.
Отговор в тема
Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 234567 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 154
  1. #126
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Минавам да похваля мицеларната на Микса за чувствителна и реактивна кожа, Optimal Tolerance, ако имат и други, щото не съм запозната. В магазина нямаше за суха та се задоволих с тази. Като за 8,50 си върши работата повече от перфектно, никога повече Биодерма при наличието на по-евтин и също толкова добър заместител! Аз се смеех на аверка, че ми обяснява как Биодерма била прехвалена ама вярно си е право момичето, евала. Има и бонус - тая се смърди на мухлясало.
    Не пресушава, не оставя някакъв мазен и гаден филм, не дораздразва и без друго в момента изприщеното ми лице... Чисти повече от добре, естествено си иска и измивния гел след това, де - не гледайте, че пише „Без нужда от изплакване!“. Мечта в шише!
    квак

  2. #127
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    яя, хубавата тема

    +
    за http://4.bp.blogspot.com/-4OD7OEL79Y...en_Shampoo.png
    /ALVERDE Volumen-shampoo/
    използвам го от много време, вече и аз не знам колко опаковки съм купувала; цената е много достъпна, около 4 лева в ДМ
    имам мазна и много права коса, без обем; върши ми прекрасна работа и косата ми остава чиста за доста време; ароматът също ми харесва, а съставът е добър, не виждам нищо вредно или съставки от животински произход

    -
    за тази основа за сенки от DM: http://3.bp.blogspot.com/-fzOkDgk4Xz...2Bbase%2B2.JPG
    /ALVERDE lidschatten basis/
    не ми харесва и ми дразни очите

    +
    http://naturalcosmetic-bg.eu/modules...width=280&.jpg
    /APHLAME true purifying face mousse/ от ЛЕКСИ (не съм я засичала другаде)
    много приятна измиваща пяна, ароматът е по-траен от този на повечето измиваща козметика за лице
    цената беше към 18 лева, но според мен си струва
    съставките са изцяло растителни и натурални

    -
    http://spirala.bg/wp-content/uploads...125ml_engl.jpg
    /LAVERA cleansing gel/ от DM
    отново продукт, който ми раздразва очите... пише че е подходящ за премахване на грим, включително и за очен, но не мога да се съглася; въпреки добрият състав не съм очарована въобще

  3. #128
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    иска ми се да попиша още, та затова

    любим продукт за вежди
    https://www.pinkmelon.de/wp-content/...erde-gel-1.jpg
    /ALVERDE augenbrauen und wimpern gel/ от DM
    прозрачен гел за вежди, който използвам почти всеки ден; имам сравнително гъсти вежди и се справя добре с подреждането и оформянето
    цената е достъпна /около 7 лева мисля/ и го ползвам доста време
    6+ за състава Д: отново няма нищо вредно/от животински произход

    прекрасен крем за тяло /пише че става и за лице, но по мое мнение е подходящ само за хора със суха кожа на лицето-моята е смесена и след като го нанесох на лицето имаше леко неприятно лъщене/
    http://remedium.bg/userfiles/product...duct_26187.jpg
    /WELEDA Hautcreme/ беше в GOODBOX за месец ноември
    цената е малко по-висока от тази на продуктите, които обикновено купувам /15 лева или нещо от този род за 30 мл/ и восъкът в него, който е от животински произход не ме очарова
    въпреки това наистина хидратира много бързо и попива напълно за няколко минути, а ароматът е прекрасен-мирише на билки
    моментално се справя със сухата кожа на ръцете и лактите и е много подходящ за зимата
    използвам го само за много сухите участъци /много рядко и за лице, ако усещам кожата си по-суха/, тъй като според мен не е особено икономичен продукт

