.
Отговор в тема
Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 234567 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 164
    Тъй като кожата на краката ми е много груба, наскоро си поръчах от https://www.pazaruvai-lesno.bg/zdrave-i-krasota захарен пилинг за крака с грозде и бадемово олио. Много съм доволна, краката ми в момента са много нежни и подхранени, пълна промяна. Използвам пилинга вече месец.

Мега фен Аватара на tori
    Минавам много на бързичко да похваля крема на Микса за суха кожа с 10% хидратиращи свойства. Любов от пръв поглед е явно, още след първото намазване люспите, които имах по лицето изчезнаха. Само ако и миришеше малко по-добре, цена нямаше да има.

Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Минавам много на бързичко да похваля крема на Микса за суха кожа с 10% хидратиращи свойства. Любов от пръв поглед е явно, още след първото намазване люспите, които имах по лицето изчезнаха. Само ако и миришеше малко по-добре, цена нямаше да има.
    Аз като чета май твоята кожа не е суха, а по-скоро дехидратирана. Пиеш ли достатъчно вода? Пробвай вечер шипково масло.

Мега фен Аватара на tori
    Суха си е по принцип, сега нещо се е изприщила и е станала на люспички. Все едно се бели. Пия достатъчно вода, да.

Значи типа кожа е суха, а моментното и състояние е дехидратирана, което значи че и трябва още повече влага. Аз съм с много мазна кожа, но миналата година имах проблеми с дехидратацията. Трябва ти някакъв серум http://snejanaatanasov.blogspot.bg/2...bio-serum.html и вечер използвай масло, най-добре шипково.

Мега фен Аватара на divergent
    Някой има ли идея дали съществува нещо като интимен афтършейв за жени? Искам някакъв продукт, който да нанасям върху триъгълника след бръснене, против раздразнение на кожата. Въпросът ми може и да ви се стори тъп, ама аз пак да питам.
    I don't wanna die,
    I sometimes wish I'd never been born at all!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Някой има ли идея дали съществува нещо като интимен афтършейв за жени? Искам някакъв продукт, който да нанасям върху триъгълника след бръснене, против раздразнение на кожата. Въпросът ми може и да ви се стори тъп, ама аз пак да питам.
    розова вода с няколко капки масло от чаено дърво

Мега фен Аватара на tori
    Много бързо минавам да си оставя положителното мнение за Chocolate bar от Too Faced! Палитра, която исках адски дълго време, грабна ме веднага, след като я видях в клип на Мариета от Murfeishun. Изключително много я обичам, защото освен скучните кафяви тонове, хайлайтъри и металически златисти цветове, излиза мъничко извън комфортната зона с лилаво, червеникакъф цвят, матово бебешко розово и черно със зелен брокат. Има си и МНОГО студено, тъмно кафяв цвят, който е матов и адски добре се нанася вместо очна линия с мокра, ъглова четка.
    Палитрата се затваря доста плътно, отварянето става и с една ръка заради магнита, метална е и има огледало. Сенките миришат на нещо сладко, не шоколад, определено, но нещо сладко и вкусно. До момента не съм ги опитвала как са на вкус, но някои казват, че няма нищ токсично, ако попаднат в устата. Не се разпрашават много, за разлика от някои цветове в Нейкед 3, но все пак е нужно да се изтръсква четката. Пигментацията е перфектна, има матови сенки, които се преливат като „здрасти, как си?!“, такива с металически отблясък и само блестящи, които отново можеш да прелееш с никакво усилие, ако се налага. Удобна е за пътуване - бих я взела с мен, ако знам, че ще ми е нужно нещо за вечерно излизане, както и за през деня - можеш да постигнеш доста различни визии. Притежавайки тази палитра, почти не съм посягала към други, защото не се нуждая от нищо. Единственото, което ми липсва, е матов, черен цвят - както казах, има само такъв със зелен брокат и много тъмен студен кафяв. Иначе всичко друго си е точно на място. Няма досадни четки вътре, които в повечето случаи просто не струват, няма и допълнителни спирали, моливи и подобни неща, които след приключване да освобождават грозни дупки.
    Ако някога имам възможност, бих взела и останалите три шоколадови/бонбонени/прасковени палитри от линията на марката - бас държа, че ще са също толкова добри.

