.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 92
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от plah4eto_ Виж мнението
    и аз съм за сега съм с 7 момчета и с всяко е само секс но сас запазен ден и не се оплаквам :Д
    Липсва ти интелект.

  2. #27
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от plah4eto_ Виж мнението
    и аз съм за сега съм с 7 момчета и с всяко е само секс но сас запазен ден и не се оплаквам :Д
    Rabalka version 2.0

  3. #28
    Връзката "само за секс" е много хубаво нещо

  4. #29
    Повече от фен Аватара на gimli
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    489
    Ако има навита мацка да пише да пробваме.

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от gimli Виж мнението
    Ако има навита мацка да пише да пробваме.
    Не се престаравай

  6. #31
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от gimli Виж мнението
    Ако има навита мацка да пише да пробваме.
    Дори и да има едва ли ще си каже! Аз съм чувал, че много момичета предпочитат такива връзки, а до сега не съм попадал на такава!

  7. #32
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Не е оферта, честно казано. Разбира се, при всеки е различно, но когато годините са малко и начина на мислене не е развит напълно. Сега, не мога да знам на колко години, че даже и пол, но мога само да предположа, че нямаш 18.

    Започва се с мисълта за преки отношения без обвързване, но накрая винаги нещата се оплескват. Ти си мислиш, че ще правиш секс с някой и след седмица-две, когато отидеш да се чукаш с някой друг/а без да го пазиш в тайна от 'уговорения ти партьор' той ще бъде напълно окей с това нещо.

    НЕ Е ОК. НИКОГА НЕ Е!

  8. #33
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    „Голямата разлика между платения секс и този без пари е, че платеният излиза по-евтино.“
    Брендън Френсис

    Прочети още на: http://www.teenproblem.net/a/6-lubop...tni-lichnosti/

  9. #34
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Дори и да има едва ли ще си каже! Аз съм чувал, че много момичета предпочитат такива връзки, а до сега не съм попадал на такава!
    Не че съм някакъв експерт, ама е повече от очевидно, че мацките като цяло търсят емоция, често дори само за секс да става въпрос. Ако не можеш да им я дадеш - виж какво може да се направи по въпроса. Не казвам, че трябва си фалшифицираш намеренията с цел да ги поласкаеш и преметнеш ест, нито да им обещаваш каквото ти хрумне, нито да ги качиш на мега скоростно емоционално влакче. С малко нюблюдения и практика почват да се усещат нещата.
    Последно редактирано от paradosou : 09-26-2015 на 13:09

  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Не че съм някакъв експерт, ама е повече от очевидно, че мацките като цяло търсят емоция, често дори само за секс да става въпрос. Ако не можеш да им я дадеш - виж какво може да се направи по въпроса. Не казвам, че трябва си фалшифицираш намеренията с цел да ги поласкаеш и преметнеш ест, нито да им обещаваш каквото ти хрумне, нито да ги качиш на мега скоростно емоционално влакче. С малко нюблюдения и практика почват да се усещат нещата.
    Личи ти, че не си жена само за един мъж.

  11. #36
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    На 19 малко трудно да съм каквато и да е жена .
    Иначе хич не позна.

  12. #37
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    На 19 малко трудно да съм каквато и да е жена .
    Но не е проблем да си само любовница.

  13. #38
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    а, без такива

  14. #39
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Не че съм някакъв експерт, ама е повече от очевидно, че мацките като цяло търсят емоция, често дори само за секс да става въпрос. Ако не можеш да им я дадеш - виж какво може да се направи по въпроса. Не казвам, че трябва си фалшифицираш намеренията с цел да ги поласкаеш и преметнеш ест, нито да им обещаваш каквото ти хрумне, нито да ги качиш на мега скоростно емоционално влакче. С малко нюблюдения и практика почват да се усещат нещата.
    Проблема е, че ми липсва май достатъчно практика, а пък и изобщо не разбирам как мислят жените, нито забелязвам каквито и да е знаци! За да схвана нещо явно трябва да ми се обясни, а такова обяснение често липсва!

  15. #40
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    а, без такива
    ще те глезя с хубави неща

  16. #41
    Повече от фен Аватара на Devil69
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Bankya
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Проблема е, че ми липсва май достатъчно практика, а пък и изобщо не разбирам как мислят жените, нито забелязвам каквито и да е знаци! За да схвана нещо явно трябва да ми се обясни, а такова обяснение често липсва!
    Пич ,ако някой ти каже ,че разбира жените ,да знаеш ,че те лъже

  17. #42
    Имала съм такива връзки и ми е било забавно, останал ми е хубав спомен. При две от тях възникнаха чувства от страна на момчетата, но нямаше шанс да се получи връзка. Изобщо не смятам, че това е добро начало на едни свестни отношения.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  18. #43
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Имала съм такива връзки и ми е било забавно, останал ми е хубав спомен. При две от тях възникнаха чувства от страна на момчетата, но нямаше шанс да се получи връзка. Изобщо не смятам, че това е добро начало на едни свестни отношения.
    Ако Мерилин Монро е моделът ти на подражание, написаното не ме учудва.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #44
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Devil69 Виж мнението
    Пич ,ако някой ти каже ,че разбира жените ,да знаеш ,че те лъже
    Така е, но поне някои знаят как да им се харесат и да ги привличат дори и да не разбират как точно мислят! Но пък има и изключения все някой би могъл да ги разбира примерно Мел Гибсън!