  4. #129
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955


    Първото течно матово червило, което харесвам! ПРЕКРАСНО Е!
    Пробвах червилата на Кайли от една аверка, явно някой ѝ е донесъл няколко тестера - е, нищо общо. Нищичко. Кайлитата ми лепнат, зърнисти са дори без напластяване, химическо-противни и бая гаднички на вкус... Докарват го единствено на мирис. Карамел... :3
    Тва на Габрини е доста гладко на устните, вади същият цвят като от тубичката с едно бръкване (тук не говоря за апликатора, а за пигментираността), не лепне, не седи зърнесто, ако го напластиш. Издържа часове наред на храна и напитки, кис пруув е и е страшно комфортно - толкова, че в един момент забравяш, че имаш нещо на устните. А най-хубавото е, че е СТРАШНО евтино - в кварталната парфюмерия е около 4-5 лева. Има доста базисни цветове, а и апликатора е малко голямшък, но щом аз мога да се справя, значи всеки ще успее.
    Имам 02, което е тъмно розово май, никаква ме няма в описанията на цветове, но смятам да се заредя и с класическото червено и някой нюд.

    Едит:

    Ето и суочове.
    Последно редактирано от tori : 02-21-2017 на 19:38
    квак

  5. #130
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението


    Първото течно матово червило, което харесвам! ПРЕКРАСНО Е!
    Пробвах червилата на Кайли от една аверка, явно някой ѝ е донесъл няколко тестера - е, нищо общо. Нищичко. Кайлитата ми лепнат, зърнисти са дори без напластяване, химическо-противни и бая гаднички на вкус... Докарват го единствено на мирис. Карамел... :3
    Тва на Габрини е доста гладко на устните, вади същият цвят като от тубичката с едно бръкване (тук не говоря за апликатора, а за пигментираността), не лепне, не седи зърнесто, ако го напластиш. Издържа часове наред на храна и напитки, кис пруув е и е страшно комфортно - толкова, че в един момент забравяш, че имаш нещо на устните. А най-хубавото е, че е СТРАШНО евтино - в кварталната парфюмерия е около 4-5 лева. Има доста базисни цветове, а и апликатора е малко голямшък, но щом аз мога да се справя, значи всеки ще успее.
    Имам 02, което е тъмно розово май, никаква ме няма в описанията на цветове, но смятам да се заредя и с класическото червено и някой нюд.

    Едит:

    Ето и суочове.
    Мисля, че номер 7 много ще ти отива. И обожавааам такива червила, ама не мога да нося, след няма и две минути и съм си облизала устните

  6. #131
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мммммм... Не съм сигурна, че ще ми отива. Каквото лилаво съм сложила, все нещо не му е стигало, за да изглежда добре. Имам подобен балсам на Ши ама не ми седи особено хубаво. 04 ще взема задължително, че такива цветове са ми комфортната зона, другото ще е 01, 03 или 06 според зависи от наличността в магазина. Нямам никакви нюдове, освен пастела на ГР, та ще е хубаво да подбера нещо, което да харесвам.
    А, бтв, тва, ако го оставиш минута-две да засъхне, ако ще и да си гризеш устните не пада. :д
    квак

  7. #132
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Значи трябва да го пробвам, че нещо напоследък и без това искам да експериментирам

  8. #133
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    [ОТРИЦАТЕЛНО РЕВЮ]
    Жая - дневен крем за лице с козе мляко - суха кожа.

    НЕ го харесах, защото и той смърди гадно. Това просто не мирише, то смърди. И на всичкото отгоре както съм със суха кожа, това я измазнява за една седмица напред, след като си го намажа. Бях го прабвала под основата си за грим първият път - просто не ми се получи. Вярно, че основата ми не запълва пори и не обещава издържане на грима по-дълго, а е от тези, които един вид стягат кожата и ѝ придават блясък, но това наистина много зле ми измазни, от което последва ФДТ на люспички. Колкото и пудра да натрупах отгоре, не ми изсуши лицето въобще, а ФДТ ми е матов. (Преди някой да каже, че може и ФДТ да ми е виновен, не е - ползвала съм го само с крем, който харесвам, само с основа или и с двете и е нямало ни най-малки наченки на измазняване. )
    И отвратителното е, че измазни адски само челото - другите части ги измазнява, но след отмиване кожата пак седи суха/дехидратирана направо. Никога не ми се е случвало с друг крем, трябва да го подаря/изхвърля, като първото не съм сигурна, че искам да го правя, защото не бих набутала никого с това. Никога.
    квак

  9. #134
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    ^
    Rouge Edition Velvet на Bourjois е много добро матово червило. Не изсушава устните, супер дълготрайно е и не се размазва. Още повече, че се хаби бавно, понеже (поне на мен) не се налага да се използва по много, за да покрие устните. Можеш да ги дебнеш да са на промоция, обикновено ги намаляват на по 15 лв. и си струва определено.