Много бързо минавам да си оставя положителното мнение за Chocolate bar от Too Faced! Палитра, която исках адски дълго време, грабна ме веднага, след като я видях в клип на Мариета от Murfeishun. Изключително много я обичам, защото освен скучните кафяви тонове, хайлайтъри и металически златисти цветове, излиза мъничко извън комфортната зона с лилаво, червеникакъф цвят, матово бебешко розово и черно със зелен брокат. Има си и МНОГО студено, тъмно кафяв цвят, който е матов и адски добре се нанася вместо очна линия с мокра, ъглова четка.
    Палитрата се затваря доста плътно, отварянето става и с една ръка заради магнита, метална е и има огледало. Сенките миришат на нещо сладко, не шоколад, определено, но нещо сладко и вкусно. До момента не съм ги опитвала как са на вкус, но някои казват, че няма нищ токсично, ако попаднат в устата. Не се разпрашават много, за разлика от някои цветове в Нейкед 3, но все пак е нужно да се изтръсква четката. Пигментацията е перфектна, има матови сенки, които се преливат като „здрасти, как си?!“, такива с металически отблясък и само блестящи, които отново можеш да прелееш с никакво усилие, ако се налага. Удобна е за пътуване - бих я взела с мен, ако знам, че ще ми е нужно нещо за вечерно излизане, както и за през деня - можеш да постигнеш доста различни визии. Притежавайки тази палитра, почти не съм посягала към други, защото не се нуждая от нищо. Единственото, което ми липсва, е матов, черен цвят - както казах, има само такъв със зелен брокат и много тъмен студен кафяв. Иначе всичко друго си е точно на място. Няма досадни четки вътре, които в повечето случаи просто не струват, няма и допълнителни спирали, моливи и подобни неща, които след приключване да освобождават грозни дупки.
    Ако някога имам възможност, бих взела и останалите три шоколадови/бонбонени/прасковени палитри от линията на марката - бас държа, че ще са също толкова добри.
    Наистина прекрасна палитра.

Мега фен Аватара на tori
    Минавам да похваля мицеларната на Микса за чувствителна и реактивна кожа, Optimal Tolerance, ако имат и други, щото не съм запозната. В магазина нямаше за суха та се задоволих с тази. Като за 8,50 си върши работата повече от перфектно, никога повече Биодерма при наличието на по-евтин и също толкова добър заместител! Аз се смеех на аверка, че ми обяснява как Биодерма била прехвалена ама вярно си е право момичето, евала. Има и бонус - тая се смърди на мухлясало.
    Не пресушава, не оставя някакъв мазен и гаден филм, не дораздразва и без друго в момента изприщеното ми лице... Чисти повече от добре, естествено си иска и измивния гел след това, де - не гледайте, че пише „Без нужда от изплакване!“. Мечта в шише!
    квак

Голям фен Аватара на lunacy
    яя, хубавата тема

+
    за http://4.bp.blogspot.com/-4OD7OEL79Y...en_Shampoo.png
    /ALVERDE Volumen-shampoo/
    използвам го от много време, вече и аз не знам колко опаковки съм купувала; цената е много достъпна, около 4 лева в ДМ
    имам мазна и много права коса, без обем; върши ми прекрасна работа и косата ми остава чиста за доста време; ароматът също ми харесва, а съставът е добър, не виждам нищо вредно или съставки от животински произход

-
    за тази основа за сенки от DM: http://3.bp.blogspot.com/-fzOkDgk4Xz...2Bbase%2B2.JPG
    /ALVERDE lidschatten basis/
    не ми харесва и ми дразни очите

+
    http://naturalcosmetic-bg.eu/modules...width=280&.jpg
    /APHLAME true purifying face mousse/ от ЛЕКСИ (не съм я засичала другаде)
    много приятна измиваща пяна, ароматът е по-траен от този на повечето измиваща козметика за лице
    цената беше към 18 лева, но според мен си струва
    съставките са изцяло растителни и натурални

-
    http://spirala.bg/wp-content/uploads...125ml_engl.jpg
    /LAVERA cleansing gel/ от DM
    отново продукт, който ми раздразва очите... пише че е подходящ за премахване на грим, включително и за очен, но не мога да се съглася; въпреки добрият състав не съм очарована въобще