  20. #45
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от niq17 Виж мнението
    Здравейте! Имали ли сте връзка само за секс? Колко дълго продължи и най-големия въпрос възникнаха ли чувства в някоя от страните?

    Възможно ли е такава връзка да прерасне в нещо повече? Само в жените ли се появяват някакви чувства?

    общо взето голяма каша ми е и така..
    Няма нищо лошо в това, ако и двете страни са доволни - защо пък не!
    Както ти казаха - лошо е ако се влюбиш и искаш връзката да прерастне в нещо повече, но другата страна не споделя тези намерения. Това може да се случи и на мъжа и на жената - полът няма значение в случая.
    Това е "рискът" на необвързващите връзки, но подобни неща се случват и в "нормалните" връзки, когато нещата не се развиват и партньорите накрая се разделят, след като връзката им спре да се развива.

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Така е, но поне някои знаят как да им се харесат и да ги привличат дори и да не разбират как точно мислят! Но пък има и изключения все някой би могъл да ги разбира примерно Мел Гибсън!
    за какво ти е да се мъчиш да ги разбираш , като те самите не се разбират . Да - с практиката и годините , човек се учи да ги кара да го харесват и да ги привлича , но идва момент , в който става лесно и безинтересно. Тогава пак започваш да търсиш точно тези , интересните , бавните , с труден за разгадаване път към флирт , свалка , любов.
    Търсиш знаци ... тенденцията на новото време е все по-рядко да ги получаваш . Бъди уверен , търси нелогичното , бъди непредсказуем ... при мен е работило в 99% от случаите ... Бъди перде , успех

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Връзките само за секс са за хора, които не са наясно със себе си.
    Хубаво е като споделяш мнение,преди това,да използваш добре познатият израз: "Според мен" и чак тогава да кажеш това,което има да казваш. Точно тези хора (включително и аз) са много наясно със себе си и знаят какво искат,но това,че не отговарят на представите ти,не означава,че проблемът е в тях. Аз лично нямам никакви предубеждения относно връзките само за секс и не ми пречи да имам такива и толкова на брой,колкото преценя. Ако се появи момиче,което да ми привлече вниманието за нещо повече от просто секс и ме заинтригува,тогава нещата се променят. Тогава така нар. "връзки само за секс" приключват и тя става единствената. Лично мое мнение е,че когато имам сериозна връзка с момиче,то тя(момичето) е най-доброто,което може да ми се предложи за момента и затова съм избрал да съм с нея. Преди много време,във фейсбук видях едни колаж,на който пишеше: "Не изневерявам....уважавам себе си,съответно и избора си"!(баси....много добре казано),та ми стана нещо като мото. Разбира се,има и такива,които,въпреки че са обвързани,пак "шарят" наляво-надясно,ма всеки си преценява какво е най-добре за него. Стига с отклоненията от темата...не си ли обвързан,няма нищо лошо да се наслаждаваш на удоволствието от секса,без да имаш някакви други задължения към партньора/партньорите ти.

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ако Мерилин Монро е моделът ти на подражание, написаното не ме учудва.
    Един аватар и един ник ли са доказателството кой ми е примера в живота и имам ли такъв изобщо?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    ^Аз от курви нищо не искам. Това, че някой си избират такива и позволяват да им точат парите само и само да имитират връзка е друг въпрос. Ако си намериш момиче, с което да се разбираш и да имаш стабилна връзка изградена от приятни емоции и доверие, сексът с нея ще бъде 100 пъти по-приятен, от колкото с някаква разпоретина, която се ебе с всеки.
    А след 20 години?

  25. #50
    Цитирай Първоначално написано от jp_morgan Виж мнението
    Хубаво е като споделяш мнение,преди това,да използваш добре познатият израз: "Според мен" и чак тогава да кажеш това,което има да казваш. Точно тези хора (включително и аз) са много наясно със себе си и знаят какво искат,но това,че не отговарят на представите ти,не означава,че проблемът е в тях. Аз лично нямам никакви предубеждения относно връзките само за секс и не ми пречи да имам такива и толкова на брой,колкото преценя. Ако се появи момиче,което да ми привлече вниманието за нещо повече от просто секс и ме заинтригува,тогава нещата се променят. Тогава така нар. "връзки само за секс" приключват и тя става единствената. Лично мое мнение е,че когато имам сериозна връзка с момиче,то тя(момичето) е най-доброто,което може да ми се предложи за момента и затова съм избрал да съм с нея. Преди много време,във фейсбук видях едни колаж,на който пишеше: "Не изневерявам....уважавам себе си,съответно и избора си"!(баси....много добре казано),та ми стана нещо като мото. Разбира се,има и такива,които,въпреки че са обвързани,пак "шарят" наляво-надясно,ма всеки си преценява какво е най-добре за него. Стига с отклоненията от темата...не си ли обвързан,няма нищо лошо да се наслаждаваш на удоволствието от секса,без да имаш някакви други задължения към партньора/партньорите ти.
    Всъщност и да си обвързан няма лошо да правиш секс с друга. Надали някой може да ме опровергае

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си