    Имам и на Golden Rose течния мат. С изключение на това, че мирише хубаво, останалото е зле. Много се размазва, лесно се трие и изсушава устните. Цветът е силен, но лично на мен ми идва твърде силен и не можеш да регулираш колко наситено да стане, а няма и особено значение, защото избледнява като се оближеш два пъти.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  10. #135
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    наскоро си взех околоочен крем на SKIN BLOSSOM и съм сравнително доволна Д:
    ето снимка:

    15 милилитра е и струваше 24- 25 лева в един магазин за био неща, но сега видях че е на промоция в някакъв сайт за 19 и нещо
    от много време се интересувам от "натурална" козметика и се старая винаги да чета съставките преди да купя нещо; съставът на кремчето е добър, наистина е изчистен и да, няма съставки от животински произход

    опитвам се да го нанасям всяка сутрин и наистина има някакво "озаряване", усещам кожата малко по- стегната, но никога преди не съм си купувала околоочен крем и не знам какво точно трябва да очаквам Д: предполагам че няма как веднага да има уау ефект /въпреки че предвид цената ми се искаше Д:/

    като цяло нямам забележки, наистина мисля че върши добра работа, но аз така или иначе нямам някакви сериозни торбички или бръчки ии да, мисля че бих го купила отново

  11. #136
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Някой има ли идея дали съществува нещо като интимен афтършейв за жени? Искам някакъв продукт, който да нанасям върху триъгълника след бръснене, против раздразнение на кожата. Въпросът ми може и да ви се стори тъп, ама аз пак да питам.
    Не знам дали в бг го има това чудо- Deumavan Creme. Позапаси се с мостри- нанася се малко количество и стигат за дълго време

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #137
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    не съм очарована от тази пудра на Alverde:
    имам я от месеци /втория най- светъл цвят/ и просто се разпрашва изключително много- мисля че дупките през които преминава пудрата са твърде големи и винаги в капачето се изтръсква огромно количество; имам цвят 02, който е една идея по- тъмен и оранжавеещ от това, което обикновено нося, но това само по себе си не е проблем; цветът ми харесва всъщност, но тази пудра просто не може да се дозира адекватно; а тампончето за нанасяне според мен не помага особено

    много съм доволна обаче от тази, която е на същата марка и е бронзираща-
    често нанасям от светлата част след ФДТ, за да го запечатам и нямам никакви забележки- пудрата издържа часове наред и цветът ми пасва; почти не съм ползвала тъмната част, но може би бих я използвала за контуриране

    и двете са от DM и бяха сравнително евтини, но първата е просто много цапаща и смятам да я дам на съквартирантката

  13. #138
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Минавам да похваля новата спирала на Лореал - Лаш Перадайс е в Америка, тук е пак някакъв парадайс ама не помня точно какво пишеше. Уникална е, не се размазва дори като ми се насълзят очите, не се рони, не спластява, дава добър обем и хубава дължина. Супер черна и наситена, с правилната консистенция, а не суха или твърде мокра. Сваля се сравнително лесно с мицеларна вода, търпи напластянане и разделя доста идеално. Четката е обикновена, а не пластмаса или силикон - аз лично с нормална се оправям бая по-лесно без да се нараня. Бих изкупила всички налични бройки, за да си имам запаси за вечни времена. Даже мина Туист ъп дъ волюм на Буржуа, което е ебахти постижението. В Лили и ДМ я откривам около 24-5-6 лева, в ТТ Маркет я взех за 19, кварталната козметика я предлага на 1920 лева. Не разбирам защо има такава разлика, но който е преценил да си купи, нека я търси по магазините, за да направи най-добрата сделка. Дори тубичката е красива - роузголд манията явно е всеобхватна. Единственият минус е, че е тествана върху животни - Лореал мисля, че тестваха или бяха дъщерна компания. Всеки си преценява дали е ок с това да има кръв по някой от продуктите си и доколко това е морално спрямо сноя телевизор.