иска ми се да попиша още, та затова

любим продукт за вежди
    https://www.pinkmelon.de/wp-content/...erde-gel-1.jpg
    /ALVERDE augenbrauen und wimpern gel/ от DM
    прозрачен гел за вежди, който използвам почти всеки ден; имам сравнително гъсти вежди и се справя добре с подреждането и оформянето
    цената е достъпна /около 7 лева мисля/ и го ползвам доста време
    6+ за състава Д: отново няма нищо вредно/от животински произход

прекрасен крем за тяло /пише че става и за лице, но по мое мнение е подходящ само за хора със суха кожа на лицето-моята е смесена и след като го нанесох на лицето имаше леко неприятно лъщене/
    http://remedium.bg/userfiles/product...duct_26187.jpg
    /WELEDA Hautcreme/ беше в GOODBOX за месец ноември
    цената е малко по-висока от тази на продуктите, които обикновено купувам /15 лева или нещо от този род за 30 мл/ и восъкът в него, който е от животински произход не ме очарова
    въпреки това наистина хидратира много бързо и попива напълно за няколко минути, а ароматът е прекрасен-мирише на билки
    моментално се справя със сухата кожа на ръцете и лактите и е много подходящ за зимата
    използвам го само за много сухите участъци /много рядко и за лице, ако усещам кожата си по-суха/, тъй като според мен не е особено икономичен продукт

Мега фен Аватара на tori

Първото течно матово червило, което харесвам! ПРЕКРАСНО Е!
    Пробвах червилата на Кайли от една аверка, явно някой ѝ е донесъл няколко тестера - е, нищо общо. Нищичко. Кайлитата ми лепнат, зърнисти са дори без напластяване, химическо-противни и бая гаднички на вкус... Докарват го единствено на мирис. Карамел... :3
    Тва на Габрини е доста гладко на устните, вади същият цвят като от тубичката с едно бръкване (тук не говоря за апликатора, а за пигментираността), не лепне, не седи зърнесто, ако го напластиш. Издържа часове наред на храна и напитки, кис пруув е и е страшно комфортно - толкова, че в един момент забравяш, че имаш нещо на устните. А най-хубавото е, че е СТРАШНО евтино - в кварталната парфюмерия е около 4-5 лева. Има доста базисни цветове, а и апликатора е малко голямшък, но щом аз мога да се справя, значи всеки ще успее.
    Имам 02, което е тъмно розово май, никаква ме няма в описанията на цветове, но смятам да се заредя и с класическото червено и някой нюд.

Едит:

Ето и суочове.
    Последно редактирано от tori : 02-21-2017 на 21:38
    квак

Голям фен

Първото течно матово червило, което харесвам! ПРЕКРАСНО Е!
    Пробвах червилата на Кайли от една аверка, явно някой ѝ е донесъл няколко тестера - е, нищо общо. Нищичко. Кайлитата ми лепнат, зърнисти са дори без напластяване, химическо-противни и бая гаднички на вкус... Докарват го единствено на мирис. Карамел... :3
    Тва на Габрини е доста гладко на устните, вади същият цвят като от тубичката с едно бръкване (тук не говоря за апликатора, а за пигментираността), не лепне, не седи зърнесто, ако го напластиш. Издържа часове наред на храна и напитки, кис пруув е и е страшно комфортно - толкова, че в един момент забравяш, че имаш нещо на устните. А най-хубавото е, че е СТРАШНО евтино - в кварталната парфюмерия е около 4-5 лева. Има доста базисни цветове, а и апликатора е малко голямшък, но щом аз мога да се справя, значи всеки ще успее.
    Имам 02, което е тъмно розово май, никаква ме няма в описанията на цветове, но смятам да се заредя и с класическото червено и някой нюд.

Едит:

Ето и суочове.
    Мисля, че номер 7 много ще ти отива. И обожавааам такива червила, ама не мога да нося, след няма и две минути и съм си облизала устните

Мега фен Аватара на tori
    Мммммм... Не съм сигурна, че ще ми отива. Каквото лилаво съм сложила, все нещо не му е стигало, за да изглежда добре. Имам подобен балсам на Ши ама не ми седи особено хубаво. 04 ще взема задължително, че такива цветове са ми комфортната зона, другото ще е 01, 03 или 06 според зависи от наличността в магазина. Нямам никакви нюдове, освен пастела на ГР, та ще е хубаво да подбера нещо, което да харесвам.
    А, бтв, тва, ако го оставиш минута-две да засъхне, ако ще и да си гризеш устните не пада. :д
    квак

Голям фен
    Значи трябва да го пробвам, че нещо напоследък и без това искам да експериментирам

Мега фен Аватара на tori
    [ОТРИЦАТЕЛНО РЕВЮ]
    Жая - дневен крем за лице с козе мляко - суха кожа.

