че почвам да мисля, че напразно си амортизирам клавиатурата

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  2. #52
    Не знам. Бяха. Над референтни стойности. Нищо не казват и нищо не знае никой.

  3. #53
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Човеко, върни се и ми прочети пак разсъжденията, че почвам да мисля, че напразно си амортизирам клавиатурата
    спокойно не споря с теб показвам какво ползвам

    добре разбрах какво ми каза
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #54
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Не знам. Бяха. Над референтни стойности. Нищо не казват и нищо не знае никой.
    Увеличена слезка(далак) да имаш? Увеличен черен дроб?
    Антитела срещу борелия бургдорфери пуснаха ли ти?
    С хематолог да са те консултирали?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #55
    Не казват.

  6. #56
    Как мога да ги разпитвам да не съм им шеф

  7. #57
    И като не разбирам

  8. #58
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Как мога да ги разпитвам да не съм им шеф
    ти си шеф сам на себе си и питаш какво е твоето състояние а не по какво си падат
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ти си шеф сам на себе си и питаш какво е твоето състояние а не по какво си падат
    Така е ако си платиш да кажем. Иначе пациенти не разпитват май с точност какво иследват но не знам

  10. #60
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Така е ако си платиш да кажем. Иначе пациенти не разпитват май с точност какво иследват но не знам
    до колкото знам са длъжни да ти кажат ако питаш

    все пак става дума за теб самия
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #61
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Така е ако си платиш да кажем. Иначе пациенти не разпитват май с точност какво иследват но не знам
    На визитация не минават ли при теб? Не обясняват ли какво ще ти правят? С родителите ти не говорят ли?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    На визитация не минават ли при теб? Не обясняват ли какво ще ти правят? С родителите ти не говорят ли?!
    Какво да им на различните доктори. Казах веднъж че имам малко температура и той ми даде парацетамол. Щото не е запознат. Не знам точно и какви лекарства ми дават сесърите . кръвните иследвания били отлични. Както и да е че вече ми писна

  13. #63
    Да падне един метеорит и да заличи тази държава некадърна

  14. #64
    Толкова много цигания че направо се чудя и на докторите как издържат всеки ден

  15. #65
    Голям фен Аватара на Smith_6
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    681
    Цитирай Първоначално написано от mirorforse Виж мнението
    Какво смятате за ваксините? За или против сте? И какво смятате за шествалентната ваксина? По-добра ли е от петвалентната?
    До колкото знам без ваксинации не пускат в детска ясла и градина и по този начин ни карат да ваксинираме децата си. Все пак се чудя дали да не бия на моя син само първите няколко ваксини и след това да спра. До колкото знам имат супер много странични ефекти тея ваксини и не мога да разбера с ваксинациите помагат ли на децата ни или има вариант да стане и по-зле?

  16. #66
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    аутизма не се придобива : )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си