    Новата очна линия (не толкова нова, но...) на Импала - диплайнър с филцов апликатор като на Парти гърл от едно време като беше хубава. В бяла опаковка е и е идеалната очна линия, дано не я развалят и нея като Парти гърл. Наситено черна и буквално идеална за нанасяне. <3 не се размазва, разтича и не стои зърнисто, ако повториш линията. В Лили беше на 4-5 лева. Нямам информация за тестването на животни обаче.

    Смарт липс на Голдън роуз. Туист ъп джъмбо молив в пластмасова опаковка. Червилото е балсаместо и МНОГО пигментирано, сравнително месно можеш да достичнеш всяко ъгълче, нанася се еднакво навсякъде и съответно няма места, където цвета да е по-леко нанесен. Изчезва сравнително еднакво навсякъде и май оставя някакъв ок стейн, но си иска повторно нанасяне за перфектни резултати. С правилният цвят молив за устни ще е идеално издръжливо. Има в състава си витамин Е и масло от шии, така че на мен за момента ми е доста добре откъм хидратация. Бих купила доста повече цветове, защото буквално е прекрасно червило за парите си - взех го от Лили за 4 лева точно. ГР също нямам впечатления дали подкрепят вивисекцията и дали са дъщерни за съжаление.

    От ТТ Маркет на два пъти вече си купувам измивен гел за лице на английска марка, която се казва Симпъл- някакъв био-мио е, круелти-фрии и май няма джънк във състава. Много добре маха остатъци грим, не оставя мазен филм по кожата, не премива. Оставя кожата доста добре почистена, но не скърцаща, нежен е при раздразнения и не щипе, пари или люти. Пробвала съм този за суха кожа и в момента се занимавам с този против стареене. Ми, хубаво миришат, икономични са и се разпенват и бих купувала до края на света просто. 7-8-9 лева беше.
    квак

  14. #139
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359

    да драсна няколко реда за Maybelline Dream Cushion, че го няма в България и с тъга осъзнах този факт, че трябва само като си ходя в Германия да се запасявам с по няколко
    това чудо. това чудо е перфектно. покрива изцяло, БЕЗ ДОПЪЛНИТЕЛНО ПУДРА! страшно съм доволна от това откритие и разочарована от факта, че го няма в наща мила родина, тука пускам сълза
    стои до над 8 часа по кожата, има 6 цвята, ако не се лъжа
    ползвам natural ivory, щото направих малко тен за един ден в България, бях с ivory/или porcelaine в някои региони/ преди и сега съм леко като смъртта като се намажа с един от трите къшъна ivory дето имам : ] ама поне ми остана една бройка, дето е на привършване и нямам търпение да се прибера при нашите и да си взема моя "нов" цвят (или просто да си махна тена с маски и тн.)
    иии да, ОПРЕДЕЛЕНО си струва.

  15. #140
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Как фдт без пудра? Не ти ли се прецаква контура като е без пудра? Или не контурираш?
    квак

  16. #141
    Здравейте
    Ако желаете погледнете тази страничка... Ако ви допадне моля харесайте я https://www.facebook.com/pg/unicorng...=page_internal

  17. #142
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Преди известно време си взех Tenue de Perfection на Guerlain и вече натрупах достатъчно впечатления за едно малко ревю. Цветът, който си взех е 02 (Beige Claire) :