НЕ го харесах, защото и той смърди гадно. Това просто не мирише, то смърди. И на всичкото отгоре както съм със суха кожа, това я измазнява за една седмица напред, след като си го намажа. Бях го прабвала под основата си за грим първият път - просто не ми се получи. Вярно, че основата ми не запълва пори и не обещава издържане на грима по-дълго, а е от тези, които един вид стягат кожата и ѝ придават блясък, но това наистина много зле ми измазни, от което последва ФДТ на люспички. Колкото и пудра да натрупах отгоре, не ми изсуши лицето въобще, а ФДТ ми е матов. (Преди някой да каже, че може и ФДТ да ми е виновен, не е - ползвала съм го само с крем, който харесвам, само с основа или и с двете и е нямало ни най-малки наченки на измазняване. )
    И отвратителното е, че измазни адски само челото - другите части ги измазнява, но след отмиване кожата пак седи суха/дехидратирана направо. Никога не ми се е случвало с друг крем, трябва да го подаря/изхвърля, като първото не съм сигурна, че искам да го правя, защото не бих набутала никого с това. Никога.
    квак

Мега фен Аватара на Ewok
    Град
    The Moon of Endor
    ^
    Rouge Edition Velvet на Bourjois е много добро матово червило. Не изсушава устните, супер дълготрайно е и не се размазва. Още повече, че се хаби бавно, понеже (поне на мен) не се налага да се използва по много, за да покрие устните. Можеш да ги дебнеш да са на промоция, обикновено ги намаляват на по 15 лв. и си струва определено.

Имам и на Golden Rose течния мат. С изключение на това, че мирише хубаво, останалото е зле. Много се размазва, лесно се трие и изсушава устните. Цветът е силен, но лично на мен ми идва твърде силен и не можеш да регулираш колко наситено да стане, а няма и особено значение, защото избледнява като се оближеш два пъти.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

наскоро си взех околоочен крем на SKIN BLOSSOM и съм сравнително доволна Д:
    ето снимка:

15 милилитра е и струваше 24- 25 лева в един магазин за био неща, но сега видях че е на промоция в някакъв сайт за 19 и нещо
    от много време се интересувам от "натурална" козметика и се старая винаги да чета съставките преди да купя нещо; съставът на кремчето е добър, наистина е изчистен и да, няма съставки от животински произход

опитвам се да го нанасям всяка сутрин и наистина има някакво "озаряване", усещам кожата малко по- стегната, но никога преди не съм си купувала околоочен крем и не знам какво точно трябва да очаквам Д: предполагам че няма как веднага да има уау ефект /въпреки че предвид цената ми се искаше Д:/

като цяло нямам забележки, наистина мисля че върши добра работа, но аз така или иначе нямам някакви сериозни торбички или бръчки ии да, мисля че бих го купила отново

Мега фен Аватара на kalpazanka
    Град
    пространството на Дисе
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Не знам дали в бг го има това чудо- Deumavan Creme. Позапаси се с мостри- нанася се малко количество и стигат за дълго време

Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

Шофирай разумно- стигни жив!

не съм очарована от тази пудра на Alverde:
    имам я от месеци /втория най- светъл цвят/ и просто се разпрашва изключително много- мисля че дупките през които преминава пудрата са твърде големи и винаги в капачето се изтръсква огромно количество; имам цвят 02, който е една идея по- тъмен и оранжавеещ от това, което обикновено нося, но това само по себе си не е проблем; цветът ми харесва всъщност, но тази пудра просто не може да се дозира адекватно; а тампончето за нанасяне според мен не помага особено

много съм доволна обаче от тази, която е на същата марка и е бронзираща-
    често нанасям от светлата част след ФДТ, за да го запечатам и нямам никакви забележки- пудрата издържа часове наред и цветът ми пасва; почти не съм ползвала тъмната част, но може би бих я използвала за контуриране

и двете са от DM и бяха сравнително евтини, но първата е просто много цапаща и смятам да я дам на съквартирантката