    Цената в Beauty zone беше малко над 100 лева, предполагам че на повечето места е подобна.
    Първото, което ми направи впечатление е че в магазина нямаше голям избор от цветове и се съмнявах че въобще ще взема този цвят, защото обикновено винаги си взимам най-светлия цвят ФДТ. Е, сега не стана така- първият цвят от Tenue de Perfection беше твърде бял дори за мен (тоест много, много бял). Beige Claire е малко по-тъмен от цвета на кожата ми, но изглежда добре и ми отива. Все пак, бях много учудена че няма никакъв друг цвят между това почти тебеширено бяло и цвета, който аз купих. Разнообразието определено не е голямо, да не говорим че в един магазин на Beauty zone в София нямаха даже 01.
    И дотук свършват забележките ми към продукта. Изключително доволна съм от всичко останало, дори цветът ми пасва много добре и изглеждам малко по-озарена, не приличам на призрак, хаха. Ароматът е страхотен, съставът е много добър и подхранващ, има и SPF 20. Изключително покривен е и търпи наслояване- това определено е най-покривният ФДТ, който съм ползвала. Помпичката е много удобна, и освен това продуктът е много икономичен, няколко изпомпвания стигат за голяма повърхност от кожа.
    Нещо, което осъзнах първите дни, когато го ползвах е че изсъхва бързо върху кожата и работи най-добре с четка за грим (аз използвам една на Lums). Ако го нанеса върху цялото лице и след това мина с четката е много трудно, защото вече е изсъхнал, затова първо нанасям на някоя зона и веднага след това минавам с четката. С гъба за грим също може да се нанася, но силиконовата, която имам аз не се справя много добре.
    Друго, което искам да добавя е че издържа МНОГО време, носила съм го часове наред и винаги изглежда сякаш току-що съм го нанесла. Кожата ми в някои области напоследък е много суха и въпреки това се справя добре- не преувеличава сухотата. Не се събира в линии около устата или където и да е, работи добре с всяка основа за грим, която имам.
    Бих го купила отново, когато ми свърши, но това едва ли ще е скоро- има много продукт в една опаковка.
    Та да, ако някой успее да си хареса нюанс от (наистина) оскъдния избор, който продуктът предлага, определено, определено го препоръчвам.
    Ето как горе-долу изглежда Beige Claire на някаква снимка от интернет:
    Последно редактирано от lunacy : 11-18-2017 на 15:57

  18. #143
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    когато имам повече време ще мина да оставя ревю на един крем на Guerlain и един ФДТ на Lancome

  19. #144
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    нямам кой знае колко време, но ми се пише в темата :Д

    кремът на Guerlain, който си взех се казва MÉTÉORITES Oxygen Care
    първото нещо, което забелязах е ароматът- много, много ми харесва- флорален е, мирише на теменужки, а аз обожавам флорални аромати и теменужки, освен това не е натрапчив, което е много важно за мен /не харесвам козметика различна от парфюми и тоалетни води, която парфюмира кожата за целия ден/
    веднага след нанасянето на крема, кожата ми изглежда по-розова и озарена, по-хидратирана. напоследък имам някои сухи участъци и се справя добре с тях без да се усеща мазен или да придава ненужно лъщене на кожата
    не мога да кажа нищо лошо за този продукт, просто наистина, наистина го харесвам; вероятно има хиляди други кремове, които хидратират кожата и са много по-евтини, но аз просто се влюбих в този; не толкова заради хидратиращите му свойства, колкото заради хубавият цвят на кожата, който придава веднага и прекрасният състав
    въпреки нескромната цена, определено бих го купила отново



    ФДТ, който също купих наскоро и за който имам малко смесени чувства е Teint Idole Ultra Wear на Lancome
    цветът който си взех е 02 Lys Rose
    добре, отивайки в официалния сайт на Lancome, първото нещо, което виждам за този фон дьо тен е че се предполага да стои върху кожата 24 часа без повторни нанасяния. ами не е така, не стои и 12 часа- събира се в сгъвките на кожата, а нямам бръчки. дори да сложа основа за грим, и след това пудра, работата е същата.
    знам че много хора харесват този продукт, в интернет ревютата са изключително позитивни и това ме накара да си помисля че аз не правя нещо като хората. та пробвах с основа за грим, без основа за грим, смесвах го с друг ФДТ, пробвах с пудра и без пудра, пробвах с четка и гъбичка за грим, даже и с пръсти и резултатът е същият- просто не стои върху кожата ми особено дълго, движи се
    друг голям минус за мен е че оксидира- цветът няколко минути след нанасянето определено е по-тъмен от началния цвят, което за мен е много дразнещо. доста съм бяла, имам лунички тук-таме и цветът, който се появява след нанасянето е по-тъмен от моята кожа по начин, който не харесвам особено
    освен това мисля че ми дразни очите, а ароматът не ми е по вкуса

    ще си позволя да го сравня с горния ФДТ, на който направих ревю
    въпреки че и двата са малко по-тъмни от естественият цвят на кожата ми, този на Guerlain има съвсем различно усещане и трайност- не оксидира, мога да го наслоявам колкото искам и дори да не слагам пудра или основа за грим е изключително траен;

    не бих купила този на Lancome отново, просто не си струва парите и мисля че в DM има хиляди пъти по-хубави ФДТ на много по-ниска цена

  20. #145
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    оф, абе този ФДТ на Ланком наистина е отвратителен
    оксидира супер много, в опаковката и в магазина приличаше на моя цвят, когато го нанеса също изглежда супер и след минута вече е много по-тъмен

    мн се дразня, понеже коментарите в интернет за него са много позитивни, а аз НИКОГА не съм имала ФДТ, който за по-малко от минута да става много по-тъмен от началния си цвят

    и беше към 80 лв.
    и то с намаление дд:

    тъпо

  21. #146
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Как фдт без пудра? Не ти ли се прецаква контура като е без пудра? Или не контурираш?
    "леко" късен отговор, но не контурирам с това
    иначе напоследък почнах да го правя, обаче пък съм тук да добавя, че още дръгстор марки ми харесват: nyx matte not flat, на точно половин цена от продукта, който бях споменала по-рано (миналата година рофл) и стои доста добре върху лицето : P
    но разбира се с пудра, която apparently са я спрели от продажба и в германия и в българия въобще я няма, maybelline fitme 00 translucent и сега я ползвам в оскъдно количество докато открия добър заместител

  22. #147
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Момичета, я кажете хубава peel off маска за премахване на черни точки, че тия дето уж сама си забърквам със активния въглен все не уцелвам консистенцията и не става нищо после. С една дума, кажете нещо готово и пуснато на пазара ( Ди Ем и Лили има само в моя град), че не съм хич по домашните неща .


  23. #148
    Здравейте! Публикувам това тук, защото не ми позволи да напиша нова тема, за съжаление. Ако прецените - моля, изтрийте отговора.
    От доста време искам да си пусна дълги нокти, но поради предишния ми гаден навик (от който се отървавам постепенно) да ги гриза и в момента са захабени, лесно се чупят и определено не са здрави. Четох много теми относно това, но са стари. На този етап, чрез какви методи мога да ги възстановя и да забързам растежа им (или поне да се върне към нормален)? Имам голям мерак поне веднъж да съм с дълги нокти и ми харесва как изглеждат. Моля, който има някакви съвети - нека ги сподели. Няма значение дали от личен или от наблюдателен опит.

  24. #149
    Цитирай Първоначално написано от gerganas Виж мнението
    Здравейте! Публикувам това тук, защото не ми позволи да напиша нова тема, за съжаление. Ако прецените - моля, изтрийте отговора.
    От доста време искам да си пусна дълги нокти, но поради предишния ми гаден навик (от който се отървавам постепенно) да ги гриза и в момента са захабени, лесно се чупят и определено не са здрави. Четох много теми относно това, но са стари. На този етап, чрез какви методи мога да ги възстановя и да забързам растежа им (или поне да се върне към нормален)? Имам голям мерак поне веднъж да съм с дълги нокти и ми харесва как изглеждат. Моля, който има някакви съвети - нека ги сподели. Няма значение дали от личен или от наблюдателен опит.
    Аз съм много доволна от заздравителя на Eveline 8in1.Не е много скъп, мисля, че беше около 2лв.
    Също така керамичният заздравител на Victoria Beauty не е лош.

  25. #150
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Как фдт без пудра? Не ти ли се прецаква контура като е без пудра? Или не контурираш?
    Съществуват и матови фон-дьо тени и контуриращи стикове....


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си