Мега фен Аватара на tori
    Минавам да похваля новата спирала на Лореал - Лаш Перадайс е в Америка, тук е пак някакъв парадайс ама не помня точно какво пишеше. Уникална е, не се размазва дори като ми се насълзят очите, не се рони, не спластява, дава добър обем и хубава дължина. Супер черна и наситена, с правилната консистенция, а не суха или твърде мокра. Сваля се сравнително лесно с мицеларна вода, търпи напластянане и разделя доста идеално. Четката е обикновена, а не пластмаса или силикон - аз лично с нормална се оправям бая по-лесно без да се нараня. Бих изкупила всички налични бройки, за да си имам запаси за вечни времена. Даже мина Туист ъп дъ волюм на Буржуа, което е ебахти постижението. В Лили и ДМ я откривам около 24-5-6 лева, в ТТ Маркет я взех за 19, кварталната козметика я предлага на 1920 лева. Не разбирам защо има такава разлика, но който е преценил да си купи, нека я търси по магазините, за да направи най-добрата сделка. Дори тубичката е красива - роузголд манията явно е всеобхватна. Единственият минус е, че е тествана върху животни - Лореал мисля, че тестваха или бяха дъщерна компания. Всеки си преценява дали е ок с това да има кръв по някой от продуктите си и доколко това е морално спрямо сноя телевизор.

Новата очна линия (не толкова нова, но...) на Импала - диплайнър с филцов апликатор като на Парти гърл от едно време като беше хубава. В бяла опаковка е и е идеалната очна линия, дано не я развалят и нея като Парти гърл. Наситено черна и буквално идеална за нанасяне. <3 не се размазва, разтича и не стои зърнисто, ако повториш линията. В Лили беше на 4-5 лева. Нямам информация за тестването на животни обаче.

Смарт липс на Голдън роуз. Туист ъп джъмбо молив в пластмасова опаковка. Червилото е балсаместо и МНОГО пигментирано, сравнително месно можеш да достичнеш всяко ъгълче, нанася се еднакво навсякъде и съответно няма места, където цвета да е по-леко нанесен. Изчезва сравнително еднакво навсякъде и май оставя някакъв ок стейн, но си иска повторно нанасяне за перфектни резултати. С правилният цвят молив за устни ще е идеално издръжливо. Има в състава си витамин Е и масло от шии, така че на мен за момента ми е доста добре откъм хидратация. Бих купила доста повече цветове, защото буквално е прекрасно червило за парите си - взех го от Лили за 4 лева точно. ГР също нямам впечатления дали подкрепят вивисекцията и дали са дъщерни за съжаление.

От ТТ Маркет на два пъти вече си купувам измивен гел за лице на английска марка, която се казва Симпъл- някакъв био-мио е, круелти-фрии и май няма джънк във състава. Много добре маха остатъци грим, не оставя мазен филм по кожата, не премива. Оставя кожата доста добре почистена, но не скърцаща, нежен е при раздразнения и не щипе, пари или люти. Пробвала съм този за суха кожа и в момента се занимавам с този против стареене. Ми, хубаво миришат, икономични са и се разпенват и бих купувала до края на света просто. 7-8-9 лева беше.
    квак

Повече от фен Аватара на kojinshugi

да драсна няколко реда за Maybelline Dream Cushion, че го няма в България и с тъга осъзнах този факт, че трябва само като си ходя в Германия да се запасявам с по няколко
    това чудо. това чудо е перфектно. покрива изцяло, БЕЗ ДОПЪЛНИТЕЛНО ПУДРА! страшно съм доволна от това откритие и разочарована от факта, че го няма в наща мила родина, тука пускам сълза
    стои до над 8 часа по кожата, има 6 цвята, ако не се лъжа
    ползвам natural ivory, щото направих малко тен за един ден в България, бях с ivory/или porcelaine в някои региони/ преди и сега съм леко като смъртта като се намажа с един от трите къшъна ivory дето имам : ] ама поне ми остана една бройка, дето е на привършване и нямам търпение да се прибера при нашите и да си взема моя "нов" цвят (или просто да си махна тена с маски и тн.)
    иии да, ОПРЕДЕЛЕНО си струва.

Мега фен Аватара на tori
    Как фдт без пудра? Не ти ли се прецаква контура като е без пудра? Или не контурираш?
    квак

Здравейте
    Ако желаете погледнете тази страничка... Ако ви допадне моля харесайте я https://www.facebook.com/pg/unicorng...=page_internal

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си